Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Диети и отслабване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 34 отговора

Аз се храня здравословно, или поне се опитвам. Под здравословно хранене не визирам диети. Или пълно отричане от сладостите на живота, а максималното им ограничаване.

Какво ядете? По колко пъти на ден? Доволни ли сте?
Цитирай

Пловдив

Менюто ми се състои в яйца,риба,пиле и салати,някой грейпфрут понякога..Вече закусвам сутрин,за първи път от 10 години Rolling Eyes Гледам да ям поне 3 пъти на ден,по мъничко(а най-добрият вариант е да се раздели за 5 пъти,с цел засилване на метаболизма),но днес успях само два пъти,защото бях в университета и това не беше хубаво.Но спортът върви перпендикулярно със здравословния начин на живот,както и редовния секс Mr. Green
 bowuu
Цитирай

най-шареното място

Но спортът върви перпендикулярно със здравословния начин на живот,както и редовния секс Mr. Green
 bowuu

?
Цитирай

Ай да го направим режима с 4 пъти седмично фитнес,без секс за приятелките/жените на моряците а  Mr. Green
Цитирай

Пловдив

Абе щом е за здравето-ще се прежаля  Laughing

Цитирай

София

та каква беше темата ... за секса или за храненето newsm78
Цитирай

София

аз гледам да ям разделно,но понеже съм голям шоко-холик,ако много преритам за шоколадче-ям само един шоколад за целия ден...иначе като брой хранения ,ако не ми е "шоколадов" деня-по 2 пъти...сутрин плодче и нещичко на обяд Peace
Цитирай

най-шареното място

Много здравословно, по всички правила, докато не нападна някой черен шоколад Smile
То той полезен, ама не като го нападаш...

айде някой да ми обясни за перпендикуляра...много моляяя
Цитирай

Напоследък ми доставя удоволствие да се храня здравословно.  Shocked Very Happy  Само дето сутрин не мога да се храня. След училище-на обяд ям сирене, шунка, мляко и някакъв плод. Различно е, но обикновено това ми се яде. Следобед орехи, плодове и ако много ми се яде хапвам нещо сладко. А вечер - каквото има плюс салата. Противно на очакванията на повечето ми съученички не губя енергия. Напротив. Чувствам се по-свежа сякаш.  Flutter
Едно време се изхранвах главно с чипс и банички. Не бях чак дебела, но... не беше здравословно. Rolling Eyes

Хайде да споделим тук разни здравословни менюта.
Цитирай

За тези, които обичат сладко.
Вземате орехи и ги смесвате с пчелен мед. Май се слагаше и ванилия, но не съм сигурна. Мнооооооооого е вкусно.  Love
Цитирай

За тези, които обичат сладко.
Вземате орехи и ги смесвате с пчелен мед. Май се слагаше и ванилия, но не съм сигурна. Мнооооооооого е вкусно.  Love
newsm78 Ти па и ти сега къде да чукам орехи посред нощите или да ходя за чистени до магазина. Така ми се прияде обаче  Crossing Arms
Цитирай

София

колкото и да е вкусно и полезно, за тези калории по-скоро ще си хапна шоколадче Laughing
Цитирай

колкото и да е вкусно и полезно, за тези калории по-скоро ще си хапна шоколадче Laughing
КОЙ КАЗА ШОКОЛАД  #2gunfire
Цитирай

КОЙ КАЗА ШОКОЛАД  #2gunfire

Е, няма лошо да си позволиш шоколад, но не много  Laughing    Пък и медът има доста по-малко калории от захарта. А и орехите се препоръчват при доста диети...
Цитирай

София

Само дето 100 гр. орехи са около 700 ккал /ако не бъркам/  Wink
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 34 отговора