От къде си купувате дрехи? - въпрос към закръглените дами.....

  • 10 591
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 372
Абонирам се за тази тема. Нося 46 размер /по българския стандарт/ и ми е много трудно да си намирам свестни дрехи, особено панталони, с блузите нямам проблем Crazy В магазините продават само дрехи за манекенки Cry Явно в българия няма хора с наднормено тегло  Twisted Evil или пък тези хора трябва да ходат голи може би newsm78 #Crazy

# 16
  • Мнения: 463
аз пък съм още по-тежък случай - с тънка талия и голямо дупе Confused няма дрехи за мен в таз държава, а само за жени, които са прави като щеки

# 17
  • Велико Търново
  • Мнения: 279
аз пък съм още по-тежък случай - с тънка талия и голямо дупе Confused няма дрехи за мен в таз държава, а само за жени, които са прави като щеки
Мдаа, проблем си е.
Моята талия не е кой знае колко тънка, но пък аз до кръста съм по-слаба, от кръста надолу - не-толкова  Cry Получава се комбинация 44-46 горе и 48 долу , познайте как си намирам свестни дрехи  Close

# 18
В Бутик мама /www.butikmama.com/ са дадени размерите и в сантиметри. Защо не проверите там? Peace Аз съм много доволна Grinning

# 19
  • Мнения: 3 372
В Бутик мама /www.butikmama.com/ са дадени размерите и в сантиметри. Защо не проверите там? Peace Аз съм много доволна Grinning

ама тука дрехите са за бременни newsm78 Аз не съм бременна....и някой други писали тук също....за друго говорим

# 20
  • Мнения: 211
Аз ползвам пантлони и блузи от втората употреба-много съм доволна.Намерих си едни хубави светло бежави джинси/иначе друг път в джинси не влизам/,а също и тъмно кафяв пантлон-тези мгазини са истинско съкровище!

# 21
  • Мнения: 12 700
Аз ползвам пантлони и блузи от втората употреба-много съм доволна.Намерих си едни хубави светло бежави джинси/иначе друг път в джинси не влизам/,а също и тъмно кафяв пантлон-тези мгазини са истинско съкровище!
И аз така правя. В повечето магазини не мога да си намеря нищо като за моите пищни извивки, да не говорим, че нещата, които са на по-достъпни цени, са едни и същи във всеки дтори магазин и целият град ходи с едни и същи дрехи

# 22
  • Мнения: 3 647
 Twisted Evil  за Варна
едните магазини са "вашата нова дреха" единия е на пазар4ето на младост другото мисля че е на чаталджа
друг - от винса към центъра- точно след галерията ( сега май е в ремонт) - малко по навътре е но има доста стилни неща - е не са за дънки
 Peace
едно ми е чудно
след като всички жени се предполага че са под 48 размер - защо големите номера винаги първи свършват първи ?
  bouquet

# 23
  • София
  • Мнения: 5 605
Twisted Evil 
едно ми е чудно
след като всички жени се предполага че са под 48 размер - защо големите номера винаги първи свършват първи ?
  bouquet

smile3521 smile3521 smile3521

# 24
  • Мнения: 104
едно ми е чудно
след като всички жени се предполага че са под 48 размер - защо големите номера винаги първи свършват първи ?
  bouquet

Както каза мъжа ми, след като веднъж ревах след пазар, че съм слон и само аз не мога да си намеря дрехи: "те нормалните хора купуват нормалните номера и остават само тези за бухенвалски манекени, дето никой не ги иска..."

# 25
Като излезна по магазините да си търся дрехи - изпадам в депресия. Нося 44 номер и въпреки това не мога да си намеря никакви свестни дрехи. МОЛовете съм ги обиколила от-до и нищо. В Марк енд Спенсър има големи размери, но не са ми по джоба, в другите магазини номерацията е до 42. Последният път успях да си купя дънки от Метро, но те се скъсаха от носене вече  Sad Последните няколко уикенда загубих в обикаляне за яке, но така и не си намерих. Обиколих и голяма част от магазините за ишлемета - уви, не влизам в нищо. Чудя се дали да не посетя магазин гигант?  newsm78 Или да взема да се гръмна???  #2gunfire 

# 26
  • Мнения: 2 386
Бях като теб мамалили!Успокой се и отиди в следните два магазина-Ugly fox и Rinascimento на Графа се намират.Там има доста качествени дрехи с големи номера на прилични цени /намалените/.
Дънки - ДНЕС видях /и мерих/ 34 номер на малките 5 кьошета в един аутлет..има много готини модели,небабешки и суууперевтини-по 25 лв!
Якета-намери фирмен магазин на Diamond или иди на Плиска в китайския магазин-винаги имат готини шубички XXXL  Simple Smile
Сега се усмихни и виж след 3 дни обикаляне колко много големи парцалки съм си накупила в темата за придобивките...Дано и ти скоро се разпишеш там!

# 27
  • Мнения: 505
И аз до скоро изпадах в отчаяние след обиколка по магазините  Twisted Evil Но тази зима въпреки скромните ми 90кг. се обзаведох много добре. За съжаление не съм от София. Тук обиколих кварталнети магазини и си намерих 2 чифта дънки. Единият струваше 18 лв.  Laughing моделът беше чарълстон , но аз го отрязах и го направих с външен маншет до края на ботушите. Стана като дънките, които са модерни сега. Другият чифт е много красив с бродерия по задните джобове. Купих си и дънкова пола, която няма как да опиша, ще взема да пусна снимки. Купих си и два пуловера, които бяха на размери на големи раета - оранжево и бяло единият, а другият светло синьо с бяло за по 20 лв. Прилична грейка си взех от пазара за 40лв  #Crazy черна, покрива ми дупето, пере се в пералнята и съхне за ден. Моят съвет е да не обикаляте по "марковите" магазини, а да разгледате по сергийките на пазара. Много хора могат да се възмутят, но аз за пръв път от много време се чувствам като нормален човек, а не като плондер с бабински дрехи.   bouquet

# 28
  • Мнения: X
аз пък съм още по-тежък случай - с тънка талия и голямо дупе Confused няма дрехи за мен в таз държава, а само за жени, които са прави като щеки

И аз съм така.  Cry

Аз миналата година си купих едни страхотни работи мой си размер  Mr. Green от един магазин на "Пиротска", с продукция на "Ния и Дорадо". Уви, вече не го намирам.  Cry Явно са го закрили.
Някоя от вас да знае някъде другаде мога ли да намеря "Ния и Дорадо"?  newsm78 Hug

# 29
  • София
  • Мнения: 3 880
момичета, наистина погледнете в Cassidi, Marks&Spensers, Етере също съм виждала предимно по-големи номера изостанали...там и цените са по-човешки. майка ми си е купувала от Биянка в ЦУМ, правят големи намаления и наистина има хубави неща. последно и в Tally Veil видях големи номера, там също са по-поносими цените и имат хубави неща за млади жени Wink

Общи условия

Активация на акаунт