test za bremennost

  • 7 087
  • 43
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
zdr !iskam da popitam dali moje vednaga sled poloviq akt da se razbere s test dali si bremenen i ako ne moje to  kolko vreme trabav da se iz4aka za da se poly4i kategori4en rezyltat

# 1
  • София
  • Мнения: 12 554
Няма такъв тест, който да ти покаже бременност веднага след половия акт. Трябва да изчакаш датата, на която би трябвало да ти дойде цикъла и да си направиш уринен тест. Но и той може да покаже отрицателен резултат, а бременност да има. Единственото, което можеш да направиш е кръвен тест, но и за него трябва да изчакаш датата на очаквания цикъл.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 368
На някои тестове пише че отчитат 7 дни след полов контакт,но не е вярно.Трябва да имаш закъснение поне от няколко дни,за да ти отчете,но дори и тогава може да не покаже вярно.Успех!

# 3
  • Мнения: 145
Мила по принцип на мен моя гинеколог ми обясни , че е възможно добър тест да ти покаже коректен резултат седмица след зачеването , но няма никаква гаранция . Аз лично си направих два теста и бяха отрицателни , а съм била бременна вече няколко седмици . Някой жени тогава ми казаха , че кръвния тест показва по - рано , но не съм сигурна .
Ти искаш или не искаш дете ?
Не вярвай много на тестовете за бременност !

# 4
  • София
  • Мнения: 1 043
Ако искаш категоричен тест - само кръвен, но трябва да попиташ колко време след евентуалното зачеване би дал достоверен резултат.

Единственото, което можеш да направиш е кръвен тест, но и за него трябва да изчакаш датата на очаквания цикъл.

Така май е най-сигурно.

# 5
  • Мнения: 2 498
Няма такъв филм (тест)...най-рано може да отчете бременност около датата на липсващата менструация-става въпрос за тестовете с урина...

# 6
  • Мнения: 1 183
Ако искаш категоричен тест - само кръвен, но трябва да попиташ колко време след евентуалното зачеване би дал достоверен резултат.

Единственото, което можеш да направиш е кръвен тест, но и за него трябва да изчакаш датата на очаквания цикъл.

Така май е най-сигурно.
Ами да и аз така мисля Peace

# 7
  • Мнения: 63
Аз си направих тест на 10 ден и ми даде верен резултат.Но от про4етеното по горе виждам 4е може да има и изненади

# 8
  • Мнения: 2 019
Няма такъв филм (тест)...най-рано може да отчете бременност около датата на липсващата менструация-става въпрос за тестовете с урина...
и то няколко дни след закъснение

# 9
От 1 седмица с мъжи ми "правим бебче". Нямам търпение да си купя тест за бременност. Но както гледам от написаното горе ще трябва да чакам още доста. Confused

# 10
  • Мнения: 1 104
Не знам дали може толкова рано един тест да хване евентуална бременност. Съмнявам се! Има тестове, на които пише че около 7 дни след зачеване отчитат бременност. Но май най- добре е да се изчака датата на цикъла и тогава резултатите са доста по-сигурни.

# 11
  • Мнения: 5 362
Няма такъв филм (тест)...най-рано може да отчете бременност около датата на липсващата менструация-става въпрос за тестовете с урина...
и то няколко дни след закъснение
Peace

# 12
  • Мнения: 3 360
Няма такъв филм (тест)...най-рано може да отчете бременност около датата на липсващата менструация-става въпрос за тестовете с урина...

Да,така мисля и аз.

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 806
Аз си направих тест на 10 ден и ми даде верен резултат.Но от про4етеното по горе виждам 4е може да има и изненади

И аз така забременях на 6.09.2005 на 17.09.2005 имах  EFP

# 14
  • Мнения: 3 334
изчакай с теста поне до датата на цикъла. Peace

# 15
  • Мнения: 14
Здравейте момичета,
Направих си тест за бременност седмица преди датата за цикъла. Не знам дали наистина съм видяла втора чертичка или това по-скоро се дължи на моето желание да я видя Grinning. И аз и съпругът ми видяхме мнооооого бледа втора червена чертичка. Сопед вас дали е възможно да има бебче?

# 16
  • Мнения: 3 500
След като ти закъснее цикъла се прави тест и тогава резулата е около 99% точен.

Здравейте момичета,
Направих си тест за бременност седмица преди датата за цикъла. Не знам дали наистина съм видяла втора чертичка или това по-скоро се дължи на моето желание да я видя Grinning. И аз и съпругът ми видяхме мнооооого бледа втора червена чертичка. Сопед вас дали е възможно да има бебче?
Възможно е. А колко пъти ще пуснеш този въпрос? Grinning

# 17
  • Мнения: 14
Selia,
Благодаря те зо отговора. Дано не съм досадила с питанията Hug Според теб кога да си направя още един тест, за да съм сигурна. Първия го направих вчера вечерта. Предварително ти благодаря Grinning

# 18
  • София
  • Мнения: 35 919
Здравейте момичета,
Направих си тест за бременност седмица преди датата за цикъла. Не знам дали наистина съм видяла втора чертичка или това по-скоро се дължи на моето желание да я видя Grinning. И аз и съпругът ми видяхме мнооооого бледа втора червена чертичка. Сопед вас дали е възможно да има бебче?
Възможно е, ако О. е била по-рано от обикновенно.
Дано да е станало Grinning

impressive.silk  след 2-3 дена повтаряш теста

# 19
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 533
защо не си вземеш още сега тест и ако отново видиш бледата чертичка-честито Hug.
Знам какво е да чакаш чертичката аз едва не припаднах.Стискам ти палци.

# 20
  • Мнения: 14
тестът за овулация отчете наличия на такава на 13.12. -срядал В петък-15.12-пак имаше инидикации за овулация. Същия ден си направих и теста за берменност. Сега чакам мъжът ми да си дойде и да ми донесе нов тест за бременност и ще видим. Много се притеснявам #Crazy

# 21
  • Мнения: 14
blagodarq za podkrepata,momi4eta.Dano da moga skoro da se pohvalq s polojitelen rezultat Praynig

# 22
  • Мнения: 3 500
Selia,
Благодаря те зо отговора. Дано не съм досадила с питанията Hug Според теб кога да си направя още един тест, за да съм сигурна. Първия го направих вчера вечерта. Предварително ти благодаря Grinning
Ами като ти закъснее дори един ден можеш да си направиш.Ако е положителен - почти 100 % е сигурно, че си бременна, ако е отрицателен - не е сигурно, може и да си, но да не отчете, така че след още няколко дни пак си направи.Имай предвид, че дори да е много бледа втората черта си е положителен тест.Успех.

# 23
  • Мнения: 14
netarpenieto mi se dalji glavno na tova, 4e ve4e godina 4akam tozi mig. Prez 2005 se omajih i rodata o4akva naslednik Party

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Ако искаш бърз тест - такъв е само кръвния. Мисля, че отчита до 2-3 дни.
За останалите от аптеката трябва да изчакаш цикъла, ако ти закъснее дори ден, давай!!!!

# 25
  • Мнения: 84
На някои тестове пише че отчитат 7 дни след полов контакт,но не е вярно.Трябва да имаш закъснение поне от няколко дни,за да ти отчете,но дори и тогава може да не покаже вярно.Успех!
Това с тестовете е много сложна работа, на тези, които аз съм ползвала пише, че отчита бременност още при първия ден закъснение на цикъла. Но това е в случая че цикълът ви е относително регулярен и общо взето е 28-30 дни. Ако имате нередовен цикъл или да кажем удължен примерно 35-40 дни и овулацията е била да кажем седмица преди деня, в който е трябвало да започне цикъла, вероятно тестът няма да го отчете. Мисля че тези тестове, които се продават по аптеките отчитат бременност около 2 седмици след предполагаемото оплождане...

# 26
  • Мнения: 689
Цитат на: Selia в събота, 16 декември 2006, 12:47
Ами като ти закъснее дори един ден можеш да си направиш.Ако е положителен - почти 100 % е сигурно, че си бременна, ако е отрицателен - не е сигурно, може и да си, но да не отчете, така че след още няколко дни пак си направи.Имай предвид, че дори да е много бледа втората черта си е положителен тест.
Hands Thumbsup 

fingerscrossed  fingerscrossed  fingerscrossed

# 27
  • Мнения: 14
priqtelkata mi ve4e ima strahoten bebok,na koyto az i saprugat me ve4e sme krastnici,ta tq mi kaza 4e kato e zabremenqla e izlizalo 4e e v ovulaciq 3-4 dni. Na men mi ot4ete 3 dni ovu. Flutter

# 28
има тестове за ранна бременност, но аз те съветвам да изчакаш да ти закъснее и тогава да си направиш тест

# 29
  • Мнения: 14
setih se i za o6te ne6to da vi pitam momi4eta v prodaljenie na nqkolko dni imah i kafenikavo zacapvane,no ve4e sprq.Dali ima ne6to ob6to sas zabremenqvaneto?

# 30
  • Мнения: 6 461
zdr !iskam da popitam dali moje vednaga sled poloviq akt da se razbere s test dali si bremenen i ako ne moje to  kolko vreme trabav da se iz4aka za da se poly4i kategori4en rezyltat
Най- добре седмица от закъснението ,ако има такова да се направи тест.

# 31
  • София
  • Мнения: 2 227
Най-сигурният тест е чичо доктор след закъснението  Grinning. Желая ти успех и да пишеш какво е станало.

# 32
  • Мнения: 7 914
Няма такъв тест Peace
 Няй- вярно отчита тест направн между 14-16-я ден от зачеването Peace

# 33
  • Мнения: 3 500
setih se i za o6te ne6to da vi pitam momi4eta v prodaljenie na nqkolko dni imah i kafenikavo zacapvane,no ve4e sprq.Dali ima ne6to ob6to sas zabremenqvaneto?
Да, най-вероятно има. Може да се дължи и на овулацията.Най-добре изчакай.Ако ти закъснее направи тест.Ако е положителен хуквай с него при гинеколога и задължително кажи за кафеникавото течение.Пиши какво е станало.

# 34
  • София
  • Мнения: 2 227
setih se i za o6te ne6to da vi pitam momi4eta v prodaljenie na nqkolko dni imah i kafenikavo zacapvane,no ve4e sprq.Dali ima ne6to ob6to sas zabremenqvaneto?
Да, най-вероятно има. Може да се дължи и на овулацията.Най-добре изчакай.Ако ти закъснее направи тест.Ако е положителен хуквай с него при гинеколога и задължително кажи за кафеникавото течение.Пиши какво е станало.
Освен при овулация, зацапване може да има и при закрепване на яйцеклетката Peace

# 35
  • София
  • Мнения: 2 846
Е, имай малко търпение де! Хубавите неща стават бавно. Има хора с години чакат втора чертичка, ти искаш веднага. Не става!! Дано да е положителен теста ти, но го направи, когато ти закъснее цикъла поне няколко дни!!! Grinning

# 36
  • Мнения: 14
sno6ti si napravih pak test(netarpenieto ne e dobar savetnik) i be6e otricatelen.Da se nadqvame 4e o6te e rano e ne moje da zase4e bremennost. 6te vidim dali 6te mi doyde po Koleda i s mnogo kasmet moje da imam strahoten podarak-polojitelen test za bremennost Praynig

# 37
zdr! az imam 1 vupros ama ne znam dali to4no tyk trqbva da go napi6a. stava vypros za edna priqtelka na koqto kato i doide ne  te4e6e 4erveno a kafqvo newsm78 i mnogo se  4ydi i pritesnqva kakvo to4no e #Crazy moje li nqkoi da mi  otgovori. te6ih tyk da pi6a za6toto vidqh 4e stava vupros i za kafqvop te4enie

# 38
  • Мнения: 14
ne znam na kakvo moje da se dalji.Pri men be6e v prodaljenie na nqkolko dni predi ovulaciqta i to be6e leko kafqvo zacapvane na belioto. Savetat mi e da otide na lekar

# 39
  • Мнения: 3 500
setih se i za o6te ne6to da vi pitam momi4eta v prodaljenie na nqkolko dni imah i kafenikavo zacapvane,no ve4e sprq.Dali ima ne6to ob6to sas zabremenqvaneto?
Да, най-вероятно има. Може да се дължи и на овулацията.Най-добре изчакай.Ако ти закъснее направи тест.Ако е положителен хуквай с него при гинеколога и задължително кажи за кафеникавото течение.Пиши какво е станало.
Освен при овулация, зацапване може да има и при закрепване на яйцеклетката Peace
Ами точно това казвам и аз с първото изречение "Да, най-вероятно има".

# 40
  • София
  • Мнения: 2 227
setih se i za o6te ne6to da vi pitam momi4eta v prodaljenie na nqkolko dni imah i kafenikavo zacapvane,no ve4e sprq.Dali ima ne6to ob6to sas zabremenqvaneto?
Да, най-вероятно има. Може да се дължи и на овулацията.Най-добре изчакай.Ако ти закъснее направи тест.Ако е положителен хуквай с него при гинеколога и задължително кажи за кафеникавото течение.Пиши какво е станало.
Освен при овулация, зацапване може да има и при закрепване на яйцеклетката Peace
Ами точно това казвам и аз с първото изречение "Да, най-вероятно има".
Blush Embarassed Blush

# 41
  • Мнения: 666
Дори и най-чуствителните тестове показват сигурен резултат най-рано на първия ден от предполагаемата дата на която трябва да то доиде. Преди това каквото и да отчете не мисля че ще е истински резултата.

# 42
# 43
  • Мнения: 14
Momi4eta,mnogo ste mili.Naistina BLAGODARQ VI za podkrepata Hug

Общи условия

Активация на акаунт