Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Мамчета, помагайте: Вече преполовихме 6 мес. и смятам малко-помалко да започваме да се захранваме. Изчетох всичко по темата, но се объках тотално, та въпросът ми е към тези, които са по-напред с материала: С какво да започна - с оризова каша или със зеленчуково пюре? Sorry за тъпия въпрос, но наистина след толкова противоречиви мнения не знам какво да правя.Благодаря предварително.
Цитирай

Плевен

Вече дадох отговор в другата ти пусната тема. Аз захраних със зеленчуково!
Цитирай

Първото си дете съм го захранвала с плодов сок, после плодово пюре, зеленчуково пюре и накрая кашата. Единствено кашата я приемаше охотно и без проблеми (от останалото получаваше запек, диария, обриви и пр.).

Малката я захраних на 6 м. с оризова каша, а след това постепенно почнах да добавям към нея по една - две лъжички зеленчуково или плодово пюре. Доволна съм, захранването протече плавно и без сътресения. Ако приемем за нормално и това, че докато не стана на 1 година, почни не хапваше друго освен кърма.
Цитирай

София

Мисля че е по-добре с оризова каша, която е по-близка до кърмата, и по-добре се приема от бебчо!
Цитирай

плевен

Захраних с пюре тиква, не беше акал 6 дни. Исках с оризова каша, но при тази ситуации нямаше как, ориза си запича
Цитирай

аз захраних със зеленчуково
Цитирай

Захраних с оризова каша.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.