Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 62 отговора

UK

Отворих тази тема за всички които искат да споделят мечтите си, и да помечтаем малко за Новата година с положителни емоции  Hug

Моята мечта е да имам здраво и стабилно семейство, мъжа ми да ме обича все така. Да имаме 4 деца, които да ни радват и ядосват в различните моменти... да бъдем едно щастливо голямо семейство...

За новата година искам да завърша благополучно МК и да продължа с учението. Надявам се както сме планували да се преместим юни месец когато ми свърши държавния стаж в София и да се настаним за да си спретнем едно малко семейно гнезденце...

Това са моите мечти... А вашите какви са... Нека да помечтаем... заедно  Hug   bouquet
« Последна редакция: нд, 10 дек 2006, 22:20 от Megita »
Цитирай

Бургас

Хайде и аз да се разпиша.Моята мечта като на повечето момичета тук е през Новата година да родя живо и здраво бебче.С моята половинка да сме все така заедно и да се обичаме и след времето прекарано заедно да станем семейство напролет!Да сме живи и здрави-ние и всички близки,за да можем да сбъднем мечтите си.!Пожелавам на всички вас да се сбъднат и вашите мечти!
Цитирай

ние вече си имаме собствено жилище (с много зор и кредити)но искам поне две сладки бонбончета да щъкат из него.мечтая си и за малко по добър живот от финансова гледна точка.ова са мечтите ми за мен самата.
а имам си и една  голяма мечта-ТОЗИ ФОРУМ ДА ИЗЧЕЗНЕ,поради една единствена причина да няма кой да пише в него.мечтая си всяка една жена да изпита поне веднъж това щастие да бъде майка.мечтая си да живеем в една по добре рзвита държава,която да се грижи за своите граждани.тогава случки като тази на моста в Бяла няма да има,тогава няма да се чудеш дали да си родиш едно две или три деца защото майчинството ти няма да е такова смешно, детските също.абе мечтая си аз за разни ей такива нещица които незнам защо все си мисля че не са невъзможни,но и не се случват Tired  
Цитирай

Стара Загора

Мечтая да забременея и да родя живо и здраво бебче , и най - вече надявам се да съм добра майка.С мъжа ми все така да се обичаме и да сме щастливи , да имаме повече време един за друг и да имаме собствено жилише.Всички роднини и приятели да са здрави и много щастливи. А на вас момичета от все сърце желая да почувствате радостта от това , че сте станали майки Smile  bouquet
Цитирай

Бургас

На първо място искам двамата ми мъже да са здрави и щастливи; искам да забременея, износя и родя още едно детенце; искам най-после да намерим време да сключим брак /и мъжо да го приеме присърце Rolling Eyes/; да направим ремонт и така дълго чаканата детска стая; работата ми да е все така добре платена и приятна; баща ми да спре да се дави по моретата и да остава повече време при нас, защото усещам една празнина в сърцето си /която тази вечер се запълни Very Happy/ ако го няма. Много неща искам, но най-вече здраве и късмет и да няма тъжни лица и плачещи очи. Много искам сигурно, но това е...
Цитирай

Утре, 12.12. синът ми става на 8 години. Това е второто Коледно чудо в моя живот! Първото беше годежа ми с моята голяма и единствена любов! Това се моите двама Ивановци. Плача от щастие винаги, когато се сетя за тия два вълшебни мига и благодаря на Господ, че са се случили точно на мен.
Сега си пожелавам на първо място да НЕ се потвърди диагнозата на мъжът ми и да се окаже грешка. Да си го имам здрав и влюбен още поне 100 години.
Милото ми детенце да е все така здраво добро и умно, старателно и любознателно. (и да спре да си гризе ноктите Mr. Green)
Да изчезнат всички кисти и да забременея и аз най-накрая! Да имам здраво и сладко бебче, по възможност момиченце... Praynig.
Да започна работа в детския център в най-скоро влеме! И дано въобще стане! Имам любов и нежност за толкова много деца!  Hug Знам, че ще съм най-добрата хостеса!
Мечтая си и моят баща да разбере, че има 2 деца. Да осъзнае, че и дъщерите са живи същества и истински деца на родителите си, а не само синовете. Да ми помогне в трудния момент, в който съм.
И най-накрая си мечтая за собствен дом, па макар и само 50 кв.м.
Знам, че списъкът ми е дълъг и неизпълним, но пък аз си го мечтая...
Цитирай

Бургас

Дидка, пожелавам ти от цялото си сърце всичките ти мечти да се сбъднат  Hug
Аз искам още нещо - най-накрая да намеря време и нерви да запиша второ висше, че заради куп проблеми го отлагам вече две години Embarassed
Цитирай

на най-обичания мъж в сърцето . . .

Моите мечти са доста Embarassed, на първо място искам всички, които обичам да са живи и здрави; искам поне едно мъниче да щъка около нас в къщата, която планираме да си вземем пролетта; с милото все така да се обичаме и да намерим време да вдигнем сватба (може и мъничка); аз също отлагам още едно висше вече втора година и ще се радвам ако през идващата 2007 година запиша;
Цитирай

Благоевград

Здравейте и от мен! То и мойте мечти са чного ,но ще кажа поне част от тях..На първо място искам хората който обичам да си живи и здрави ,нищо ,че по някога се караме доста си ги искам до мен винаги HugМного искам през Новата година с моят приятел вече да решим къде ще сме във Велико Търново или Благоевград (Е аз искам повече в Благоевград  Rolling Eyes) ,но където и да сме само да сме заедно вече ,защото се изморих вече така на разстояние 350км #Cussing out
Също така искам да си имаме Бебче и най-вече не аз да го моля за това ,а той мен! Другото което искам е да не виждам просещи деца...или убииства по новините ...знам че мечтата ми е детинска ,но е много гадно да гледаме как всеки ден се случва нещо нелепо! А за пари искам колкото да преживяваме ,защотото парите са за това ,а не за перчене !
Цитирай

София

Мечтая си за голямо семейство и грижовен съпруг /мисля че съм го намерила вече, дано е така  Praynig Искам да имаме поне две деца  Praynig
Пожелавам щастие в любовта и на моята сестра и всички близки роднини и приятели, които още не са намерили своята половинка или имат проблеми с нея  Praynig
Здраве за всички, особено за родителите ми  Praynig
Искам да се оправят малко от малко нещата в държавата, поне относно социалната политика, икономиката...също и спорта- повече поводи за гордост и радост  Praynig
И нещо от което малко ме е срам  Embarassed- искам да не работя, омръзна ми да ставам рано за да отида да работя нещо, което не ми харесва и да ме използват всячески само и само да не остана без пари. Представям си се като домакиня с хобита или малък семеен бизнес  Praynig

Пожелавам на всички вас да се сбъднат най-съкровенните ви мечти в най-скоро време  Praynig  А виждам, че си пожелаваме съвсем реални неща и сигурна съм, че ще се случат   bouquet

П.С. Megita, чудесна идея за тема  bouquet

Цитирай

София

Моите мечти за новата година са:
1. Едно бебче или дал бог две през 2007 (ще ми се да имаме близнаци)  twin_neutral Smile
2. Да станем семейство .. и да сме все така щастливи
3. Да намерим по-удобно място за живеене.. евентуално наш апартамент.. но това е много смела мечта тъй като неможем да си го позволим.
Цитирай

София

Моята голяма мечта си остава къдрокосата кукла! Flutter
А другото са по-скоро желания - да е здраво цялото ми семейство, да изживея щастливи и незабравими мигове, да се виждаме често с приятелите си и да пътувам много и да посетя нови места Very Happy
Цитирай

Варна

Пожелавам си тази година второ Коледно чудно да ме сполети-продължение на миналогодишното, когато получих предложение за брак. Искам тази Коледа да си създадем малък сладък бебок и най-сетне да имаме повод да обзаведем детската стая  Laughing Много искам всички около мен да са здрави и щастливи....и най-вече искам Дядо Коледа да прочете и изпълни всички списъци във форума  Praynig
Цитирай

Sofia

Eто ме и мен! Няма как да не се разпиша в тази хубава тема!
Единственото, за което най-много си мечтая сега, е да забременея и да родя едно здраво и сладко бебенце! Разбира се, искам семейството ми и всички близки да не се отърват от здраве, мъжът ми да е все така мил и добър и винаги до мен, както до сега. Но най-сетне искам вече да зарадвам близките си с новината, че нося в себе си едно сладко, сладко същество, защото и те милите се изчакаха вече. Толкова много го искам, че чак ми се струва невъзможно да не се случи скоро! До сега във всичко съм успявала в живота си, макар и трудно и с много усилия, накрая резултатът е бил положителен за мен. Дано и сега Господ и Дядо Коледа не ме забравят! Сърчицето ми прелива от стаената надежда.........
А на всички Вас момичета, пожелавам здраве и късмет в забременяването и спокоен, изпълнен с любов и топлина живот с половинката!  bouquet
Цитирай

София

Аз си пожелавам да са здрави най-близките ми хора- преди всички са родителите ми  и мъжът ми.
Пожелавам си да стана по-търпелива, за да понеса човешката злоба, интригантство, които ми донесоха куп болести на нервна почва.
Пожелавам си да съм здрава.
Пожелавам си да станем родители.
Пожелавам на всички много късмет. 
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 62 отговора