Лунна диета 12.12 -16:33

  • 3 697
  • 103
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 897
Държите ли фронта?
Пиша защото взеха да ми текът слюнките, като мина покрай кухнята.Как ли ще устискам да утре след обяд?  Thinking какво пък това е само храна -хапна ли нещо ще ми се иска и още и още.....няма да ям
Изобщо и не съм се сетила.Аз и без това след седем вечерта не ям,не ми е проблем Simple Smile

# 61
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Аз опущих работата  Rolling Eyes До 15.00 х. нищо не ядох, ама след туй ....  ooooh!
така се налапах, че ме е срам да си призная  Embarassed, ама г'а ма'ах не ме беше срам   WhistlingLaughing
Здраве да е, ще си нося срамните 2 кг. отгоре до 20.12  Crossing Arms, тогава може да съм по-сериозна  Praynig
Айде, успех и не вземайте пример от мен!

# 62
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Аз се издъних, ядох семки Sick

# 63
  • Мнения: 164
Аз дето викат "вода газя жадна ходя" -сготвих на домашните и пия чай с мед .Ама ми мина глада Simple Smile

# 64
  • Мнения: 252
Ехо как сте всичо наред ли е?А как мина вечерята newsm78 аз съм ОК не ми е проблем свикнала съм вече.Е момичета до утре и успешно лунуване Sick

# 65
  • Мнения: 11 540
За сега държа още.Децата докато вечеряха,аз си сърбах чая.Гладна съм,но се старая да не мисля за това.Само да не залитна към "Готварския",че тогава може и да се изкуша да хапна нещо.

# 66
  • Мнения: 814
Как върви лунуването? Важно е да се издържи тази вечер,  ама все гледам да се придвижвам в кухнята на прибежки . Иначе  цял ден съм на кафе, два чая, вода и тази вечер хапнах банан и ябълка, защото от снощи не съм папкала нищо-подготовка за лунуването!Успешно лунуване на всички лунатички!

# 67
  • Мнения: 286
аз за щастие изобщо нямам апетит..дано да е все така "безавариино" до края Peace успех на всички и утре ще се отчитаме Hug

# 68
  • София
  • Мнения: 147
До тук добре  coolcool! Аз я карам съвсем стриктно - вода, фреш от грейпфрут и 1 чай. kaffeetrmker_2 Предполагам, че и утре сутрин няма да е проблем, но ... обедно-следобедното време ще ме измъчи, знам си eat... smile3506 И вечерта ми беше гладно, но е съвсем поносимо. Всъщност с всяко следващо лунуване  ми е по-лесно гладуването. Може би всичко е въпрос на настройка... Лека нощ на всички, продължаваме да  държим фронта smile3524

# 69
  • където и да е,само да не съм сама
  • Мнения: 586
   Много трудно е,бе хора....А пък нали  ми е и за първи път.....
   Дояждат ми се неща,за които не съм се сещала от месеци,но още стискам.
   Успех на всички мами-дами!

# 70
  • Мнения: 635
Събудих се с много силно главоболие,направих си сега в офиса едно по-дълго и слабо кафе,пък да видим.Иначе не съм гладна-вчера 1 литър вода и 1 чай след започването на лунната,а преди това на обяд 1 пилешка супа без хляб и салата от моркови с лимон.Не съм гладна,но ме боли главата многоооо bambam

# 71
  • София
  • Мнения: 1 817
Добро утро на всички гладуващи!

Как сте тази сутрин? Аз я карам страхотно, снощи само вода, а тази сутрин посърбвам кафе... Не съм гладна изобщо (още). Май наистина всяко следващо гладуване е по-лесно от предходното...

# 72
  • Мнения: 814
Добро утро и от мен! Как удържате на глада? За мен вече е по-лесно, защото по начало не закусвам и не обядвам, а довечера- на нещо лекичко. Пък и не чуствам глад, нали апетитът идвал с яденето, ако хапна нещо съществено, току-виж съм се освинила и ...........ще бъде жалко за диетката! Успех на всички, половината мина, малко остана!

# 73
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Събудих се с много силно главоболие,направих си сега в офиса едно по-дълго и слабо кафе,пък да видим.Иначе не съм гладна-вчера 1 литър вода и 1 чай след започването на лунната,а преди това на обяд 1 пилешка супа без хляб и салата от моркови с лимон.Не съм гладна,но ме боли главата многоооо bambam
Аз да си позволя да ти кажа но ти е малко водата,сега трябва да помогнеш на токсините да излязът по бързо пий много вода за да не те боли главата.
Аз засега съм -600 гр което е супер за мен утре дано има още минуси.
А иначе въпреки че съм свикна да гладувам сега ми е супер трудно ама ще удържа де къде ще ходя

# 74
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
Вечерта мина успешно за мен-изпих един фреш от грейпфрут,защото иначе сигурно щях хапна нещо.Един бирен фъстък за малко да прецака нещата,но удържах успешно.Сега пия кафенце и водичка,после малко фреш и така то ще стане 16.33
 

Общи условия

Активация на акаунт