Ще ви вдигнат ли хазяите наема заради ЕС?

  • 1 814
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 77
 На един магазин в центъра на Бургас от 1300лв наем от 1ви януари го вдигат на 1000 Е В Р О!!!!!!!!!! #Cussing out #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy
Аргументите на лоените топки са че 4ма човека се издържали от наема... да проявим разбиране - хората гладни ли да останат!!!  #2gunfire #2gunfire #2gunfire мамка им хазяйска - извинете по принцип не псувам на публично място  Blush

# 16
  • Мнения: 5 317
Сигурно ще ги вдигнат,колкото и да не ми се иска. ooooh!

# 17
  • Варна
  • Мнения: 686
Аз мисля, че хазяите са в пълното си право да вдигат наема, след като изтече срока за който е подписан договора или съгласно условията в договора - с предизвестие от еди колко си месеца. Ако наемателите не ги устройва и те имат право да напуснат. И аз съм живяла на квартира поне 6 години, но ако наема не ни е устройвал сме се местили.

# 18
  • Мнения: 122
И ние сме вече с по- висок наем. Според съпруга е съвсем нормално, но аз не съм на това мнение. 

# 19
  • София
  • Мнения: 3 421
 Хазаинът на офисът ни още от лятото говори, че ще вдига наема, но ще говорим след 01.01.2007. Отделно си го вдига всяка година и то не в пряка връзка с инфлация или нещо друго.
 В къщи не са ни казали, но предполагам, че го обмислят Sad

# 20
  • Мнения: 28
Те хубаво ще увеличат наема, а заплатите ще се увеличат ли?? Това със сигурност не ги интересува хазаите....

# 21
  • :)
  • Мнения: 337
Ами те са си в правото, всъщност всеки си е прав за себе си... очаква се повишение на заплатите от януари  Rolling Eyes да видим

# 22
  • Мнения: 10 602
Гадно е, защото като влезеш в магазина виждаш как цените се вдигат, а доходите - не. Затова предполагам, че са в правото си да поискат увеличение, но кофти за наемателите - моята заплата не знам дали ще се вдигне. Както и да е - при наем, който е близък до вноска по кредит - избирам кредит- така поне някой ден апартамента ще е наш, а не на хазяйката, която има общо 5!

# 23
  • София
  • Мнения: 4 575
Ами,.... ние сме на много нисък наем, ама като ме гледат с тия малки диваци и явно хората не смеят да кажат за вдигане на наема. А за договор,  newsm78, без договор сме от февруари мин година. Идва хазяинът или син му, давам паричките и изчезват. Хич не им пука за бележки или за ремонти в гадния апартамент. Ама ще изтрая още малко. Включихме се в строеж, лятото тр да е готов нашият апартамент Mr. Green.

# 24
  • Мнения: 7 723
Ами те са си в правото, всъщност всеки си е прав за себе си... очаква се повишение на заплатите от януари  Rolling Eyes да видим

Аз като хазяин, а също и като потребител, тържествено обещавам, че ще вдигна наема тогава, когато усетя, че се повишава и жизнения стандарт на живот в България reverance

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 702
при наем, който е близък до вноска по кредит - избирам кредит- така поне някой ден апартамента ще е наш, а не на хазяйката, която има общо 5!

това е истината.
дори сумата сега да е висока, след 5 години няма да е толкова страшна. а пък след 10 - изобщо няма да се замисляш за нея - все пак вноските остават еднакви през целия период, а пък доходите са толкова ниски в сравнение с другите страни, че просто не могат да останат такива

# 26
  • Мнения: 3 089
нашите са хазяи.
няма да вдигат наема. който между другото е много нисък.

# 27
  • Мнения: 2 180
Нашите гнусни рентиери,алчни копеленца и айде да не изброявам  #Cussing out го вдигнаха двойно от лятото още!
Търсим нещо друго,но не много активно /т.е. само се ослушваме/, та затова няма и резултат.  Tired

# 28
  • Варна
  • Мнения: 686
Нашите гнусни рентиери,алчни копеленца и айде да не изброявам  #Cussing out го вдигнаха двойно от лятото още!
Търсим нещо друго,но не много активно /т.е. само се ослушваме/, та затова няма и резултат.  Tired


Айде, айде не давай такива определения за хората. Апартаментът е техен, следователно могат да ви вдигат наема. На вас като не ви изнася можете да си потърсите друг.

# 29
  • Мнения: 2 180
Нашите гнусни рентиери,алчни копеленца и айде да не изброявам  #Cussing out го вдигнаха двойно от лятото още!
Търсим нещо друго,но не много активно /т.е. само се ослушваме/, та затова няма и резултат.  Tired


Айде, айде не давай такива определения за хората. Апартаментът е техен, следователно могат да ви вдигат наема. На вас като не ви изнася можете да си потърсите друг.



Айде,айде и ти не давай такива определения като не ги познаваш.

Общи условия

Активация на акаунт