чернодробно трансплантирани?

  • 793
  • 4
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 756
здравейте Hug
интересува ме има ли родители на дечица претърпели чернодробна трансплантация които пишат тук?!

# 1
  • Мнения: 4 585
   Аз мисля че няма. Което е за съжаление. Но нека да кажат и други майки. По БТВ даваха едно детенце, на което трансплантираха черен дроб от майката, но след като го изписаха, медиите престанаха да се интересуват от него. След изписването беше добре. Може би след подхващането на тая тема да се появят във форума такива родители.

# 2
  • софия
  • Мнения: 756
За Ивайло ли става въпрос? познаваме се лежахме сумати време заедно в гастрото:D...и наистина са добре...просто нямат възможност да пишат тук..

# 3
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
здравей
все още нямаме такива родители...но вече май ще имаме - нали? Simple Smile
иначе имаше спешен въпрос за едно девойче което уви не успя да стигне до оперция
добре дошла сред нас
ако искаш за инфо разкажи вие какво сте преживели, къде беше операцията и т.н.

# 4
  • софия
  • Мнения: 756
на нас ни предстои...рано ил късно но ще се стигне до такава....преди време бях питала тук за синдрома на Алажил дали някой е запознат....е оказва се че ние сме първите с този синдром които пишат тук....та този синдром води до такава трансплантация...и тъй като лекарите обикновено не дават изчерпателна информация затова питам и тук дали има някой да обменяме инфо

Общи условия

Активация на акаунт