Смяна на педиатър?

  • 865
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 138
Искам да сменя педиатърката на сина ми, а не мога. Не мога, защото лекарката, при която отидох да се запиша е в същата поликлиника и ми отказа, тъй като не било колегиално. Аз искам да си останем в същата поликлиника, защото ни е най-близо, но се оказва, че ще трябва да си останем при същата докторка. Колкото и да се напъвах да измисля някакъв вариант, не успях. Какво да правя?

# 1
  • по света
  • Мнения: 1 587
Опитай и при още една,може да те запише.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 787
Ако и двете са в една и съща поликлиника,ще ти бъде трудно.Всички се знаят.Нямате ли друга поликлиника наблизо newsm78

# 3
  • Мнения: 138
Живея в Стрелбище, ходя в 14 п-ка. Тази е най-близо. Има в Гоце Делчев друга, но е по-далече, а и в 14-та има лаборатория и всякакви специалисти, не ми се ще да сменям поликлиниката....

# 4
  • Мнения: 3 360
Ама че работа Rolling EyesОпитай и при друг лекар,пък дано да стане.Много лошо да е с вързани ръце човек Tired

# 5
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Извикай си избраната от теб педиатърка у вас.
Така ще се съгласи, но ще трабва да си плащаш! ThinkingВсе пак е вариант! Thinking

# 6
  • Мнения: 8 917
Обясни на второто педи, че така или иначе ще сменяш вашата...чак пък такава колегиалност, че да не приемаш хора, които явно не са доволни от даденият лекар newsm78

# 7
  • Мнения: 138
Утре пак ще отида, но в обратната смяна и ще говоря с някого, който не е от смяната на сегашната ни лекарка. Дано да успея!

# 8
  • Мнения: 8 917
Утре пак ще отида, но в обратната смяна и ще говоря с някого, който не е от смяната на сегашната ни лекарка. Дано да успея!
А наблизо няма ли някаква поликлиника? Ние преди бяхме при педи, което ни бе "под ръка", но въобще не бях доволна и сега сме в друг квартал. Успех утре все пак Hug

# 9
  • Мнения: 2 849
Какво значи ,не е колегиално ?Става въпрос за здравето на детето ти и ти решаваш къде и как да си смениш доктора .Сменяла съм моята лична два пъти ,без обяснения и въпроси .Отиваш при новия избран ,с необходимата бланка и в кабинета се разбирате .Как така ти отказват ? Thinking

# 10
  • Мнения: 138
Какво значи ,не е колегиално ?Става въпрос за здравето на детето ти и ти решаваш къде и как да си смениш доктора .Сменяла съм моята лична два пъти ,без обяснения и въпроси .Отиваш при новия избран ,с необходимата бланка и в кабинета се разбирате .Как така ти отказват ? Thinking
Ами ей така! Тази, при която имах намерение да се запишем каза, че е абсолютно невъзможно, тъй като нямало да могат да се гледат в очите с настоящата, били в една смяна на всичко отгоре. Беше категорична, а аз останах с отворена уста...

# 11
  • Мнения: 2 956
Какво значи ,не е колегиално ?Става въпрос за здравето на детето ти и ти решаваш къде и как да си смениш доктора .
Peace Що за абсурди вече  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт