За играчките от Coca Cola...

  • 2 346
  • 42
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 2 897
Събрахте ли ги вече,така ли изглеждат като от рекламата?Изобщо,заслужава ли си да събираме етикети за тях...

# 1
  • София
  • Мнения: 276
Общо взето са сладки. Лично на мен ми харесват повече от миналогодишните джуджета, а и са малко по- големи. Малкият много им се радва.

# 2
  • Мнения: 8 505
Наш приятел ни донесе етикети,но в магазините,в които търсих,бяха свършили играчките и все още не зная как изглеждат.

# 3
  • Мнения: 799
Хубави са, плюшени, могат да се перат.
Малката много им се радва.

# 4
  • София
  • Мнения: 276
reflex , провери в магазини "Фамилия". Аз там ги намерих всичките играчки. Вчера взех снежния човек и казаха, че имат още и от трите вида.

# 5
  • Мнения: 2 897
И ние имаме няколко етикета по случайност,но също не можем да ги открием Tired
А от джуджетата имам едно още от първата промоция-сладичко е,аз си го харесвам Simple Smile
А тези щом са по-големи от тях,още по-добре-малкият много се заиграва с такива Grinning

# 6
  • Мнения: 8 505
reflex , провери в магазини "Фамилия". Аз там ги намерих всичките играчки. Вчера взех снежния човек и казаха, че имат още и от трите вида.

Не съм ги чувала.В кои квартали ги има (аз съм в Ст.град)?

# 7
  • Мнения: 118
Зори ,  днес научих ,че играчки ще има  след 15 .12 .2006 . Промоцията е удължена до 15.01.2007г. Казаха ми , че  Кока Кола има фирмен щанд в Арена. Мога да проверя там през седмицата ( живея на пет мин.от Арена -Запад ) и ще ти кажа .

# 8
  • София
  • Мнения: 276
reflex , провери в магазини "Фамилия"...

Не съм ги чувала.В кои квартали ги има (аз съм в Ст.град)?
Аз съм в Младост1 и около мен има 2- единият е с/у Окр. болница, а другият е на бул. Йерусалим (в блока, където преди бяха офисите на "Мобиком").

# 9
  • Мнения: 2 897
Зори ,  днес научих ,че играчки ще има  след 15 .12 .2006 . Промоцията е удължена до 15.01.2007г. Казаха ми , че  Кока Кола има фирмен щанд в Арена. Мога да проверя там през седмицата ( живея на пет мин.от Арена -Запад ) и ще ти кажа .

Супер Hug

# 10
  • Мнения: 8 505
Мерси,Фов!

# 11
  • Мнения: 705
на мен лично ми харесват повече от другите години. децата им обърнаха краткотрайно внимание! ние си взехме снежен човек и пингвин, защото според момичетата в магазина, те се търсят най-много. вече имам и 4 етикета за елена.

# 12
  • Мнения: 1 403
Аз съм събрала 5 етикета но още не съм я взела   33uu

# 13
  • Мнения: 2 910
Когато и където проверя в някой магазин, играчки все няма, а вече сме събрали 11 етикета Rolling Eyes От миналогодишната промоция успяхме да вземем две джуджета, но от тази май ще се разминем Confused

# 14
  • Варна
  • Мнения: 634
Имаме снежен човек и еленче-сладки са Peace,а и на малкия му харесват.

# 15
  • София
  • Мнения: 4 493
Зори ,  днес научих ,че играчки ще има  след 15 .12 .2006 . Промоцията е удължена до 15.01.2007г. Казаха ми , че  Кока Кола има фирмен щанд в Арена. Мога да проверя там през седмицата ( живея на пет мин.от Арена -Запад ) и ще ти кажа .

Супер Hug
А нали уж нямало никъде играчки  newsm78

# 16
  • Мнения: 1 232
 GrinningБрех голямо пиене на Кола е паднало,ние взехме последния снежен човек в  един маркет.И как няма да удължат промоцията бе хора,от китай играчки ще докарат само и само да пием кола,че то по това време газираното не върви Grinning

# 17
  • Мнения: 25
bimba BRAVOOOOO!!!И аз сам на същото мнение!! smile3501

# 18
  • Мнения: 2 220
Взехме снежния човек. За другите не смятам да събирам, просто е безсмислено. Новата кола на Дерби е също много хубава, а е 3 пъти по-евтина. С разликата могат да се купят по-готини играчки!  Grinning

# 19
  • София
  • Мнения: 2 271
Имаме ги от отдавна. Взех ги от бензиностанция OMV в Младост. Явно бяхме от първите, които поискаха играчки, защото момичето се очуди, че искам и трите накуп и съм събрала толкова бързо етикетите...
Много по-хубави са играчките от миналогодишните джуджета.

# 20
  • Мнения: 11 607
Рядко купуваме кока-кола и сигурно ще останем без играчките... но не съжалявам. За същите пари ще си купим от магазините плюшени играчки.

# 21
  • Мнения: 382
знаете ли дали ще има пак телефон за поръчка за играчките,за тези ,които по-късно са събрали етикетите?

# 22
  • Мнения: 48
Аз взех на детето ми от Била не е лош.По-хубав е от джуджетата сега събираме и за другите дано да ги има дотогава Heart Eyes

# 23
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз съм събрала етикети за две играчки и още не мога да си взема. Когато и да отида в нашите маркети, все няма. Cry

# 24
  • Мнения: 1 059
Играчките са много сладки, видях ги и трите. Ние първо си взехме пингвинчето. Имаме етикетите и за гругите две, но при нас немога да ги открия по магазините. Навсякъде ми казват че трябва да получат но не се знае кога

# 25
  • Мнения: 5 468
И ние събрахме етикетите и вчера взех едно пингвинче от кварталния ни магазин. Нииищо особено. Гери му се радва много, но за 1 час и отиде при другите й непоглеждани играчки.
Маде ин Шина са играчките и около педя и половина големина.

# 26
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Имаме снежко и пингвина- сладки са! Peace

# 27
  • Мнения: 1 014
А в Пловдив къде ги има, освен може би в Била?

# 28
  • Мнения: 505
У дома не пием Кола и ми се видя безмислено да купувам само заради играчката. Но собственичката на кварталния магазин ме зарадва много, като подари на малката пигвинчето  Hug

# 29
  • Мнения: 5 362
Много бързо явно свършват при нас.Ние още не сме си намерили да си вземем.

# 30
  • Мнения: 41
В къщи не пием кола и други газирани, с което се гордея много, тъй като го наложих аз като правило. А с парите за 5 бутилки кола ще купя един голям ме4о пух или друга хубава игра4ка.
Ясно, че кока кола искат да си пробутат продукцията, ама не на мене тия Laughing

# 31
  • Мнения: 126
В къщи пием само Кока-кола ,така че не се затруднихме в събирането на етикетите.Отдавна сме си взели играчките и децата много им се радват.

# 32
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Posledno, nqkoj tiq dni da e wivdal kyde ima?

# 33
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ние пък не пием Кола.......

# 34
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Ами може и да са хубави,ама след горчивия опит от миналата година-никакви играчки повече  Naughty.
Радваха им се точно 1 ден и после бяха забравени,сега само ги подмятаме и събират прах.Останалите плюшковци раздаваме на благотворителни акции,ама тези ми е кофти да ги дам.... Sick,все пак са рекламни.

# 35
  • Мнения: 3 861
и все пак...къде могат да се намерят играчки???До кога ще се дават играчки???
Имам етикети за 3 играчки и нито една играчка...
Темата е за играчките на Coca Cola, а не дали пиете Кола и колко здравословен начин на живот водите, ще ме прощавате ако ви звуча малко грубо... Confused

# 36
  • Мнения: 3 211
К
и все пак...къде могат да се намерят играчки???До кога ще се дават играчки???
Имам етикети за 3 играчки и нито една играчка...
Темата е за играчките на Coca Cola, а не дали пиете Кола и колко здравословен начин на живот водите, ще ме прощавате ако ви звуча малко грубо... Confused
И ние не пием кока кола, само понякога купуваме за гости. На нас ни подариха и трите играчки и май снежния човек ще ни се повтаря (подготвили са го за подарък за Нова Година). Във Варна ги има в Пикадили и мисля, че Кауфланд

# 37
  • Мнения: 1 284
по хубави са от миналогодишните  Peace

# 38
  • Мнения: 511
две години подред ги взимам но никои не си играе с тях само събират прах

# 39
  • София
  • Мнения: 480
две години подред ги взимам но никои не си играе с тях само събират прах
Моя хареса  само снежко, и то защото пееме една песничка за снежко. Останалите стоят захвърлени.

# 40
  • Мнения: 2 978
Бяха ми казали, че има в ОМВ...е, няма..не ходете напразно Cry

# 41
  • Мнения: 529
 Ами като не ви харесват или събират прах дайте една насам.

и все пак...къде могат да се намерят играчки???До кога ще се дават играчки???
Имам етикети за 3 играчки и нито една играчка...
Темата е за играчките на Coca Cola, а не дали пиете Кола и колко здравословен начин на живот водите, ще ме прощавате ако ви звуча малко грубо... Confused
newsm10

# 42
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Аз още не съм си взела,етикети имаме,но където потърсих-нямали!Добре ме подсетихте с тази тема да ида днес в един по-голям магазин да проверя,малкият от кога чака  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт