Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Момичета, скоро се присъединих официално към вас и вече си позволих да пусна седмичната тема Blush Аз отговарям за поднасянето на сутрешното кафе в "Искам бебе" и днес съм приготвила и за тук

Пожелавам ви изпълнена само с хубави емоции седмица и всяка да получи своето Коледно чудо тази година! Надявам се да ме приемете във вашата страхотна компания Laughing Хубав ден!

# 1
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Благодаря за кафенцето, Goldie Mr. Green
Успешна седмица и от мен момичета, моят трансфер на "сладоледи" е официално в сряда, ако нещо оживее, така че моля ви стискайте ми палци. Hug

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
"Доброй утро" момичета  Hug
Goldie  ако знаеш как ми се пие едно кафенце, но пусто сега не ми понася. Благодаря, поне мога да му се радвам като го гледам. И . . .  добре дошла Hug
peta стискам палци и на ръцете и на краката и се моля със сладоледчетата всичко да е наред. Praynig
Успех мила  Peace
На всички желая много приятна и късметлийска седмичка.
  bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 4 273
Добре дошла, Голди Hug Мерси за сутрешното кафенце! помня те от Искам бебе, дано не се задържиш дълго тук Simple Smile
Пета, стискам палци за сладоледчетата!
На мен Дядо Коледа май не ми е подговил подарък бебе Thinking 18-ти ден ми е днес, а овулацията май я няма. Този месец меря БТ, но уви...Подаръкът ще се отложи за рождения ми ден /другия месец/.

# 4
  • Мнения: 4 324
Оооооо, Пета, даже няма нужда да ни казваш да стискаме палци Simple Smile Стиснале сми ги вече Simple Smile Успех миличка! В сряда празнуваме св. Лучия, дано ти помогне (католически празник е, не знам дали и източно православните го празнуват)!

Аз ще се хваля Simple Smile В събота бях детегледачака на малката принцеса на сестра ми (на 9 месеца е Simple Smile ) Изкара ми ангелите това дете Wink Играхме си, смяхме се, пяхме, научи се да пляска с ръчички, абе супер Simple Smile Стана време за лягане и я слагам аз на спалнята, като я барикадирах от двете страни за да не се търкулне. Оставих я с едно шишенце пюре (така ми каза майка й) и през 2 минутки я наблюдавах дали не е заспала. При последното посещение, отварям врата и гледам, нея я няма ......... Ужас ... А тя нашата - на ръба на спалнята, до нощното шкафче и разчиства, всичко що имаше на него ... Simple Smile (това зад вратата се пада и аз не я видях като влезнах) Скъси ми се живота с поне една година ...., а тя нашата шета ....Лелееее, не е лесно да си леля Wink ама е много хубаво Simple Smile

Хубава седмичка на всички пожелавам Simple Smile

# 5
  • Мнения: 107
добро утро! преди три дни при мен дойде лелката  Sad, обаче на всички други желая късмет, е и на мен си де  Grinning
декември е месецът на чудесата!!! на всички желаещи да станат бъдещи мамички!
лека и приятна седмица!

# 6
  • Мнения: 7 718
Голди, благодаря за кафето! Laughing

# 7
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 986
Здравейте! Успешна седмичка на всички!

Пета стискам ти палци  Praynig

Аз бях при Стаменов миналата седмица, съставихме план за действие и от догодина се започва... както се казва - нова година, нов късмет!  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 4 298
Ох, кафенце  Blush  Goldie мерсиии!

Таня, хайде повече тренировки в гледането. Дай Боже през новата година да ти потрябват!
 Аз като се замисля колко неща зная за хормони, спермограми и прочие, пък за бебетата - нищо. И изпадам в тих ужас Laughing
zvezdika съжалявам за лелката, ама няма начин. Ще я посрещаме и изпращаме с мисълта за бъдещото чудо... следващия месец Praynig
Лейче, сещам се за една друга видна наша "потребителка", която се жалваше че нямала овулация точно тоз месец. Как мерела БТ и нищо. Да ама не  Wink , цикълът от ануволаторен стана бебетворен  Grinning

# 9
  • Мнения: 1 950
Привет и от мен скъпи момичета Hug
Goldie , мерси за кафенцето тъкмо на време Laughing

Лея и аз това си помислих дето Верката го е написала Wink, така че имай си едно на ум Hug
Жабче, браво на вас. Дето се вика по вода да ви върви  bouquet
Таня, страхотно е да си леля, особено на малка госпожица и направо се поставих на твое място, щото и моята племеница ми е "изкарвала акъла" по подобен начин Mr. Green. Дай Боже в скоро време нашите деца ни го "изкарват" така Praynig
Пета, стиснала съм силно Praynig

Хубава седмица скъпи момичета Hug

# 10
  • София
  • Мнения: 4 273
Верче, пусни ми жокер коя е видната ни потребителка Wink Да пообменя малко опит на ЛС.
Таня, тренирай, че скоро ще ти трябва натрупаният опит! Не си спомням колко време ти бяха казали да се пазиш след аборта Embarassed но си мисля, че до 3 месеца ще ни се похвалиш! Дано съм добра ясновидка!
Гризка, къде се губиш? Ела да кажеш как си! Сънувах те! Черпеше за два повода и беше много щастлива Grinning
Жабче, много хубаво е, че си имате план за действие! Дано този план ти донесе така желаното съкровище Praynig
Звездика, отпращай бързо неканената гостенка! Щом преди 3 дни е дошла...Време е за нова овулация и нови надежди Grinning
Танче, забравих да те питам...св. Лучия покровителка на какво е newsm78 Помоли я за всички нас /знаеш за какво/.
И на патерица - понеже в събота беше Зачатие на св. Ана - честито на именичките  bouquet
Цветунчо, привет, привет Grinning ама ти как си Wink

# 11
  • Мнения: 2 120
Голди, мерси за кафето.
Леичке, в съседния форум има една графика, която толкова прилича на ановулаторна, но е бременна.
И моята овулация този месец е много не на мястото си, но аз я усетих, което означава ,че сигурно е станал голям фоликула и се  е пукнал по-късно и от там изместването. Това не вещае добро, но...на следващия опит.
Пета, стискам палци.
Цветунчо, непрекъснато мисля за теб.
Успех момичета.

# 12
  • Мнения: 1 441
Хайде да ви е хубава седмицата и от мен!   bouquet
Стискащите палци за мен - отпуснете ги. Дойде ми в събота, но аз си знаех и го изживях съвсем нормално - без рев до припадък и тръшкане  Mr. Green. Този цикъл още от овулацията имах увереността, че няма да стане нищо, не знам защо.  Rolling Eyes Както и да е де.
Пета, с теб съм в сряда. Желая ти най-искрено успех.
Леа, ако щеш вярвай оня ден си мислех за Гризчето и за това, че не се е обаждала отдавна. Тъй, че Гриз ако ни четеш - мини кажи как си и що се губиш.  newsm78
Цветунчо, какво става с теб - нещо да разкажеш?  Wink
Жабчо,  Hug и аз съм се оставила нещо за другата година, ама да видим дали ще отрая  Mr. Green
 Hug Прегръдки за всички! Още малко остана две седмици и е празник!  Mr. Green  Mr. Green

# 13
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Благодаря ви, момичета!  love001 Много сте ми милички!  bouquet

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
peta, и аз стискам силно Peace
Даре, недей така, нали знаеш, че в теб ми е надеждата този месец Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт