Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 12 дек. 2006, 11:54 ч.

за сглобяемите къщички

• 1 476
  • 35
  •   1
Отговори
  • на най-обичания мъж в сърцето . . .
Взехме решение да си купим сглобяема къща.
Бихте ли споделили впечатленията си относно цените и качеството, ще се радвам ако дадат инфо и съфорумки, живеещи в такива!
Предварително благодаря!  bouquet

# 1
  • Варна
ние си бяхме взели преди време, ама нямахме място и я продадохме, баща ми има познати, които от години живеят в такива и нямат проблем, според мен няма да сбъркате, кажи каква и откъде ще вземете Peace

# 2
Все още не сме проучвали пазара, но вече сме решили да е сглобяема къщата. Ако имаш информация за фирми и цени - пиши.
Благодаря

# 3
  • Варна
ние купувахми преди 7-8 години и след това я продадохме, купихмея от човек, не от фирма, доколкото знам от баща ми в Стражица май правели такива, ама да не те объркам, а те питам, защото ние се чудим какво да си купуваме Crazy, довечера ще питам нашите и ако знаят нещо ще ти кажа Peace

# 4
Благодаря за бързите отговори! Hug
Ще чакам за още инфо!

# 5
  • Пловдив
Наскоро имаше много хубава тема по темата, но разбира се търсачката не работи Mr. Green Та може да се поразтърсиш, имаше наистина полезно инфо.

# 6
jul - мерси!
Поразрових преди да пусна темичката, но отгоре-отгоре, сега ще потърся по-хубаво!

# 7
http://www.comfort.bg/bg/public/categories_123_109_1.html                                                                         http://www.eurohouse.us/                                                                                                                               Ще следя темата.Надявам се да се включи някой който е запознат с нещата.

# 8
  • Някъде на път....
И аз съм им голям фен. Някой ден може и да си купим и ние такава (дай боже)  Peace

# 9
# 10
Maktub - Благодаря!
Аз така и не успях да намеря темата вчера!

# 11
  • Sofia
от 1 година сме в такава къща и сме много доволни
но определено трябва да внимаваш коя фирма си избираш
определено не ти препоръчвам нашата
ще проверя как се казваше, ако искаш
имахме си много проблеми

зимата наистина е много топло,
за съжаление и лятото,
но хола и едната стая са с прозорци до земята как няма да е топло:)))

единственото което не харесвам е шумоизолацията между стаите
все едно си в панелка:))))))
ама се свиква:)

# 12
  • Варна
момичета и аз да ви благодаря, защото ние се чудим какво да правим и какво да купуваме и май ще разгледаме оферти и за такива къщи, само кажете на кои фирми да не се спираме, аз и аз ще разпитам, ама не съм се чувала с нашите още Peace

# 13
  • :)
Една моя близка иска да си закупи такава къща, за да живее в нея целогодишно, има една фабрика в Асеновград, в промишлената зона на града, не помня точно името, но хората там са много в час, наясно са, а за нещо такова са нужни точно такива сериозни хора.

# 14
  • Варна
добре де ами аз така като чета, трябва да плащаме престоя на работниците, та има ли фирма за такива чудеса във Варна? Peace

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт