Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора

ПИСНА МИ!!!!!!!!! #Cussing out
Всеки път, когато си обезкосмявам мишниците с епилатора ми се претърква кожата и ме болииии адски. Досега търпях, търпях, ама вече не мога. Днес направо бих рекорда. Много, много, много ме боли.  Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Чудя се, дали с кола маска ще се претърква? Говоря за домашната.
Цитирай

Пловдив

Само мога да кажа, че ти завиждам за това, че успяваш да минеш там с епилатора Blush
Цитирай

Само мога да кажа, че ти завиждам за това, че успяваш да минеш там с епилатора Blush

Ахх, да бе  35  Чисто ще ми завидиш, като видиш колко са зачервени, на местенца даже кожичка няма  Shocked
Цитирай

София, Младост 1

Честно казано не знам как така си се наранила. Аз правя тази операция от 10 години, и нямам никакви проблеми. Важно е да изпънеш максимално кожата, да е чиста и много добре подсушена. Епилатора ми е Филипс/със дискове/ ако това има значение newsm78

Може да има някакъв друг проблем...повърхностно разположени капиляри например Rolling Eyes
Цитирай

Моят е Браун Силк Епил. От ден на ден все повече боли. С бръснач абсурд да започна да ги обезкосмявам. Ще станат дебели. По-скоро ще си ходя с раните.  А с кола маска, дали ще е по-добре в моя случай?
Цитирай

София, Младост 1

Ами консултирай се с козметик, там ще видят дали проблема е в кожата, или ти нещо неправилно правиш newsm78
Цитирай

София

И на мен ми се протрива кожата всеки път,но мажа с някой стик или лосион за тяло, ходя 5 мин като Робокоп и после съм ОК  Smile гадна работа е тва...
Цитирай

София

Slagam pudra i deflamol,i posle sum ok!
No dosta si boli!
Цитирай

Ще пробвам. Благодаря за съветите!
Цитирай
Честно казано не знам как така си се наранила. Аз правя тази операция от 10 години, и нямам никакви проблеми. Важно е да изпънеш максимално кожата, да е чиста и много добре подсушена. Епилатора ми е Филипс/със дискове/ ако това има значение newsm78

Преди да започнеш процедурата поръси обилно мястото с бебешка пудра/аз ползвам на Nivea/ този метод при мен няма вече неприятния момент с протъркването.
Цитирай

Ами консултирай се с козметик.И аз ги минавам с епилатора,но нямам такива проблеми.Веджън обаче помня,че много ме боляха newsm78
Цитирай

София

Чайче смрадликово и мекичко памуче - лекичко така, да не боли. После пудра малко за бебешко дупе или едно кръвоспиращо /кръвосъсирващо ли бе?/ Сулфат.......нещо си, също като пудричка.
Цитирай

Обезкосмявала съм се с епилатор само веднъж и ефекта беше като при теб.Когато отидох на козметик и казах какво съм си причинила,  отговора и беше, че ако не си опънеш кожата достатъчно винаги ставало така.
Е за т'ва не признавам друго освен колата!( като не слагам тук фото и лазерната епилация)
Цитирай

София

Ако го правя след баня и не съм се подсушила добре и при мен се получава същото. Вече слагам бебешка пудра, изчисвам я и нея добре с хавлията и после нямам грижи. Peace
Цитирай

Варна

Може да има някакъв друг проблем...повърхностно разположени капиляри например Rolling Eyes

И аз така - със същия епилатор се "обработвам", но нямам проблеми. Но пък всяка кожа си е индивидуално чувствителна. Ако ходиш на козметик за нещо, защо не го попиташ как да си успокоиш кожата?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора