Баща ми си има любовница.

  • 4 968
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 860
Странно! Вие всички явно я приемате като член на семейството и сега, когато тя действително влиза в ролята си на такъв, сте ядосани и изумени.
Ще бъде приета като член на семейството, когато прекрати официално законните си отношения със съпругата си. До тогава мисля, че е нелепо. Че, той утре ще поиска да празнуват заедно Коледа.  Stop Айде няма нужда.

# 16
  • Мнения: 58
Аз съм доста толерантен човек. И смятам че сексуалният живот на всеки човек трябва да бъде добър за да е в синхрон със себе си. Така че по повод извън брачният секс подкрепям, но ..... да я въвежда в живота си като равноправен партнор и то в къщата на дъщеря си е супер прекалено, даже нахално. Той скоро ще поиска да изпратиш молба за развод до майка ти от негово име.
Не се тревожи в живота не всичко е така както ни се иска.
Поздрави от мен.

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141
Ще бъде приета като член на семейството, когато прекрати официално законните си отношения със съпругата си. До тогава мисля, че е нелепо. Че, той утре ще поиска да празнуват заедно Коледа.  Stop Айде няма нужда.

На мен пък ми се струва нелепо всички да знаят, този факт да е всеизвестен и приет, а когато се наруши личният им хатър, чак тогава да се надига вой. Ето това за мен е нелепо!

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 702
Мисля, че вой са надали, защото вече прекрачва всякакви граници.
Добре, знаели са. Какво според теб е трябвало да направят?
Явно са сметнали, че е най-разумно да го изчакат да му мине увлечението. Но на човека не само че не му минава, но и приема поведението им за мълчаливо одобрение.
Еми съвсем нормално е да има вече реакция.

# 19
  • Мнения: 8 917
Явно другата жена е достатъчно нахална, за да си позволи дори да си помисли, че може да премине границата. Какво прави с баща ти - ок, това си е негова работа, но след като вече засяга и вас си мисля, че е единствено ваша работа да решите искате или не да се виждате с нея, така , че никой няма право да ви се сърди, че сте отказали подобна визита. Това е моето мнение. Такава жена няма работа в къщата ми Naughty Naughty Naughty

# 20
  • Мнения: 9 077
6 години са много време.
Баща ти явно има сериозна причина да е с тази жена.
Но е редно да се разберат с майка ти и да установите нови правила, защото ситуацията е нелепа.
Майка ти също има вина, защото не е активна страна, а трябва.
Не обвинявай никого, преди да видиш и чуеш всички страни по въпроса.
Била съм в такова положение и знам какво е...затова си позволявам да изказвам мнение.

# 21
  • Мнения: 3 334
Ситуацията наистина и неприятна,но и аз не бих позволила да ми дойде в дома и то с любовницата си Naughty.
Помисли в действителност как ще се почувства майка ти ако разбере Thinking Crossing Arms.

# 22
  • Мнения: 891
Не бих позволила да дойде в дома ми, при детето ми с любовницата си !  Naughty
При никакви обстоятелства и под никакъв предлог !  Crossing Arms

# 23
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Нека дойде да види детето сам, няма нужда да си води компания ... такива компании по евтините хотели и задните седалки да ги води  #Cussing out

# 24
  • София
  • Мнения: 3 390
Нищо ново под слънцето! Thinking И аз не бих одобррила да дойде с нея и бих вдигнала скандал!

# 25
  • ...на брега на голямата река....и близо до морето
  • Мнения: 214
Нека дойде да види детето сам, няма нужда да си води компания ... такива компании по евтините хотели и задните седалки да ги води  #Cussing out
Да ви кажа, направо се ядосах! Моя баща се опита следващата след майка ми/лека и пръст/ да ми я достави като компания или да ми идва на гости да вижда внуците си. newsm78 #Crazy      Взе, че ми се разсърди, че се противопоставих и сега , незнам от  колко време и децата не иска да вижда.  argue argue
ААааааааааааааа, добре де, баща, разбира се, родител е, ама всяко нещо с граници. Боже мили, как ще гледаш майка си след това?! newsm12          Аз съм му казала на моя баща, че ми е крайно неприятно да ходи на гробищата с .............незнам каква му е, няма никаква работа да ходи на гроба на майка ми с тази .......................Според мен, дистанцирай го навреме и мисли за майка ти.  Naughty

# 26
  • София
  • Мнения: 1 621
Много неприятно, но и аз не бих ги приела в дома ми. Чак пък толкова толерантност...Да дойде без нея да види детето. Не е нужно да те замесва и тебе, това са си неща между двамата ти родители. Peace

# 27
  • Мнения: 803
Аз лично не бих приела да дойде вкъщи с тази жена. Даже твърдо и категорично бих му отказала.  Naughty
Причината е, че бях (и може би все още съм) в подобна на твоята ситуация. Случайно разбрах, че баща ми си има любовница. Попаднах на един смс от нея (бяхме си разменили с него замалко сим картите, за период от няколко часа), от който разбрах че са имали в/ка в продължение на 4 години. Не мога да опиша как се почувствах...Винаги съм знаела, че не сме истинско семейство, някакси всеки си е сам за себе си. Събираме се по разни празници и то насила, личи си че е изкуствено (само да кажа, че все още живея с родителите си). През останалото време баща ми работи в друг град, където прекарва 5 дена от седмицата и никой не го знае какво прави...
След като разбрах за нея, му написах бележка от сорта на: "Имаш смс, по погрешка го прочетох."  Не знам какво очаквах да направи. Поне да ми обясни. Или да се оправдае. Просто да каже нещо. А той се направи, че нищо не е станало...Просто се опита да мине с номера "Искаш ли да ти купя нещо?" - а това ме накара още повече да го обвинявам и ненавиждам. Винаги съм имала слабост към него...И може би заради това толкова много ме боли от това предателство. Знам, че всеки заслужава щастие, но...просто не мога да го погледна от тази страна, когато аз съм поставена в позиция на губещ.

Съжалявам, че се отнесох...
Исках само да кажа, че аз лично не бих приела това гостуване или бих говорила с баща си надълго и нашироко за тази жена, за майка ми и за всичко. Това, че съм му дете не означава че трябва да приемам всяко негово действие или решение просто ей така.


Успех!  bouquet

# 28
  • Мнения: 4 806
Аз се обърках, честно... Не е ли това мястото, където се публикуват теми за свалки и флиртове и всички дружно казваме, че няма лошо?
Не, не съм се объркала. Адресът е същият. Е, значи не е в мен грешката.
Така, шест години са голям срок, за да бъде връзката конусмирана само на задната седалка. Сигурно е нещо повече. И тези неща се случват в живота. Колкото и да боли - случват се.
Уф, моите почитания, но семейството да си трае, че и да се забавлява, защото таткото има възможностите ... ами не мисля, че е възможно най-достойната позиция, от пиедестала на която да се плюе по любовницата. ... спирам, че ще кажа неща, които са нелицеприятни.
Всеки си кове съдбата сам и избор винаги има. Просто за всеки избор плащаме различна цена. И не бива да се сърдим и лепваме етикети на други хора за нашите избори.

Извинявам се на авторката, ако написаното от мен звучи леко арогантно.

# 29
  • Мнения: 2 498
Ами то в повечето случаи, ако някой си има любовник(ца) се държи перфектно с половинката си-нали трябва да замазва положението и да хвърля пясък в очите и....
А ако съм на твое място не бих приела баща си с любовницата си в дома ми...това ознчава, да предам майса си-НИКОГА...даже ще му поставя ребром въпроса или нея или мен и внучето си и няма да позволя нито на детето да се среща с него, нито аз Peace....извинявай, ако съм ти прозвучяла грубо, но това вече да знаят всички преминава всякакви граници-многоженството все пак не е прието у нас....

Общи условия

Активация на акаунт