Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кулинария
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 41 отговора

във фурната

Моля,кажете ми съществува ли на пазара все още истинско краве масло,защото аз не мога да намеря SadВсички видове в магазина са примес на масло и маргарин,а аз маргарин не искам да консумирам.Жалко,че всичко в тая държава е менте Confused
Цитирай

Немските масла опита ли?
Цитирай

Русе

Ами... аз за малкия вземам на Милрам, но и това не е гаранция... вече не се знае знае ли се  Crazy Във всеки случай е по-добро от нашите краве масла, който са си маргарин в пакетче  Whistling
Цитирай

Някъде на път....

Ще следя темата, и аз се чудя вече какво масло да купувам.........
Цитирай

на върха

На истинско българско масло до сега не съм попадала. Купувам немско и нямам оплаквания.
Цитирай

Видин

Купувам само Президент и едно немско в златиста опаковка- Butter ли нещо такова пишеше на опковката, и оплаквания нямам.
Цитирай

във фурната

Немските масла опита ли?
Не,но и на тяхната опаковка пише,че съдържат определен процент растително масло,което явно е хидрогенирано.
Цитирай

няма такова
едиственото истинско масло беше на баба ми в Смолян
Цитирай

Варна, морето и сините вълни!

Аз ползвам маслото на Мизия Милк.
Цитирай

Ettlingen, DE

На мен ми харесва Президент а българско - на Лактис.
Цитирай

София

И аз купувам само Президент, но ми се прокрадват съмнения дали е истинско. Много е сложно в наши дни - има вече определени бактериални култури, които происвеждат вещество с аромат на краве масло. Това вещество, добавено към дори чисто олио имитира напълно аромата на маслото... От къде да му се не види да разберем дали е истинско маслото!
Цитирай

Купувам само Президент и оплаквания нямам.

и аз нямам от тази марка  Smile
Цитирай

Свекърва ми ми дава домашно.Ако се наложи да купувам-Мегле.
Цитирай

Пловдив

Купувам най-често внос - Мегле, Милрам, Олденбургер. Последния път обаче в кварталния магазин беше останало само българско масло в опаковки от 125 гр. С големи резерви купих "Верея" и, честно казано, не е зле - има си маслен вкус, не е маргаринено, определено става.  Peace
Цитирай

София

Българско масло отдавна не купувам... Naughty
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 41 отговора