Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора

Плевен

zakasnqwa mi powe4e ot sedmica. ne6to netipi4no za men, poneje winagi mi idwa dori po-rano. a towa be6e parwiqt pat, w koito we4e re6ihme da ne se pazim. naprawih si test i be6e otricatelen. be6e predi 3 dni, no o6te ne mi idwa i nqmam i simptomi da mi doide. kakwo 6te kajete?
Цитирай

Пловдив

Утре сутрин пак се тествай.Стискам палци да +
Цитирай

София

Направи касетъчен тест от друга марка. Пиши на кирилица.
Цитирай

София

Утре направи пак тест, може да измериш и БТ.
Дано да е станало  Wink
Цитирай

София-Ливан

утре пак, дано да е положителен, и при мен първия тест беше отрицателен, направи го с първата урина
Цитирай

Утре направи пак тест, може да измериш и БТ.
Дано да е станало  Wink
Peace дано
Цитирай

София

На мен ми закъсняваше 20 дни, правих 3 теста от различни марки - и трите отрицателни, а бях бременна...Докато разбера, ми се появи сутрешното повръщане...
Цитирай

София

При мен беше също като при Нати.. На 10 и 15ти ден от закъснението правя тест отрицателни и двата.. бях сигурна че не съм бременна тъй като си имам проблеми с редовността на цикъла, но уви като отидох на гинеколог.. се оказа че съм..
Така че ако утре пак е отрицателен изчакай седмица и иди на лекар.. Дано да те зарадва... stork-boy
Цитирай

E-CLM & CH-VD

Ако нямаш търпение, можеш да си направиш кръвен тест, той е най-точен.  Peace
Не винаги домашните тестове "хващат" бременноста в самото начало, във форума има много момичета, на които тестовете са отчели положително едва след 3 месец   bouquet
Стискам ти палци да е станало  Praynig
Цитирай

Направи си кръвен тест, той ще покаже със сигурност  Peace
Стискам палци  Peace
Цитирай

на най-обичания мъж в сърцето . . .

Направи си кръвен тест, той ще покаже със сигурност  Peace
Стискам палци  Peace
Това е решението за по-ранно отчитане на бременност!  bouquet
Цитирай

Враца

На мен също ми показа положителен на 20 дни от закъснението. Както са ти казали момичетата направи си кръвен тест или изчакай още време. Можеш да отидеш и на лекар ако не ти се чака. Успех и дано скоро да видиш двете чертички Peace
Цитирай
Привет дами.И аз имам едно въпросче.Вчера, по-точно снощи си направих тест с висока чувствителност, Presto, но беше / - / Sad.... Но пък мес.цикъл ми е около 18-ти 01.Така че все още имам надежда.Съмнявам се за бременост, защото гърдите ми чувствително се увеличиха, от 3 дни насам имам леки болки ниско долу.Много искам да е станало нещо, но тези тестове много ме объркват.Бихте ли ми казали дали изобщо да им вярвам или направо да си посетя лекар.Много Ви благодаря.   bouquet
Цитирай

София

Привет дами.И аз имам едно въпросче.Вчера, по-точно снощи си направих тест с висока чувствителност, Presto, но беше / - / Sad.... Но пък мес.цикъл ми е около 18-ти 01.Така че все още имам надежда.Съмнявам се за бременост, защото гърдите ми чувствително се увеличиха, от 3 дни насам имам леки болки ниско долу.Много искам да е станало нещо, но тези тестове много ме объркват.Бихте ли ми казали дали изобщо да им вярвам или направо да си посетя лекар.Много Ви благодаря.   bouquet

Много е рано за лекар още - изчакай да ти закъснее цикъла и тогава направи отново тест. Ако е отрицателен - отиди на лекар или направо кръвен тест за по-сигурно. Стискам палци да се похвалиш скоро   bouquet
Цитирай
Здравей Jutoo, благодаря ти за отговора.И аз така мисля, но това чакане не го понасям Smile))))
Надявам се поне да има резултат.
Поздрави  Wink
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора