Май ще имам бебе

  • 2 360
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 361
Zdraveite sladyranki!!!!!!!!!Dnes mi be6e datata za cikula,no go nqma :35:Napravih si test i izleznaha dve dosta ybeditelni 4erti4ki.Blagodarq vi, 4e mai dosta ysileno ste mi stiskali palci.Sega se nadqvam vsi4ko da e nared, i ako nqkoi moje da mi kaje koga e po-dobre da ida na lekar,6te my buda mnogo blagodarna newsm78

# 16
  • Мнения: 1 183
Честито! Много лека бременност и много здраво бебче, ти пожалавам!!!!

# 17
  • Мнения: 686
Честито и от мен! Лека и безпроблемна! А на лекар по-добре отиди след две седмици, за да може да се види бебчо със сигурност!

# 18
  • Мнения: 780
ЧЕСТИТО МИЛА и от мене да знаеш че те записвам с списъка  bouquet Hug

# 19
  • Мнения: 2 019
честито и от мен  bouquet

# 20
  • Мнения: 701
Силно стискам палци! Hug Praynig

# 21
  • Мнения: 2 261
Честито и от мен .Духни по-силно да заразиш повече от нас с бременни вируси.Лека и безпроблемна Нова Година.

# 22
честито на всички майки и аз ще имам бебе

# 23
  • Мнения: 361
Blagodarq na vsi4ki vi :lol:Poru4ah snqg za dr.sedmica i pojelah vsqka snejinka da nosi po edin virys"bebe" Peace

# 24
  • Мнения: 361
Deska,ti kolko bremenna si?Az sum o6te ot suvsem presnite,dori ne moga o6te da go osuznaq :lol:Nesnam kak 6te izkaram 3 m bez da kaja na nikoi,i vseki den ymiram ot strah da ne stane ne6to.........dobre ,4e e radostta ta da se porazseivam  Wink

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Тъмна, светла няма никакво значение, двели са.......имаш повод за радост.  Честито!
На лекар може да идеш, когато пожелаеш, аз обаче ти препоръчвам, да не е съвсем в ранните месеци, иди към 4-ия, е ако изгубиш търпение давай на прибежки още сега.  Laughing
Леко бременеене.

# 26
  • Мнения: 1 202
Честито !  bouquetПредстои ти да изпиташ най-хубавато нещо да си МАМА!

# 27
  • Мнения: 666
Честито !  bouquetПредстои ти да изпиташ най-хубавато нещо да си МАМА!

 newsm10 newsm51 newsm30

# 28
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Честито! Изчакай да минат 12-15 дни от закъснението и отиди на лекар. Тогава ще е игурно, че ще се види плоден сак, сега е още много, много рано. УСПЕХ!

# 29
  • Мнения: 983
Честито!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт