Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Мацки, я кажете , виждали ли сте готини кожени якета по магазините и къде.Решила съм да си купя такова яке, обаче  искам да е късо, но да покрива кръста , с пух или да е ватирано и да е вталено.
Утре ще ходя на разходка до Пловдив, та може и там да погледна,  ако ме опъти някой  Hug

п.п. знам , че темата не е за тук, ама разчитам на обикалящите магазините готини мамчета
Цитирай

София

В Халите на втория етаж има много хубав магазин за кожени якета Wink
Цитирай

Пловдив

Аз бих препоръчала халите, но магазина на първия етаж, от главния вход вдясно, втория магазин. Няма как да не го забележиш, якетата на витрината веднага грабват погледа.
Цитирай

ПЛОВДИВ

аз си купих от пловдив но от друг магазин които се намира до новотела там са просто страшни
Цитирай

О, да мога да ти препоръчам едни хубави якета, в магазина има много хубави модели. Гръцки са, малко по-скъпи са от масовката, но са много готини и са истински, харесват ми защото са по-различни от масовите бози . Аз съм си харесала два-три модела от биволска кожа и като идвам в София ще си избера. Магазина е Вайнас - на ул.Цар Самуил 84 е ,  пряка е на Пиротска. Мисля, че ще ти харесат.
Цитирай
ИМА ЕДИН ХУБАВ МАГАЗИН НА СОЛУНСКА.ОТ ВИТОШКА КАТО ТРЪГНЕШ КЪМ СЛАВЕЙКОВ-ОТ ДЯСНАТА СТРАНА СЕ ПАДА.МИСЛЯ, ЧЕ РОКЕТС СЕ КАЗВАШЕ.СЕСТРА МИ СИ КУПИ ОТ ТАМ И ЕСЕННО, И ЗИМНО ЯКЕ - МНОГО СА ХУБАВИ.
Цитирай

Аз съм от Русе Smile...и работя в един магазин на центъра'Евростил " се казва...имаме много хубави якенца ....ако ви трябват ...елате все ще намерим нещо и за вас:))) Peace Peace
Цитирай

далече от морето

провери в ''кожен свят'' имат 2-3 магазина на пиротска
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.