Отговори
# 60
  • Мнения: 3 376
Здравейте и от мен, момичета  Hug Съжалявам, че толкова време не се обадих. Зачезнах веднага след ходенето ми в Германия, понеже тогава тук беше малко напеченко, и аз реших да се абстрахирам от тази атмосфера. После си почивах и от активното участие във форумския живот, което не значи, че не съм си мислела за вас  Hug

Всъщност, ноември трябваше да започнем ин витро процедура на естествен цикъл при Стаменов, но цикълът се отмени. Тъкмо бях направила чудесен 16мм фоликул на 12ия ден, и на следващият ден естрадиолът се оказа мноооого под всякакви норми за качествен фоликул  Tired След като научих новината се бях сдухала, но честно казано бързо ми мина, понеже подобни фалове са напълно нормални, когато ин витрото е на ест.цикъл. Сега пък декември докторът е в отпуска, така че ще трябва да чакам най-рано следващия месец, за да правим процедура.

Леа, БАН, благодаря ви, че се сетихте за мене  Hug Трудно ми е вече и да намирам окуражителни думи след неуспеха на което и да е момиче тук. Но пък фактите говорят сами за себе си - непрекъснато нови момичета съобщават за положителни тестове след една или друга процедура (или пък по стария добър  luvbed начин). Това е единственото, което на мен лично ми дава сила и с което мога да окуража и вас, че когато ни е писано ще дойде и нашият ред. Не мога да обещая на никого, че другият месец е негов, нито че ще ражда 2007, но знам, че ще успеем всички  Praynig

Честита годишнина на Петя Копринкова и на Марински   bouquet Желая ви цялата любов и щастие на света!

# 61
  • Мнения: 553
Благодаря момичета за пожеланията  Hug Да ви се връщат стократно и скоро всички да се похвалите знаете с какво  Praynig Praynig Praynig

Савина, съжалявам за неуспеха  Sad  Hug Hug Hug Дано следващия път да е за последно  Praynig Praynig Praynig

Гризката, съжалявам  Sad Сигурна съм, че другия месец ще уцелите овуто с док и всичко ще е наред  Hug Поне не си се тровила с лекарства, и това е успокоение. Да те питам това с ин-витрото на естествен цикъл док как го приема? Аз не съм го питала, но предишен лекар направо ми каза, че на моята възраст нямало смисъл да пробвам на естествен цикъл. А много ми се иска, ако може да не ме стимулират и да не рискувам повече проблеми  Confused

# 62
  • Мнения: 3 376
Петя, докторът принципно е ентусиаст на тема "ест.цикъл". На мен лично ми каза че той лично би го препоръчал на всеки, стига обаче да е готов да изтърпи потенциалните разочарования, свързани с тази процедура. Както знаеш, може да се проточи няколко месеца (както например в моя случай) и в края на краищата пак да е неуспешно. Сега тези дни док трябва да е в Лондон на семинар обсъждащ именно ест.цикъл Wink Тъй че януари непременно го попитай за тази възможност, очевидно ти е на сърце.

# 63
  • Мнения: 553
Благодаря Гризката  Hug  То както се видя и със стимулация няма гаранция, на естествен цикъл поне не те тъпчат с хормони. Пък дори да се провали в дадения месец, рискуваш само няколко прегледа и изследвания все пак.

# 64
  • Мнения: 7 718
Копринкова, лекарят отказва по принцип, защото шансовете са минимални и да не ти дава напразни надежди.
Но ако ти настояваш, ще се съгласи.

# 65
  • Мнения: 740
Благодаря, момичета за палците. Днес се молим за Пета!

# 66
  • Мнения: 1 419
Да честитя на патерици на рожденничките Копринкова и Марински newsm51 Пожелавам и на двете ви много здраве най-напред, много усмивки и поводи за тях, както и да гушкате сладки бебчета  Heart Eyes

Копринкова и БАНче - съжелявам за новините  Confused  Hug

Голдънче, айде взимай ги тия резултати  Flutter

Сима и Пета  Praynig

Гризка, ти верно се затри напоследък  Crazy Надявам се януари да е вашия месец   bouquet

# 67
  • Мнения: 1 329
Ами кат` сме почнали дайте и аз да се разпиша тук

Копринкова, Марински, честит ви празник девойки! Желая ви от все сърце много здраве и оптимизъм в очите !



Гризи - не се тревожи, ще успееш!
`Седморката на Блейк`  - целувам ви Heart Eyes

# 68
  • Мнения: 1 792
здравейте момичета  bouquet
мисля че повечето не ме познавате защото до момента пишех в "искам бебе" но тъй като реших повече да не се залъгвам смятам че мястото ми е тук при вас-а именно в "ПРОБЛЕМНО ЗАБРЕМЕНЯВАНЕ"Вначалото ми звучеше малко сташно но реших че е по страшен факта от колко време мъчим,а именно вече една пълна година.виждам че и вие сте сплутени и задружни и се надявам да успеем да намерим общи теми на разговор.Желая с всяка една от вас в много скоро време да си пиши в "Отчетни"
Lali  ти беше човека мила който ме накара да се замисля за някои неща и мисля че вече съм на правилното място.жалкото е че все още сме на вълна -ТЪРСЕНЕ НА ПРОБЛЕМА но силно се надявам скоро да знаем причините и да започна да се лекувам и през новата година да се сбъдне голямото ми желание да стана майка.Ще се моля за себе си и за всички вас момичета които копнеете за този миг

# 69
  • София
  • Мнения: 4 273
Мушмороче, здравей Wink Наистина една година е достатъчно време и мисля, че няма да сбъркаш, ако се насочиш направо към клиника по стерилитет. Ще си направите план за действие, едно по едно ще изследвате нещата и надявам се скоро да откриете проблема. И също така скоро да забременееш Peace
Марински, не сме ти забравили рождения ден! Grinning Даже имаш специална темичка в Календар на събитията
Пета, очакваме включване от теб Praynig

# 70
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Благодаря ви, мили момичета, явно отново е имало полза от стиснатите палци-вчера ми трансферираха 3 "сладоледа" и сега ще се моля поне един да оцелее. Обичкам ви.  bouquet  love001

# 71
  • Мнения: 1 950
mu6morok, добре дошла  bouquet. Съгласна съм с това, което Леа ти е казала, а ти можеш да ни разкажеш нещо повече за вашите опити, какво сте направили до сега, кой доктор посещаваш и т.н.
Пожелавам ти много късмет  bouquet

Пета с теб сме Praynig
Дарито Wink и "седморката" /която всъщност е много повече от седморка Wink/ та ОБИЧА МНОГО Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Хубава ден скъпи момичета Hug

# 72
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
peta стиснала съм палци от вчера и няма да ги пускам до края на годината.fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Щом са оцелели сладоледчетата значи са силни и ще се борят. Ти само си почивай сега и никакви излишни емоции.
mu6morok, добре дошла   Hug
Причтен ден на всички
  bouquet

# 73
  • Мнения: 553
Много  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover и от мен за Пета!

Добре дошла на Мушмурок с пожелание да не се задържа дълго тук  Hug

Лек ден на всички и благодаря още веднъж за пожеланията  Hug

# 74
  • Мнения: 264
пета, с теб сме!  bouquet здраве и късмет!

Общи условия

Активация на акаунт