Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Мами, има една опаковка от 12 таблетки Рибомунил, онзи ден я купих за една приятелка, която междувреммно се отказа да го дава на бебката си. Ако някой има нужда да бажда  Very Happy
Цитирай
Здравейте!
Бих искала да закупя опаковката Ribomunyl, т.к. давах на сина ми 3 месеца от него, а курса е с продължителност 6 месеца.Сега не мога да го намеря никъде. Молбата ми е, ако имате възможност да ми кажете от къде мога да намеря още опаковки, т.к. ми трябват общо 3 опаковки, за да завършим курса?

Моят e-mail: chausheva@netcom-bg.net Smile
Цитирай
Явно вече има купувач за тази опаковка, но ако някой разбере къде се продава, моля да ми каже. На мен също ми трябва още 3 опаковки.
Цитирай

София

Все още имам опаковката - за съжаление, в аптеката, откъдето я купих нямаше повече.
Цитирай

Здравей,
ако все още имаш Рибомунила, може ли да се свържеш с мен, тъй като искам да купя опаковката- idankova@abv.bg или на тел 0887929334; 9802552. Трябва ми по схемата за 11 януари.
Цитирай

За тези, на които им трябва имуностимуланта - искам да ви информирам, че вчера ми намериха в Бургас в една централна аптека на ул. "Фердинандовска" ако не се лъжа, понеже не познавам Бургас.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.