Ака по веднъж на ден

  • 1 521
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 237
Моята дъщеря винаги е акала по 1 път на ден,рядко по 2.За мен е нормално,няма място за притеснение.

# 16
  • Мнения: 2 849
Нямаш място за притеснение .Не е задължително всеки ден да има по няколко пълни памперса .Трябва да се притесняваш ,ако минат 3-4 дни .

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 10 807
И ние от втория месец започнахме по веднъж на ден,а понякога и през ден.

# 18
  • Мнения: 2 019
нормално е щом сте на АМ

# 19
  • Мнения: 27 524
Между един и 8-10 все е нормално, не се притеснявай.

# 20
  • Мнения: 5 362
Кали винаги е акала по 1 път на ден.Няма за какво да се притесняваш според мен.

# 21
  • Мнения: 3 360
Не виждам нередност тук Laughing- и малката така от как се е родила-рядко повтаря Naughty

# 22
  • Мнения: 6 164
Като беше на кърма акаше по 5-6 пъти, като мина на АМ -по веднъж. Като захраних и почнахме пюретата - пак по 3-4, а понякога и пет. Днес от 10 до 16 ч. мих акано дупе 4 пъти. До довечера поне още веднъж ще ака. Голям късмет! Crossing Arms

# 23
  • Мнения: 94
И моита бебка се изхожда веднъж на ден Peace

# 24
и моя бебко , като се роди акаше по 4,5 пъти,но започнах да го дохранвам и започна по 1 път на ден,дори понякога на втория чак ака.Акито е нормално дори рядко, но много зор му дава докато тръгне.напъва се много звучно. Sunglasses

# 25
  • Мнения: 47
Не се притеснявай ние от раждане акаме по веднъж, при въвеждане на сокчетата акахме по- често 2,3,4 пъти. Щом детето е спокойно, няма страшно.

# 26
  • Мнения: 2 677
Само първите дни след раждането Бранко акаше по няколко пъти. Сега си ака по веднъж.
Докторката ми обясни, че е съвсем нормално. Важното е, че ака, пък един или пет пъти - няма значение. Не му се притеснявай!  Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 2 437
Сега видях темичката. И ние акаме по 1 път, даже сега от 36 часа не беше акал и му сложих сапунче. Знам, че не е редно, но много се мъчеше детето. Само се напъваше, не можеше да пръцка, болеше го коремчето и не си изяждаше яденето, а сега заспа спокойно. Ние сме на НАН и си мисля, че е от него и май трябва да се сменя newsm78  А и акото ни винаги е зелено, пастообразно. Дали е нормално?

# 28
  • У дома :)
  • Мнения: 110
здравейте,мами!
и аз да се включа в темичката-първите 2 месеца акахме по 2-3 на ден и то доста звучно -с голямо напъване,така продължава и до днес ,но сега акаме през ден ,понякога и през два. питах педито и тя каза ,че е нормално при изкуствено хранените деца.ние сме на фризолак от 20-ия ден и в началото нямаше проблеми.но аз искам да споделя нещо друго -акото ни е много зелено и доста рядко.педито каза да спрем соковете,за да видим резултата и аз спрях за около 6 дена и всичко се нормализира-жълто и по-твърдо.започнах пак да давам сокове и пак същото,а освен това се увеличиха коликите и пак спрях ,от 3 дни не давам и ще видим какво ще стане.за запичане ни препоръчаха оризова вода,ама вече не знам.докога да я давам тая вода?ако има някой със същия проблем ,моля за съвет.благодаря предварително!скоро ни чака и захранване-мале мила!

# 29
  • Мнения: 444
 Ние сме само на кърма и пак акаме по веднъж на ден,а понякога и през ден. Държиме си го и после наведнъж се омазваме обилно.Бебешка му работа,но не се притеснявам, а и докторката нищо не каза...

Общи условия

Активация на акаунт