Кои прахове за пране са антибактериални?

  • 2 729
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 558
Кои прахове за пране са антибактериални?

# 1
  • Мнения: 329
Аз пера със Сано, освен антибактериален е и хипоалергенен, пера и на бебето с него.

# 2
  • Мнения: 2 196
Sano maxima. Peace

# 3
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
за този съм сигурна и аз

# 4
  • Мнения: 2 196
И този също:

http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=167&products_id=1949
Да уточня,че това е добавка към прахта за пране,която е антибактериална и дезинфекцира дрехите.

Последна редакция: ср, 13 дек 2006, 19:31 от bianka

# 5
  • Мнения: 25 454
Всяко перилно/измиващо средство е антибактериално!  Peace
А на тебе за какво ти е точно такъв прах?  newsm78 А въздуха как ще почистиш от бактерии? Дъха си? Тялото си? Та чревната флора, благодарение на която все още си жива, е съвкупност от бактерии!!!
Не си увреждайте децата с манията за чистофайство - само ги разболявате така!  Naughty
Хигиена - да, но да не се превръща в мания! Най-болни са децата на майки-чистофайки!  Peace

# 6
  • Мнения: 1 558
Аз също съм леко резервирана къмантибактериалните средства. Според мен на човек трябва да му се изгражда имунитет в най-ранно детство, а бактериите са и вредни и полезни. Но в случая питам провокирана от разговор с приятелка, която се лекува от гъбички.  И се сетих, че може да си пере бельото с такъв прах и отделно да го глади, за да не се самозаразява отново.

# 7
  • Мнения: 7 640
Всяко перилно/измиващо средство е антибактериално!  Peace
А на тебе за какво ти е точно такъв прах?  newsm78 А въздуха как ще почистиш от бактерии? Дъха си? Тялото си? Та чревната флора, благодарение на която все още си жива, е съвкупност от бактерии!!!


абсолютно.
В болниците НЕ перат с антибактериални прахове, какво остава вкъщи.
Това е пореден трик на производителите, както и други такива девизи.

Общи условия

Активация на акаунт