Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 13 дек. 2006, 13:05 ч.

Как се перат капки Коларгол върху светла риза ?

• 1 016
  • 8
  •   1
Отговори

Моля ви,дайте идея как да почистя ризата ! Praynig  Вчера,докато давах поредната доза Коларгол на малката,тя взе че се гушна в баща си и му нацапа ризата с капки.За нещастие това беше една от най-хубавите му и скъпи ризи,донесе си я специално от Испания и много си я пазеше.
Сега е много ядосан и искаше да я хвърля.Опитахме се да я изперем веднага,но - тц ! Петната си стоят.......
Помогнете,че сега мен ще изкарат виновна....   Praynig

# 1
Пробва ли с Вениш newsm78

# 2
Не съм Цомбе,незнам дали ще стане с Вениш.....Чудех се дали може да се изчисти ако я нося на химическо ? А с  АЧЕ дали ще стане ? Незнам,с такива петна за пръв път се сблъсквам..... Sad

# 3
  • под голямата лоза
Да не те отчайвам, но аз нямам случай да съм изпрала петно от коларгол  33uu
Опитай с АЧЕ- в пералнята.  33uu

# 4
Я по-добре я занеси на химическо.Под Жасмин, на "Мария Магдалена" има химическо.Пробвай, може и да стане.
Ма що изобщо си ги взела тия капки.Има други, които вършат същата работа.Ама тва е друга тема.

# 5
  • гр.София
Миличка, не искам да те отчайвам, но тези капки са йод и едва ли ще ти помогнат и в химическото.

# 6
Цомбе знам го това химическо,ще пробвам.
Ами като не стане,здраве да е.Ще се наложи съпружеството да прежали ризата.

# 7
  • София
 Аз имам петно от коларгол на пердето, така и не се изпра Sad Единствения ти шанс е химическото и то, ако не си третирала с нищо петното.

# 8
  • София
не е йод, а сребърен нещо си, пусках и аз скоро такова питане. точицата на нашето боди след прането поизбледня, но си стои... поразпитай химици какво вади сребърна съставка от тъкан.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт