Бяхте ли се уговорили предварително в родилното?

  • 2 466
  • 68
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 259
Аз не съм се уговаряла, но се получи така, че започнах да ходя всяка седмица на тонове /поинтересувай се - там, където ще раждаш е добре да ти следят тоновете/.

Не мисля, че ще имаш проблем...

Успех!

# 31
  • София
  • Мнения: 4 397
Не мисля,че ще е проблем,въпреки че аз си имах предварителна уговорка.Чувствах се по-сигурна. Peace
И аз така  Peace

# 32
  • Мнения: 4 668
Да , имах уговорка с лекарят който всъщност ми следи цялата бременност  Hug
Аз нямах смелостта да отида и да разчитам на късмета си или на настроението на лекарят който е на смяна .
Не съжалявам въобще , че си платих и смятам , моят лекар си заслужи парите напълно !

# 33
  • София
  • Мнения: 344
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=148822.60
 
ето една анкета която пуснах

# 34
  • Мнения: 59
Не нямах уговорка и не съжалявам , защото всичко мина нормално и съм много доволна от отношението на персонала. Но да поясня че   по някаква случайност се паднах при гинеколожката, която ми следи бременноста Grinning

# 35
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Имах уговорка и двата пъти с един и същ лекар. При втората  ми бременност той ме наблюдаваше.
Доволна съм.
Попитай наблюдавашия те лекар, да ти препоръча някой, ако все пак решиш да се уговаряш.
Леко раждане и здраво бебе  bouquet

# 36
  • Мнения: 2 956
Нямах уговорка. От отделението Патологична бременност обаче директно отидох в родилно.

# 37
  • Мнения: 959
Нямах уговорки и затова родих в частна клиника.

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Предстои ми съвсем скорошно раждане, тъй като се очертава то да е нормално /а не секцио/ поне по показателите до момента, уговорка с лекар нямам, но имам уговорка с акушерка. До колкото знам при вагиналното раждане тя е важната.

# 39
  • Мнения: 364
Нямах уговорка, отношението на екипите (и в родилна зала и неонатолози) беше абсолютно професионално и много много човешко. Доволна съм. Ако има някакво значение - болницата беше Майчин дом, София.

# 40
  • Мнения: 1 186
Имах уговорка с моята гинеколожка която ми следеше бременноста и не съжалявам за това Peace....чувствах се спокойна и сигурна Peace.....а лекарката ми се отнесе доста отговорно към мен и ситуацията(раждането и след това) Peace....никога не ми е казвала че ще ми струва нещо или да ми е искала пари,просто ние искахме да и дадем някой лев за перфектно свършената работа Hug.....За пояснение-...раждах нормално Peace

# 41
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Не съм се уговаряла,въпреки ,че бях секцио.Всичко мина повече от добре.

# 42
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Първо имах уговорка с една акушерка, но тя трябваше да излиза в отпуск и не можеше вече да ме чака- аз преносвах! След като реших, че искам секцио се уговорих с докторката!

# 43
  • Мнения: 359
apv, бях се уговорила, но около мен имаше жени без никаква уговорка. Никой не знае имаш или не уговорка ... Разликата е, че аз трябваше да чакам лекаря си да ме види докъде съм стигнала, а като дойде - се оказа, че раждам в леглото  Crazy
Момичетата без уговорка ги провераваха през 30 мин. докъде са стигнали с разкритието, не че е приятна процедурата, ама в този момент не мислиш за това. Бих ти препоръчала обезболяване с епидурална /поискай си като отидеш да раждаш/ Hug

Леко и безпроблемно раждане!

# 44
  • Мнения: 2 807
С предварителна уговорка бях и 3-те пъти.
Раждах при лекаря, който следеше и бременностите ми.  Grinning

Не бих имала доверие на някой, който не познавам.

Общи условия

Активация на акаунт