Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Диети и отслабване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 103 отговора

София

хайде отново да лунуваме Peace
Цитирай

София

Първа съм!!!

На мен много ми хареса предишния път!!!! хайде паааак!
Цитирай

София

И на мен Smile Предишният път изкарах на едно кафе и 2 литра минерална вода без проблем Party
Цитирай

И аз се записвам. Peace Ще съчетая зелевата супа с лунната диета,пък да видим какво ще излезе.
Цитирай

Шумен

и аз съм за.но предния път ядох и плодове и не усетих разлика в килограмите.Само на вода ли трябва да съм ooooh!? и колко време-мисля 24 часа,нали?
Цитирай

Бургас

Е хайде чакам с нетърпение пак да лунувам вече ще мие четвърти път и съм много доволна от предишните пъти и сега ще издържа като знам ефекта.
Утре съм твърдо с вас.
« Последна редакция: пн, 11 дек 2006, 18:48 от Mira(vatan1919) »
Цитирай

Sofia

Айде да взема да се заслабна и аз малко (1-2 кг)  Praynig, че празници идат  ooooh!, пък аз съм о'лабила работата напоследък  Whistling Whistling Whistling
ще се пробвам и аз с вас!
да ми стискате палци, че ми е слаб ангелът  Crazy
Цитирай

Приемете ме и мен, включвам се! Ще го направя за трети път, оказва се, че не е невъзможно и чак толкова трудно!Но път има резултат!
Цитирай

Sofia, downtown

Да лунуваме! Smile Отдавна не съм, така че е време да се включа. За пречистване на организма.
Цитирай

Шопландия

Пишете ме и мен в отбора на лунатичките.Това ми е любимата диетка,а ефекта е траен....... Peace
Цитирай

Варна

И аз се включвам...за пръв път,но дано да издържа  Praynig 24 часа само течности,нали  newsm78
Цитирай

софия

Ей ме на и мен. Пропуснах няколко пъти, но ще се поправя.
Цитирай
Ot koga zapo4wa lunuwaneto? ooooh!
Цитирай

София

И аз съм на линия - ще ми е трети път. Задържах двата свалени килограма от предишните две лунувания newsm44 и сега  съм твардо за! Този път изглежда ще е по-лесно, защото започва от следобяд и храненето е позволено преди това. На следващия ден отново ще имаме полуден гладуване, а вечерта ще можем да си поглезим стомахчетата (с нещо лекичко, разбира се! eat ) До утре, лунатички, лунички и лунуващи newsm53
Цитирай

София

Миналия път издържах, надявам се пак да успея.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 103 отговора