Придружител при АГ преглед

  • 4 158
  • 83
  •   1
Отговори
  • Мнения: 173
Здравейте всички, преди малко попадна на една тема за чорапките при АГ преглед, та се подсетих и аз да попитам - ходите ли с мъжете си на преглед  newsm78 Аз съм определено от срамежливките  Embarassed и едва преживявам прегледа, та камо ли да си имам публика, докато доктора бърника из мен  #Crazy Придружава ме единствено сега, защото сме само на оголен корем - все пак това се преживява. А при вас как е - как се справяте и как бихте реагирали ако още някой влезе в кабинета, докато се крачите на магарето  Confused

# 1
  • София
  • Мнения: 3 123
ходила съм и с майка ми и с мъжът ми,че и с двамата едновременно-не ми е никакъв проблем. Grinning

# 2
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Аз,съм изключително самостоятелна и не желаех съпруга ми да идва с мен на преглед.Идвал е веднъж,защото трябваше да плати-бях си забравила портфейла Peace.
 Когато ме приемаха за секциото и гинеколога ме преглеждаше имаше една камара народ-не ми пречеха,но близки и роднини не търпя Peace!

# 3
  • Мнения: 1 273
  
как бихте реагирали ако още някой влезе в кабинета, докато се крачите на магарето  Confused
Ей това ми се е случвало, не е много приятно, но пък не е болка за умиране. Бях на профилактичен преглед и както се бях опнала на магарето и някакъв мъж се изсипа Embarassed Embarassed Embarassed. Умрях от срам както и той между другото, и ми вика "спокойно и аз съм лекар" Не че от това се притесних по-малко, ама точно като излезнах от кабинета забравих за случката. А иначе през цялата си бременост си ходих почти сама, защото моя мъж яко бачка и почти няма почивни дни, но дойде на първия преглед. Майка ми идва на последния с мен и това изобщо не ме притеснява.
Лека бременеене  bouquet

# 4
  • Мнения: 209
Здравей, аз също може да се каже съм от "срамежливките"  Embarassed или поне бях. Но тъй като със съпруга ми сме от дълги години заедно и в определен период имахме проблеми с една инфекция ходехме заедно на гинекологичните ми прегледи - в началото ми беше странно, дори ужасно неудобно, още повече тогава бяхме само гаджета, но после свикнах и след това с първата ми бременност, а и сега с втората не отивам на преглед без него - просто така съм по-спокойна, а и така споделяме радостните мигове пред ехографа заедно.   remybussi  

# 5
  • София
  • Мнения: 3 359
Беше залепен за мен Simple Smile
Много се вълнуваше, заради беба, а вагинално само няколко пъти за цялата бременност са ме преглеждали.

# 6
  • Мнения: 3 336
Моя съпруг идваше почти всеки път по време на бременноста, но докторката ми го гонеше като трябваше да ме прегледа вагинално, иначе гледаше целия ехографски преглед.

Ходя на частен гинеколог, първо за да не ми влиза народ докато съм на стола и второ, защото прегледа е съвсем различен. Всичко минава  в шеги и закачки с докторката, тя помни всичките си пациентки по име и диагнози и е много готина. В кабинетите на държавните доктори те правят на луда и се държат с теб като с нищожество в повечето случаи, поне моя опит е за жалост такъв Rolling Eyes Да не говорим за лудницата по време на преглед и де  кой мине наднича, а обикновено стола в държавните се поставя точно срещу вратата /поне там където аз съм била/, та да може доктора от вратата да ти постави диагноза сигурно Crazy

Отплеснах се Embarassed

# 7
  • Мнения: 397
Моят съпруг освен на прегледите беше до мен и на двете ми раждания. Първото ми беше нормално , второто секцио.

# 8
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 366
Аз си ходя сама на гинекологичните прегледи,а дори и да искам да отида
с мъжа ми,той не би се навил Rolling Eyes,още повече че му става зле като види
разни магарета,мед.инструменти и тем подобни аксесоари и общо през цялата
бременност 1 път е идвал с мен на преглед с ехограф,за да види беба,въпреки че
и тогава го беше страх.

# 9
  • Мнения: 832
Винаги ходя сама на гинеколог. Единствено майка ми, понеже работи в същата поликлиника е там по някой път, но в другата стая, а не там където е магарето.

# 10
  • Мнения: 6 164
Докато бях бременна, не е изпускал преглед - нито вагиналните в началото, нито коремния. И на раждането присъстваше.

# 11
  • Мнения: 6
Преди винаги ходех сама на преглед, но след спонтанния ми аборт реших, че ще е по-добре при следващата бременност мъжът ми да идва с мен. С него се чувствам по-сигурна, а и той много често задава въпросите, които сме обсъждали по-рано. Аз като си видя бебката и губя ума и дума  smile3521 Но за раждането и дума не дава да се издума. На него му става лошо само при мисълта.  smile3532
При всички положения е въпрос на лично усещане.  Peace

# 12
  • Мнения: 6 461
Предпочитам без публика Mr. Green
 hahahaА и мажО не е от смелите.... Laughing

# 13
  • Мнения: 10 982
Не виждам смисъл всеки път да е с мен докато ме мерят, теглят и опипват.  Rolling Eyes
Дойде на феталната морфология и видя бебче на 3D видеозона, има желание да присъства и на раждането Hug

# 14
  • Мнения: 832
видя бебче на 3D видеозона:

Mоят мъж само на 3D беше с мен. А и аз никога не съм го карала да идва, а пък и той е по цял ден на работа.

Общи условия

Активация на акаунт