Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора
Здравейте, може ли някой да ми даде информация къде мога да си купя Clearasil, кремче против акне?newsm78
Благодаря предварително!  newsm47
Цитирай
Здрасти In4high, аз също търся Clearasil. 35
Една приятелка ми го препоръча, тя го е ползвала и е много доволна.
Лошото е, че тя  си го е купила от Германия, а тук незнам къде да го търся newsm12.
Ако някой има информация, ще бъда благодарна да я сподели  applauseuu
Цитирай

Пловдив

Аз съм ползвала всичко, Clearasil-а си го ползвах като бях в щатите,без мн успех Mad
Но отскоро чух ,че хвалят някакъв дермален разтвор по форумите и понеже вече с това акне се бях отчаяла и пробвах..ползвам го месец и почти вече не ми излиза нищо Shocked
Дано да се запази резултата,но го потърси в аптеките и пробвай. Далацин Т се казва Peace
Цитирай
а този далацин Т на каква цена е?и какво представлява,спирт ли е???
Цитирай

София

мога да ви препоръчам на клиник един гел за през нощта- acne solutions, night treatment gel. просто е страхотен. на сутринта всички възпаления са утихнали.
Цитирай

София

Аз съм купувала Clearasil от Щатите, но при мен лично не свърши никаква работа.
Цитирай

Стара Загора

мога да ви препоръчам на клиник един гел за през нощта- acne solutions, night treatment gel. просто е страхотен. на сутринта всички възпаления са утихнали.
колко струва този гел newsm78
Цитирай

София

не помня точно- някъде около 30лв.
Цитирай

Бургас

мога да препоръчам серията на Биотрейд против акне. Добри са и изобщо не са скъпи.
Цитирай

гр.Варна

Аз си го купувам за 10 лв. Много съм доволна и го препоръчвам.
Цитирай

Пловдив

Дермален разтвор и изобщо не пари,не изсушава кожата.Към 11 лв го взех Peace
Цитирай

:)

Също препоръчвам Делацит Peace
Цитирай

BG

Аз ти препоръчвам лосион и крем на AcneOut (Biotrade), в случай, че искаш нещо на достъпна цена или гел за измиване и крем на BIODERMA, които са на цени между 20 и 30 лв.

Цитирай

Sofia

около 8-10 лв. беше,ако не се лъжа(ама от 2 г. не съм си купувала, може да има промяна в цената), купува се от аптека, прозрачно гумено шише, с апликатор - гумен, натъркваш пъпката с него, козметичката ми го препоръча, като антибиотик е май  newsm78
Бях го забравила този продукт, още днес ще си купя, че съм "напъпила"  Embarassed Mad
Цитирай

:)

Аз ти препоръчвам лосион и крем на AcneOut (Biotrade), в случай, че искаш нещо на достъпна цена или гел за измиване и крем на BIODERMA, които са на цени между 20 и 30 лв.

A tozi Acne out na spirtna osnova li e? I znaesh li na kakva cena e? Mersi predvaritelno Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора