Крем против стрии на Ейвън

  • 577
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 311
Здравейте,всички.Прочетох много добри отзиви за този крем тук,но проблемът е ,че темата е от пролетта.Затова ви питам някой ползва ли го сега и има ли резултат?Моля ви за отговор,та ако има ефект да го взимам докато стриите ми са червени.Благодаря ви много.

# 1
  • Ямбол
  • Мнения: 14
Здравей!
Аз самата реших да използвам този крем още по време на бременността, преди да се нацепи кожата. И какво мислиш стана - абсолютно нищо!!! Нацепи се и още как. След като родих продължих да мажа, но вече 5 месеца абсолютно никакъв резултат. Така че не си давай парите поне за този крем на тази фирма. Според мен опитай с нещо друго на друг производител. От този няма никакъв ефект.
Успех в борбата със стриите!!! Laughing

# 2
  • Мнения: 78
За червените стрии ще ти помогнат само ампулите на LIERAC скъпи са но това е единственото нещо за което знам със сигурност, че има някакъв ефект, но трябва да ги третираш преди да побелеят след това нищо не става.

# 3
  • Мнения: 311
Благодаря ви,значи решено,няма да го взимам.За ампули пък не мога и да си помисля.Мисля да пробвам с мас с невен,а сега се мажа с Икаров.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 610
Нищо не помага, не е заради марката, спасение няма...

# 5
  • Мнения: 2 936
по-добре си купи на ДЕВА   Simple Smile,.....Ейвън..аз не ги харесвам  newsm11

# 6
  • Мнения: 5 362
Специално кремът им за стрии не струва.Ефект=0.
Много трудно изчезват вече готовите стрии.Виж да ги предотвратиш,например през бременността-да,но да ги заличиш ако си ги имаш вече- newsm78много трудна работа.

# 7
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Каква в цената на ампулите на LIERAC и колко процедури са нужни за туширането на червените стрии ? 

# 8
  • Мнения: 2 019
Здравей!
Аз самата реших да използвам този крем още по време на бременността, преди да се нацепи кожата. И какво мислиш стана - абсолютно нищо!!! Нацепи се и още как. След като родих продължих да мажа, но вече 5 месеца абсолютно никакъв резултат. Така че не си давай парите поне за този крем на тази фирма. Според мен опитай с нещо друго на друг производител. От този няма никакъв ефект.
Успех в борбата със стриите!!! Laughing
Peace

# 9
  • Мнения: 167
Всичко е въпрос на кожа. Когато забременях първия път хвърлих луди пари за кремове ,а ефекта-нацепих се и то много Cry, въпреки че качих само 10кг
 Сега се мажа със смес от мас, невен,кокосово масло и крем за стрии. Не се и надявам да изчезнат, но да ти кажа за около 4м редовно мазане взеха да се посвиват малко Peace
 Успех в борбата с тези гадини  bouquet

# 10
Каква в цената на ампулите на LIERAC и колко процедури са нужни за туширането на червените стрии ? 


Скъпи са,между 50-138лв. Те са вътре за една серия, всички казват, че марката е страхотна, има специално за корем, гърди,бедра, но са си скъпички доста наистина.

# 11
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
от 50 до 138 в смисъл зависимост от мястото на което се намират така ли?
И една серия стига ли за заличаване поне до някаква степен?
Някоя мама ако го е пробвала много ще се радвам да ми каже струва ли си  Wink

Общи условия

Активация на акаунт