Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Става въпрос за медицинско свидетелство за шофьорска книжка.
Преди 2 месеца си го вадих, защото предстоеше да изтича срока на шофьорската ми книжка. Обаче на 13.10. в КАТ-Хасково бяха решили да не работят, незнайно защо (може би защото беше петък 13-ти). Та се провали подновяването на книжката ми и месец и половина си карам, когато се наложи, с изтекла, добре, че не са ме спирали за проверка. Сега, тия дни, ще имам възможност да оставя малкия на някой и да пътувам до Хасково. Обаче незнам това медицинско дали още важи. Ако не важи, направо да си вадя ново, за да не се окаже, че пак съм се разкарвала напразно.
Цитирай

София, кв. Редута

Rolling Eyes мисля, че точно два месеца важеше, нека и другите да кажат, че не съм сигурна
Цитирай

София

Аз имам спомен, че всякакви медицински са валидни 1 месец, но може и да бъркам.
Цитирай

Аз имам спомен, че всякакви медицински са валидни 1 месец, но може и да бъркам.
И аз си мисля, че е 1 месец. newsm78
Цитирай

днес тук, утре там...

1 месец важи  Peace
Цитирай

Да взема да си извадя ново тогава...
Цитирай

Добрич

Мацко, до колкото знам и аз - един месец имат давност!  Wink Вади ново направо!  Hug
Цитирай

Айде сега да ви шокирам и вас! Laughing
Днес сутринта звънях в КАТ-Хасково да ги питам и тях какво мислят по въпроса, като се бях настроила, че ще минавам през поликлиниката да вадя ново медицинско. Е, не се наложи! Според тях валидността на медицинското ми била 1 година! Няма майтап, така ми казаха! Даже изрично им подчертах, че моето е отпреди 2 месеца - казаха "носете си документите, няма проблем".
Реших да споделя, може да е полезно и за някой друг!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.