Нощен маратон

  • 577
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15
Това ,което ще ви питам незная дали спада към здравословните проблеми , предвид като чета за какви сериозни проблеми става въпрос тук , но и мен ме мъчи нашия проблем.А той е че моя бебчо вече е на 10 месеца и все още няма пълноценен сън през нощта - буди се пред 15-30 мин.да го обръщам , да търсим биби , да го завивам, да пие вода.И така е от както се  е родил.Понякога спи повече , но това е рядко.През деня си следва установения график - не  е да кажеш , че спи за сметка на нощта.Водила съм главно на гастро , защото все смятам , че се върти заради стомаха , но няма особен резултат.И тя незнае защо, а е добър педиатър.Факт е че стомаха му  чувствителен , но чак пък толкоз.
Така че ако някой има подобен проблем , моля, да сподели.
Не се притеснявам за моя сън - не искам да го гледам как страда по цяла нощ като се "побива " на главичката си вместо да спи спокойно.
През деня си е спокоен , храни се добре , играе и спи по - добре. Зъбите са му също ок.

# 1
  • Мнения: 2 082
...и това състояние при нас продължи до 2,5г   Laughing -пиеше компот по един пръст,плачеше по 30-40 мин в истерия,после заспиваше и се събуждаше на 30мин.например и така всяка божа вечер.после престана.така и не разбрах на какво се дължи и реших,че просто детето си е такова...

# 2
  • Мнения: 3 356
И ние сме така .Рядко спи спокойно,та и аз да дремна като бял човек.При нас по-скоро е от зъбите,но знае ли човек.Понякога продължава до 3-4-5 годишна възраст. Rolling Eyes

# 3
  • Хасково
  • Мнения: 726
А аз си мислех че само малката спи "лошо"- буди се за вода и бибка някои вечери по 7-8 пъти. Вече се чудя дали не е от вечерята- изпива 200мл АМ и заспива. А през деня всичко е ОК. Дано е само период и отмине по-бързо. Ще следя темата.

# 4
  • Мнения: 248
Дъщеря ми беше така. Вечер, като станеше време за лягане аз получавах сърбежи по цялото тяло, на нервна почва. Знаех, че и тази нощ няма да се спи. А нямаше наблизо баби, на които да я оставя, за да се наспя. И това продължи две години. От тогава до сега спи непробудно по цяла нощ. Даже и до тоалетна не става. Тогава се консултирах с какви ли не лекари и нищо. Явно е период и ще отмине. Само повече търпение  Hug

# 5
  • софия
  • Мнения: 379
от моя опит съдя, че всичко при децата е временно. аз имах най-сънливото бебе на света.  спа и яде през първите 5-6мес, после будуваше 1,5ч. и спеше 45мин през деня, а  цялата нощ спеше непробудно. до 1,5г. спеше 2пъти дневно по 2часа, вечер - 10часа. и изведнъж се започнаха едни ревове ... както спи и се стряска и започва дране. така 2месеца. има всички зъби, не ходеше на ясла, така и не разбрах какво и беше. провери за сиропа киетюд във форума. обикновено се изписва на деца с леки проблеми в съня, но аз не съм запозната.

# 6
  • Мнения: 306
голямата ми дъщеря порасна по същия начин и се будеше до 3г.,сега и малката да не остане по назад от кака си и тя все шава,мрънка,иска къде цица,къде биба и направо ми иде да вия като вълк fiuuuuuu.но какво да се прави ще стискамnewsm54 макар понякога ми иде да се #2gunfire #2gunfire #2gunfireнадявах се второто да е сънливо бебе,но... newsm32да се въоръжа с търпение и това си е то.дано започнат да спинкат тези наши бебоци,че... Bangheadда се помолим newsm17

# 7
  • Мнения: 2 657
Ние сме на 2 по4ти и не помня да сме спали от както се е родил,като хората.Имаше един период дето спеше без да се буди,но това беше за месец-два.Сега всяка нощ се изпада в истерия и се иска сок,по 4-5 пъти.Компотите ве4е са на привършване,а той държи да е само 4ервен,защото явно другите ги взима за вода,като не са цветни.

Незнам,кога ще започне да спи нормално,но дано да е скоро Praynig

Общи условия

Активация на акаунт