Да давам ли вода на кърмено бебе, захранвано с каша?

  • 454
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
И по колко?
Все още се кърмим и малкият не е вкусвал вода?
Дали само кърмата му е достатъчна като течност?

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 501
Колко е голямо бебето?

# 2
  • Мнения: 3 760
Предлагай вода, пък бебо сам ще си прецени. Ако кърмиш на поискване може и да не пожелае да пие. Наблюдавай и акитата - ако станат сухи топчета и/или бебо се напъва като ака - значи течностите не са достатъчно.

# 3
  • Мнения: X
бебчо е на 5 месеца  и 3 седмици.

Мъни, благодаря. Ще предлагам и вода, макар, че се кърмим доста често. Да видим дали ще му хареса.

# 4
  • Мнения: 1 030
Гери от скоро започна да пие по малко водичка - явно кърмата не й стига. А и пюретата са доста сладички, сигурно ожаднява от тях. Но ако кърмата е достатъчна, бебето няма да иска вода и няма проблем.

# 5
  • Мнения: 3 092
И аз предлагам вода докато поиска да пие  Laughing
Засега не проявява интерес.

# 6
  • Мнения: 2 019
давах след кърмене да си изплакне устата

# 7
  • Мнения: 8 917
Предлагай вода, той сам ще си прецени. Peace

# 8
  • Мнения: 439
наистина завесе от детето

Аз не му давах до 3мес, започнах като отидохме на \сандански с хубава балканска водичка преварена, после му купувах трапезна розов етикет Девин
Някои път пие пред деня 20 до100мл различно.
Някои път цял ден не пие и вечер след посл кърмене като минат 2/3часа пие

# 9
  • Мнения: X
Предложих вода днес 2 пъти. Физиономиите, които правеше бяха същите като на мъжа ми, когато бирата му е топла. Mr. Green
С 2 думи, държеше я в устата си, после я изплю. Тази вечер давах с лъжичка, успях да го излъжа за първите 2, но после не иска. Tired
Смятам да предлагам всеки ден, пък той ако иска да пие. Ние се кърмим на поискване и нощем си цока до дъно. Laughing

# 10
  • Мнения: 1 382
Забелязвам, че като е студено не иска вода, но си предлагай от време на време

# 11
  • Мнения: 214
аз предлагах от 2м, Cry сега сме на 6м и  пак не пиеп но пием 120мл сок пак е нещо

Общи условия

Активация на акаунт