Ака по веднъж на ден

  • 1 519
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 112
 Sad От седмица малкия ака по веднъж на ден. Знам че е нормално да е по 4-5 пъти на ден и затова съм малко притеснена. Дали е от Фризолака ? И дали е възможно да съвпада с това, че увеличих дажбата Фризолак на 90 мл за всяко хранене, понеже ми намаля доста кърмата ?! Да е запек - не е. Кашесто му е акито. Някоя мама имала ли е този проблем ?

# 1
  • Мнения: 4 362
Че кой ги пише тези закони по колко пъти трябва да ака  newsm78 ,ами моята дъщеря само в началото -първият месец пълнеше памперса след всяко или почти след всяко хранене,а след първият месец вече е през ден и по някога по веднъж,понякога по два пъти  Peace

# 2
  • Мнения: 3 456
Да, моята дъщеря акаше като малка по един път на ден. Всичко останало си й беше наред, така че доки ме успокои, че някои деца са така

# 3
  • Мнения: 1 701
Нормално е, не се притеснявай - след 1-вия мес. е така.

# 4
  • Мнения: 82
 И нашата дъщеря след 1 вия месец акаше по 1 път на ден.И досега си и така.Тя е на Фризолак

# 5
  • варненка от София
  • Мнения: 4 877
Фризолакът определени запича, в началото и ние се дохранвахме с Фризолак, слава богу успях да махна АМ-то и сега сме само на карма. Консултирай се с доктора си за това, преди да предприемеш нещо. Аз по съвет на докторката ни започнах да давам Дуфалак, но въпреки това, отново ака на 2-3 дена по веднъж. Когато давах все още АМ, смесвах Фризолак с Фризовом.Иначе от 3 дена започнах да давам сок от сини сливи и 2 дена подред имахме пълен памперс, нокато гледам вие още сте малки за сокчета, но пък Дуфалак давам горе долу от 40-тия й ден. Съветвай се с лекаря си за това, това е моето мнение.

# 6
  • Мнения: 326
moeto bebe beshe na karma i pak akashe po 1 na den, stignah do tam che ia vodih na lekar. SEGA SME NA KUHNIA I AKA 3 PATI NA DEN

моето бебе беше на кърма и пак акаше по 1 на ден, стигнах до там че я водих на лекар. СЕГА СМЕ НА КУХНЯ И АКА 3 ПЪТИ НА ДЕН

Пишете на кирилица! Какво е КРЕДОР, как се използва? Кирилизиращи програми.

Последна редакция: вт, 12 дек 2006, 19:33 от Vivi

# 7
  • София
  • Мнения: 8 272
явно си зависои от детето , моя малчо акаше повече от 4-5пъти на ден може би по 6  newsm78
той и сега си ака по 2 пъти

# 8
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
И моята щерка ака по 1 път най-много 2 на ден. Ако не се криви и няма признаци за някакъв проблем не виждам защо се притесняваш.

# 9
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Моя син до 3 месеца акаше по веднъж на ден.

# 10
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 517
Ние сменихме Фризолак, НАН и сега сме на Аптамил и с трите бебчо ака а 3-4 дена веднъж.

# 11
  • София
  • Мнения: 5 696
И ние сме така, дори понякога прескача ден. Но сме на Аптамил. Не се притеснявай, мисля че е нормално.

# 12
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 370
И докато кърмех, и след като мина на АМ и пюрета бебо си пълнеше памперса само по 1, най-много 2 пъти на ден.
Като съвсем новороден правеше "тортички" по-често, но до края на първия месец започна само по веднъж на ден.
Не съм се притеснила, щом си пръцка, няма колики и спи, значи всичко е ОК   Wink
Виж, когато почнах да захранвам и се запече за 6 дни   Shocked тогава се притесних и бебо пи Дуфалак  Crazy

# 13
  • Мнения: 74
И ние акахме до първия месец по-често, после особено като започнахме да се храним само с АМ започнахме да ходим по голяма нужда веднж на ден. Сега вече като сме на плодови пюрета акаме по два пъти, най-много по три /но много, много рядко/ пъти на ден. Щом като акито е нормално, а не запечено, е нормално, не се притеснявай!

# 14
  • Мнения: 6 461
Sad От седмица малкия ака по веднъж на ден. Знам че е нормално да е по 4-5 пъти на ден и затова съм малко притеснена. Дали е от Фризолака ? И дали е възможно да съвпада с това, че увеличих дажбата Фризолак на 90 мл за всяко хранене, понеже ми намаля доста кърмата ?! Да е запек - не е. Кашесто му е акито. Някоя мама имала ли е този проблем ?
Напълно е нормално да ака по веднъж на ден.
Когато има запек не трябва детенцето да е акало поне 48 часа.
Мисля,че няма място за притеснение.

Общи условия

Активация на акаунт