За кого купувате коледни подаръци.....?

  • 2 948
  • 61
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 474
За колко човека купувате подаръци и кои са те - семейството, родители, баби и дядовци, приятели или само за децата им? newsm78 Имате ли някаква определена сума , която сте си определили на човек?   newsm78 

# 1
  • Мнения: 5 317
Нямам определена сума за подаръци.Купувам на близките ми,на 2-3 колежки и 2-3 приятелки.

# 2
  • Мнения: 3 248
Купувам за семейството ми. Също така и за най-близките ми приятели. С една дума - купувам за специалните хора от обкръжението ми!
Нямам определена сума. Обикновено гледам през очите на дадения човек - така разбирам на какво ще се зарадва най-много, какво ще му хареса и от какво има нужда. По този начин избирам подаръците. Парите не са водещ фактор.

# 3
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Купувам за дъщеря ми и съпруга ми,както и за на една приятелка детето Peace!Парите и при мен не са водещия фактор.

# 4
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Тази година -купих на дъщеря ми, на кръщелника ми, и на тризначките на зълва ми. Ще купя подарък и на майка ми. За мъжо ще си помисля Mr. Green  (абе може нещо мъничко да му взема)

# 5
  • Мнения: 9 091
За любимия човек, за родителите - моите и неговите и за моя близка приятелка Simple Smile

# 6
  • Мнения: 122
Тази гдина съм решила ,че подаръци ще има само за децата. Като се съберем родата сме доста народ , ама да сме живи и здрави да се събираме. Дори не съм решила дали ще са подаръци или ще им дам парички.

# 7
  • Мнения: 803
За родителите ми, за мъжа до мен и за една приятелка. Парите са определящ фактор, дотолкова доколкото ги имам. Миналата година нямах възможност за големи подаръци, така че взех на всеки от гореизброените нещо малко, но пък много се старах да бъде оригинално. Тази година разполагам с повече финанси и ще се възползвам от това, за да им взема неща, които иначе нямам възможност да им купя.

П.С. Обожавам да купувам подаръци! Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 619
За децата ,мъж ми ,и за децата на едни близки приятели тук.
Нямам определена сума,колкото дойде.

# 9
  • Мнения: 3 932
Направо по болното място ме уцели...ще празнуваме с цялата рода, в Щатско, та ще трябва да купуваме по нещичко за всички  Stop. Иначе купувам за родителите си, братчето и 1-те ми братовчеди, за мъжлето, ДЕТЕТО и за приятелите, с които ще празнуваме.

Винаги си определям някакъв бюджет и естествено винаги го прехвърлям Embarassed

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141
Ох, купувам много подаръци. Купувам за децата, естествено. За майка ми и свекърва ми /татко и свекър ми починаха/. Купувам за цялото семейство на брат ми /обикновено заедно празнуваме Коледа/. За децата на две приятелки също. За леля ми, чичо ми, баба и дядо /там ходим винаги след Коледа пък/. Това е.

Нямам определена сума. Каквото харесам - купувам. Е, предварително набелязвам горе-долу какво ще купувам и приблизително за какви суми, но никога не се вмествам в плана. Особено за децата. За тях винаги почти двойно го докарвам.

# 11
  • София, център
  • Мнения: 3 455
На най-близките. Водещ фактор са, разбира се, и парите, с които разполагам към момента!

# 12
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Купувам за семейството ми. Също така и за най-близките ми приятели. С една дума - купувам за специалните хора от обкръжението ми!
Нямам определена сума. Обикновено гледам през очите на дадения човек - така разбирам на какво ще се зарадва най-много, какво ще му хареса и от какво има нужда. По този начин избирам подаръците. Парите не са водещ фактор.


 Peace

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Купувам подаръци за всички важни и специални хора за мен! Поводът изобще не е задължителен!

# 14
  • Мнения: 2 270
Купувам за семейството ми. Също така и за най-близките ми приятели. С една дума - купувам за специалните хора от обкръжението ми!
Нямам определена сума. Обикновено гледам през очите на дадения човек - така разбирам на какво ще се зарадва най-много, какво ще му хареса и от какво има нужда. По този начин избирам подаръците. Парите не са водещ фактор.


 Peace
Hug Peace Hug

Общи условия

Активация на акаунт