Къде във Варна да си поръчам огледало?

  • 5 486
  • 9
  •   1
Отговори
Кажете, моля, къде във Варна може да се поръча хубаво огледало ? (имам предвид качествено) и какво бихте препоръчали вие?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 107
Ние си поръчахме от стъкларско ателие, защото харесвам големи,без рамка и се лепи върху стената.

# 2
Ние си поръчахме от стъкларско ателие, защото харесвам големи,без рамка и се лепи върху стената.
Точно такова ми трябва и на мен. Би ли дала координати на ателието? А как се лепи върху стената?

# 3
  • Мнения: 3 927
Моето огледало е такова. Поръчах го от една стъкларница, намираща се малко над кръстовището на ул. Мир и бул. Ген. Колев от лявата страна, преди светофарите. Там работят много добре, имат и голям избор от стъкла всякакви.......
За стената може да се залепи или със силикон или да се монтират специални закачалки за огледала. Аз предпочетох тях. Силикона ще си остане така за вечни времена Wink

# 4
Taneto, разбрах те. Мерси за отговора. Ще ида да видя там какво ще си харесам.

# 5
  • Мнения: 2 381
Ние си поръчахме от стъкларско ателие, защото харесвам големи,без рамка и се лепи върху стената.
И нашето е от този тип.Като се прибере мъжът ми, ще ти дам точни координати Peace

# 6
  • Мнения: 2 259
NA ul."Mir" otstrani do MEI.Sashto imashe i do KAUFLEND/do skoro,sled stroeja neznam/

# 7
  • Мнения: 2 381
С известно закъснение пиша.....
Значи огледалото поръчахме от един стъклар.Намира се на Колохозния пазар срещу Депо бебе-център-а.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 737
Нашето огледало е голямо (заема почти цялата малка стена на коридора), по крайщата е шлифовано. Поръчано е от същото ателие, за което е писала Тането. Дори го доставиха и монтираха.

# 9
  • Мнения: 5 622
Ние си поръчахме от стъкларско ателие, защото харесвам големи,без рамка и се лепи върху стената.

И ние така  Peace Края на огледалото е с фасет.

Моето огледало е такова. Поръчах го от една стъкларница, намираща се малко над кръстовището на ул. Мир и бул. Ген. Колев от лявата страна, преди светофарите. Там работят много добре, имат и голям избор от стъкла всякакви.......
За стената може да се залепи или със силикон или да се монтират специални закачалки за огледала. Аз предпочетох тях. Силикона ще си остане така за вечни времена Wink

От същото място е и нашето. Залепихме го със специален силикон и двойнозалепващи се лепенки, които да държат огледалото за стената докато се втвърди силиконът(иначе се свлича от тежестта, ако няма двойни лепенки!)

Общи условия

Активация на акаунт