Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Днес ми махнаха някакво подкожно топче, не ме боля, защото беше с местна упойка.Но сега ме боли доста.Това не е най-страшното, на й-страшното е, че хистологичните изследвания ще станат чак другата седмица, а дотогава ще се побъркам.Какво ли може да е?Лекарката нищо не каза.
Много се притеснявам Sad
Цитирай

Здравей, Преди време на моят съпруг също му махнаха такова подкожно топче / мастна тъкан както ни казаха/ тогава ни казаха че няма проблем и няма опастност дано и при теб е така. Пожелавам ти успех не се притеснявай всичко ще бъде наред , newsm03
Цитирай

под голямата лоза

Нормално е да се притесняваш. Thinking
Едва ли някой може да ти каже какво може да е, преди да ти излезнат резултатите от изследването Thinking
Стискам палци да са добри Peace
Цитирай

Sofia

Здравей,
преди 2 години и на мен ми ханаха такова подкожно топче...оказа се дерматофибром- доброкачествено образувание. Стискам палци, в най-лошият случай да е такова  Smile
Цитирай

на 3 градуса от адът

на мен на два пъти  са ми махали  мастни натрупвания
при това от главата  Twisted Evil
натрупране на мастна тъкан се оказа -втория път извадиха цели 3 топчета с големината  на  лешник - страшно няма  Peace дано и твоето да е такова

bouquet
Цитирай

DE

Здравей, Преди време на моят съпруг също му махнаха такова подкожно топче / мастна тъкан както ни казаха/ тогава ни казаха че няма проблем и няма опастност дано и при теб е така. Пожелавам ти успех не се притеснявай всичко ще бъде наред , newsm03

Всичко ще е наред   bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.