Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 67 отговора

София

Laughing Имам предвид в реалния живот не тук.  Аз току що го направих много елегантно и се зачудих дали някой от вас го прави също. Ако ме видите никога не бихте казали, че съм способна на такова нещо.  Правя го основно когато шофирам.  Правила съм го и в службата, когато съм полудяла от напрежение, и това ме опуска. Да отбележа - не говоря за таксиджииски псувни, а по-скоро за цветисти ругатни....егати  и темата подхванах  Laughing
Цитирай

Springfield, VA

Има разбира се. Друг е въпросът дали ще си признаят въобще...Тук сме само перфектни, нали така...  Crazy  Twisted Evil  hahaha
Цитирай

Не, разбира се...тук са само перфектните.Нито псуват, нито изневеряват и т.н. Mr. Green

Буба ми чете мислите Wink

Цитирай

ЯМБОЛ

Най-добре е да се пусне анкета,че сме много перфектни тук всички Laughing
Цитирай

Белгия/София

Не, никога. Не ми допада.
Използвам "майната ти", или "майната ти Райна", ама то това май не се брои за псувня  Crazy
Цитирай

при децата

Само понякога. Но наум го правя често. Мнооого съм възпитана Mr. Green
Цитирай

А такива, дето си бъркат в носа, докато четат?
Цитирай

София

Днес особено ми е ден на псувнята. Отвратително ми е да използвам такива изрази, но днес ми дойде в повече и каруцарите биха се смутили от мен! ooooh!
Цитирай

Варна

"Ай сиктир" брои ли се за псувня?
Цитирай

Габрово

Случва ми се. Понякога доста често, но и това си зависи от ситуацията. Все пак зависи и от това в каква компания съм - на работа не бих си го позволила, понеже постоянно работя с хора. Ако съм сама или с приятели нямам цедка пред устата си. А ако съм и много ядосана за нещо - е тогава вече на всеки наблизо биха му увяхнали ушите  Embarassed
Цитирай

Използвам "майната ти", или "майната ти Райна", ама то това май не се брои за псувня  Crazy
Всичко дет включва родата до десето коляно е псувня Mr. Green
Цитирай

whiskey bar

Аз!
Прекалявам даже..
Цитирай

Springfield, VA

Как не те досрамя да си признаеш бе....будала....  35

трябва да кажеш- "Аз?! Никога! " Naughty

Много си постна пък ти  Crossing Arms "Майната ти Райна", го чувам за сефте  Thinking
Цитирай

Като се налага псувам.
Сутринта един ме опръска и се наложи да спомена майка му  Crossing Arms
И в колата пускам по някой бисер  Laughing
« Последна редакция: вт, 12 дек 2006, 19:11 от Марчето »
Цитирай

Springfield, VA

И в колата пускам по някой бисер  Laughing

Аз използвам оприличаване с животни- това говедо, охлюв...щото пред детето не върви друго....  Crossing Arms
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 67 отговора