Май ще имам бебе

  • 2 363
  • 30
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 361
 newsm78 Както всички в този форум, така и аз много искам да имаме бебе.Пробваме от 4 месеца,но.....Този месец реших да си направя тест,преди датата на цикъла и резултата беше една по-тъмна и една по-светла чертичка.След 2 дни пак направих-същия резултат.И сега незнам, нямам търпение да минат още 2 дни да видя дали ще ми доиде,защото по-принцип съм точна- на 28 ден цъфвам.Признаци нямам никакви да ми дойде,включително и никакво течение,но и търпение нямам. Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 2 270
Две чертички са си бременност, така че тихичко честито от мен! А след потвърждението от доки ще има и едно доста по-шумно! Hug Hug Hug

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 350
И сега? Защо пускаш темата неразбрах само Rolling Eyes
Изчакай да ти мине датата и тогава теставай за най-сигурно. Ако има две черти честито и след десет дена на доктор.  Flutter

# 3
  • Мнения: 2 825
Две чертички са си бременност............

Абсолютно  Peace
Честито и от мен, лека и безпроблемна   bouquet

# 4
  • Мнения: 361
Пуснах темата,защото не мога да си намеря място!!!Не мога да кажа на никой, 4е нали се пазело тайна,нямам търпение да не ми дойде Rolling Eyes,та вие поне малко ме поуспокоявате.Едно гоооооооооооооооооооооооооолямо мерси на всички,и ще кажа какви са резултатите-ще има ли закъснение и какво е казала лекарката Laughing Стискайте ми палциииииииииииииии Praynig

# 5
  • Мнения: 1 792
айде и аз ще стискам палци всичко да е наред,а после ще има честитки Wink

# 6
  • София
  • Мнения: 35 772
Много тихичко честито... Wink

# 7
  • Мнения: 560
И аз стискам палци, миличка Peace. Засега и от мен само тихичко честито  bouquet!

# 8
  • Мнения: 1 243
Ще стискам палци Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 4 555
Честито, дано всичко да е наред   bouquet

# 10
  • Мнения: 565
Честито, дано всичко да е наред   bouquet
Hug Peace

# 11
  • Мнения: 1 209
Честито и от мен, дано всичко да е наред  preggo

# 12
  • Мнения: 119
Пожелавам ти всичко това да е реалност и да те сполети най-голямото щастие да станеш майка.  bouquet

# 13
  • Мнения: 5 312
Честито................................. Peace

# 14
  • Мнения: 6 461
Тези две чертички са си чиста проба бременност. Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Стискам палци и да се похвалиш. Peace
Лекинкооооо да ти честитя Wink

# 15
  • Мнения: 361
Zdraveite sladyranki!!!!!!!!!Dnes mi be6e datata za cikula,no go nqma :35:Napravih si test i izleznaha dve dosta ybeditelni 4erti4ki.Blagodarq vi, 4e mai dosta ysileno ste mi stiskali palci.Sega se nadqvam vsi4ko da e nared, i ako nqkoi moje da mi kaje koga e po-dobre da ida na lekar,6te my buda mnogo blagodarna newsm78

# 16
  • Мнения: 1 183
Честито! Много лека бременност и много здраво бебче, ти пожалавам!!!!

# 17
  • Мнения: 686
Честито и от мен! Лека и безпроблемна! А на лекар по-добре отиди след две седмици, за да може да се види бебчо със сигурност!

# 18
  • Мнения: 780
ЧЕСТИТО МИЛА и от мене да знаеш че те записвам с списъка  bouquet Hug

# 19
  • Мнения: 2 019
честито и от мен  bouquet

# 20
  • Мнения: 701
Силно стискам палци! Hug Praynig

# 21
  • Мнения: 2 261
Честито и от мен .Духни по-силно да заразиш повече от нас с бременни вируси.Лека и безпроблемна Нова Година.

# 22
честито на всички майки и аз ще имам бебе

# 23
  • Мнения: 361
Blagodarq na vsi4ki vi :lol:Poru4ah snqg za dr.sedmica i pojelah vsqka snejinka da nosi po edin virys"bebe" Peace

# 24
  • Мнения: 361
Deska,ti kolko bremenna si?Az sum o6te ot suvsem presnite,dori ne moga o6te da go osuznaq :lol:Nesnam kak 6te izkaram 3 m bez da kaja na nikoi,i vseki den ymiram ot strah da ne stane ne6to.........dobre ,4e e radostta ta da se porazseivam  Wink

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Тъмна, светла няма никакво значение, двели са.......имаш повод за радост.  Честито!
На лекар може да идеш, когато пожелаеш, аз обаче ти препоръчвам, да не е съвсем в ранните месеци, иди към 4-ия, е ако изгубиш търпение давай на прибежки още сега.  Laughing
Леко бременеене.

# 26
  • Мнения: 1 202
Честито !  bouquetПредстои ти да изпиташ най-хубавато нещо да си МАМА!

# 27
  • Мнения: 666
Честито !  bouquetПредстои ти да изпиташ най-хубавато нещо да си МАМА!

 newsm10 newsm51 newsm30

# 28
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Честито! Изчакай да минат 12-15 дни от закъснението и отиди на лекар. Тогава ще е игурно, че ще се види плоден сак, сега е още много, много рано. УСПЕХ!

# 29
  • Мнения: 983
Честито!  bouquet

# 30
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Честото и леко бременеене.

Общи условия

Активация на акаунт