Отговори
# 30
  • Мнения: 497
marina_79 вие скоро правихте спермограма, нали? Какви бяха параметрите? Ние лекувахме стрептокок с десетдневно пиене на антибиотици.



*vera не е при мен и не помня точно резултатите, само знам, че имаше изменение в опашките и подвижността беше мисля 30% - първия час, а после още по-зле. Но не съм много сигурна. И на нас ни изписха антибитик - за десет дни, но и други лекарства и общо лечението е 30 дни. Вие решихте ли си проблема и имаше ли подобрение в спермограмата?

# 31
  • Мнения: 529
Верче, пусни ми жокер коя е видната ни потребителка Wink Да пообменя малко опит на ЛС.
Леичка, позирам че Верка говори за мене.  Mr. Green Аз наистина много се тръшках, че ФФ не отчита никакво повишение на темп. и сигурно ще почивам точно тоя месец, пък виж, изненадка получих накрая. Просто късна ову, и понеже съвпадаше с годишнина и рд на мъж ми явно добре сме я оползотворили  Crazy  Дано и при тебе совите да не са това което изглеждат   Praynig
Бан-че много ми е мъчно за теб, прегръщам те силно и догодина нов късмет да ти се падне от баницата.

# 32
  • Мнения: 2 309
Момичета,здравейте Hug
Реших,че съм за този форум вече,понеже правим бебе2 и времето отброя опити от две години Tired
А си мислех,че като родя,ще се "отпуша" ooooh!и ще забременея от раз.Уви!!!Не познах...
Първото го правихме 4г...Сега не сме правили изсладвания,освен аз-хормонални,които са в норма.Дала съм си срок и ако не забременея до тогава ще ги почна!
Имам два въпроса
Нужно ли е да се прави нова цветна снимка,след като съм правила преди да забременея?
Може ли веднъж лекувани хламидии,да се "активират"отново?

# 33
  • Мнения: 415
Петя  Cry Cry Cry  Надявах се, че те няма за добро, а то какво било  Sad
Банче, съжалявам за инсето  Sad
Добре дошли на Голди и Марина и Рожбо  Hug
Жабче, нова година - нов късмет  Grinning От сърце ти желая успех и още от сега ще стискам палци  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
Пета, много палци и за тебе  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Дано сряда да е твоят ден   bouquet
Слончи, давай снимките, да се порадва и моята изтерзана душа  Laughing
Леа, не мога да отговоря на въпроса ти, но пък много силно те  Hug

Аз продължавам да си чакам резултати тази седмица, иначе с друго не мога да се похваля. При мене само работа, работа и пак работа  Sad

# 34
  • Мнения: 856
Копринкова, и аз като останали се надявах, че дългото ти отсъствие е за добро. Съжалявм за усложненията, които са възникнали.
Пета, стискам палци за сладоледчетата  Grinning
Леа, може болките в гърдите да се дължат на настъпваща овулация, така че действайте. Кажи след 2 дни дали БТ се е повишила вече  Peace
Добре дошли на новите момичета. Пожелавам им още следващата година да се преместят при бъдещите майчета.

# 35
  • Мнения: 7 718
Рожбо, добре дошла. Да, трябва да се направи тест за проходимост - хидротубация или цветна снимка.
Може да се заразиш винаги от хламидии.

# 36
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 986
Добре дошли на новите попълнения! И да не се задържат дълго тук!

пкопринкова, Бан съжалявам  Cry Дано следващият път се получи  Hug

Джази ти какво реши - ще действате ли след нова година?

# 37
  • Мнения: 415
Чакам резултатите от Плевен и ако са ок - действаме  Grinning
Стискай палци, защото вече нямам търпение  Laughing
Ще се радвам ако се засечеме за ин витрото, ще се чувствам по-силна, ако не съм сама  Hug

# 38
  • Мнения: 1 329
Бан, Копринкова - страшно съжалявам за неуспеха. Знам как се чувствате!
Горе главата и успех!

# 39
  • София
  • Мнения: 4 273
Здравейте момичета! Ами май сте прави, вероятно вчера е било овуто. Днес БТ се покачи на 36,4. И за съжаление точно вчера не можах да склоня мъжа ми да си изпълни съпружеските задължения #Cussing out Бил уморен, спяло му се Tired Ами на мен вирят ли ми се крака преди лягане с разтичаща се лепкава течност вътре Mr. Green Другият  месец - прошка няма Naughty Иска - не иска, няма да му влизам в положение, а само в пози Mr. Green
Рожбо, добре дошла Hug Непременно направете спермограма, изследвайте се за хламидии, а ако имаш опасения за запушени тръби - и цветна снимка. По добре е да знаеш какъв е проблемът и да се бориш с него!
Мърче, ти как си? Отдавна не си писала.
Какичка, знам, че в най-неочакваните моменти стават чудесата, но аз пък все съм в очакване Wink И насън да ме бутнеш, знам кой ден ми е. Не искам да е така...но какво да правя Rolling Eyes
Джази, кога ще са готови резултатите? Стискам палци!

# 40
  • Мнения: 471
Както ви бях обещала, ето малко снимки от Априлци:
Панорамна снимка
Снимка 1
Снимка 2
Снимка 3
Снимка 4
Снимка 5

Копринкова, ужасно много съжалявам, че е трябвало да преживееш това!  Hug Надявам се, че си добре сега.

# 41
  • Varna
  • Мнения: 1 094
slonchetka , много хубави снимки, благодаря че ги сподели с нас!  bouquet

# 42
  • Мнения: 553
Благодаря ви момичета  Hug

Вера, аз си имам разширени вени от доста години. До сега не са ми правили такъв проблем, макар че преди време имаше нещо подобно, но ми мина само с разни мазила и не беше възпалено, само ме болеше. Сега явно от хормоните (нали лекарствата за стимулация са хормони  Close) се провокира по-голям проблем. А и док, и съдовия хирург, казаха, че е от стимулацията. Било рядък страничен ефект, ама за мен си беше 100% (иначе на теория 1-2% вероятност). Добре поне, че беше на повърхностна вена, а не дълбоко и в някоя артерия. Моят мъж преди години лежа на системи в болница заради дълбок тромбофлебит, та много добре знам какво е и колко е опасно. То сигурно и затова не стана нищо  Sad След трансфера док каза "преди всичко спокойствие", а още на другия ден ме прати при съдов хирург, дори спомена че можело и операция да се наложи и като цяло спокойствието беше невъзможно  Sad.

Джази, стискам палци за резултатите да са добри  Praynig Praynig Praynig

Лея, нищо не се знае, не бързай да отписваш цикъла. Нали сперматозоидите могат да живеят в теб до 3 дена. Стискам палци въпреки всичко да имаш изненада  Wink

# 43
  • Мнения: 1 441
Момичета, много сте ми милички като ми съчувствате така искрено   bouquet Благодаря ви! Аз обаче наистина този месец съм съвсем в кондиция. Може би щото доразвихме плана с мъжо, т.е. отменихме плана,  Mr. Green  Спираме всякакви срещи с доктори и след нова година си даваме поне 6 месеца спокойствие. Да, времето си минава и ставаме все по-стари, но от толкова зор и напъване вече много ни писна. Още повече като не знаеш какво и защо правиш и като го правиш на сляпо. Наааааай-много на една лапароскопия да се пусна, че да видим дали нямам ендометриоза с този мой обилен цикъл.... newsm78
И все пак - много ви благодаря! На всички!   bouquet
Копринкова, много лошо това с тромбите. Знам си аз, че хормоналните действат кръвосъсирващо, ама пусто докторите все ми обясняват и на мен, че няма проблем  и шанса бил......... нюню.  Crossing Arms Нюню, ама нъцки... Дано бързо се възстановиш.
ДарилчеHug   bouquet
Апропо, как сте с коледното настроение? Ако имате в повечко, давайте насам, че на мен нещо хич не ми е коледно?  Thinking Дали щото е доста топло още навън или щото имам повечко работа.... Така или иначе нямам търпение да идват почивните дни вече, че да се наспя...

# 44
  • Мнения: 4 324
slonchetka - страхотни снимки Simple Smile Само мога да съжалявам, че няма да сме там за Нова година Sad

Айде нещо коледно Simple Smile
Сега измислям късметчета за празника и ето Ви едно и на Вас Simple Smile

В готвенето, чистенето и прането,
ще те отмени мъжлето,
а ти с приятелки добри
ще се шириш до зори.
А сега малко по-сериозно,
пада ти се нещо грандиозно
бебнце усещам ще дондуркаш,
май ще има кой да гушкаш. 

Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт