test za bremennost

  • 7 080
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14
Здравейте момичета,
Направих си тест за бременност седмица преди датата за цикъла. Не знам дали наистина съм видяла втора чертичка или това по-скоро се дължи на моето желание да я видя Grinning. И аз и съпругът ми видяхме мнооооого бледа втора червена чертичка. Сопед вас дали е възможно да има бебче?

# 16
  • Мнения: 3 500
След като ти закъснее цикъла се прави тест и тогава резулата е около 99% точен.

Здравейте момичета,
Направих си тест за бременност седмица преди датата за цикъла. Не знам дали наистина съм видяла втора чертичка или това по-скоро се дължи на моето желание да я видя Grinning. И аз и съпругът ми видяхме мнооооого бледа втора червена чертичка. Сопед вас дали е възможно да има бебче?
Възможно е. А колко пъти ще пуснеш този въпрос? Grinning

# 17
  • Мнения: 14
Selia,
Благодаря те зо отговора. Дано не съм досадила с питанията Hug Според теб кога да си направя още един тест, за да съм сигурна. Първия го направих вчера вечерта. Предварително ти благодаря Grinning

# 18
  • София
  • Мнения: 35 897
Здравейте момичета,
Направих си тест за бременност седмица преди датата за цикъла. Не знам дали наистина съм видяла втора чертичка или това по-скоро се дължи на моето желание да я видя Grinning. И аз и съпругът ми видяхме мнооооого бледа втора червена чертичка. Сопед вас дали е възможно да има бебче?
Възможно е, ако О. е била по-рано от обикновенно.
Дано да е станало Grinning

impressive.silk  след 2-3 дена повтаряш теста

# 19
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 532
защо не си вземеш още сега тест и ако отново видиш бледата чертичка-честито Hug.
Знам какво е да чакаш чертичката аз едва не припаднах.Стискам ти палци.

# 20
  • Мнения: 14
тестът за овулация отчете наличия на такава на 13.12. -срядал В петък-15.12-пак имаше инидикации за овулация. Същия ден си направих и теста за берменност. Сега чакам мъжът ми да си дойде и да ми донесе нов тест за бременност и ще видим. Много се притеснявам #Crazy

# 21
  • Мнения: 14
blagodarq za podkrepata,momi4eta.Dano da moga skoro da se pohvalq s polojitelen rezultat Praynig

# 22
  • Мнения: 3 500
Selia,
Благодаря те зо отговора. Дано не съм досадила с питанията Hug Според теб кога да си направя още един тест, за да съм сигурна. Първия го направих вчера вечерта. Предварително ти благодаря Grinning
Ами като ти закъснее дори един ден можеш да си направиш.Ако е положителен - почти 100 % е сигурно, че си бременна, ако е отрицателен - не е сигурно, може и да си, но да не отчете, така че след още няколко дни пак си направи.Имай предвид, че дори да е много бледа втората черта си е положителен тест.Успех.

# 23
  • Мнения: 14
netarpenieto mi se dalji glavno na tova, 4e ve4e godina 4akam tozi mig. Prez 2005 se omajih i rodata o4akva naslednik Party

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Ако искаш бърз тест - такъв е само кръвния. Мисля, че отчита до 2-3 дни.
За останалите от аптеката трябва да изчакаш цикъла, ако ти закъснее дори ден, давай!!!!

# 25
  • Мнения: 84
На някои тестове пише че отчитат 7 дни след полов контакт,но не е вярно.Трябва да имаш закъснение поне от няколко дни,за да ти отчете,но дори и тогава може да не покаже вярно.Успех!
Това с тестовете е много сложна работа, на тези, които аз съм ползвала пише, че отчита бременност още при първия ден закъснение на цикъла. Но това е в случая че цикълът ви е относително регулярен и общо взето е 28-30 дни. Ако имате нередовен цикъл или да кажем удължен примерно 35-40 дни и овулацията е била да кажем седмица преди деня, в който е трябвало да започне цикъла, вероятно тестът няма да го отчете. Мисля че тези тестове, които се продават по аптеките отчитат бременност около 2 седмици след предполагаемото оплождане...

# 26
  • Мнения: 689
Цитат на: Selia в събота, 16 декември 2006, 12:47
Ами като ти закъснее дори един ден можеш да си направиш.Ако е положителен - почти 100 % е сигурно, че си бременна, ако е отрицателен - не е сигурно, може и да си, но да не отчете, така че след още няколко дни пак си направи.Имай предвид, че дори да е много бледа втората черта си е положителен тест.
Hands Thumbsup 

fingerscrossed  fingerscrossed  fingerscrossed

# 27
  • Мнения: 14
priqtelkata mi ve4e ima strahoten bebok,na koyto az i saprugat me ve4e sme krastnici,ta tq mi kaza 4e kato e zabremenqla e izlizalo 4e e v ovulaciq 3-4 dni. Na men mi ot4ete 3 dni ovu. Flutter

# 28
има тестове за ранна бременност, но аз те съветвам да изчакаш да ти закъснее и тогава да си направиш тест

# 29
  • Мнения: 14
setih se i za o6te ne6to da vi pitam momi4eta v prodaljenie na nqkolko dni imah i kafenikavo zacapvane,no ve4e sprq.Dali ima ne6to ob6to sas zabremenqvaneto?

Общи условия

Активация на акаунт