Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Как смятате, дали парната баня на лицето е вредна за бременни? Парна баня в смисъл като инхалация с цел разширяване на порите и почистване на лицето от козметик. Бременна съм в седмия месец, а толкова се нуждая от тази процедура  Tired
Цитирай

Милано/Варна

Чувала съм, че капилярите се разширяват по време на бременност и лесно се пукат. Едва ли е вредно за бебето, но пък може да се пукне някой капиляр...
Цитирай

под голямата лоза

Чувала съм, че капилярите се разширяват по време на бременност и лесно се пукат. Едва ли е вредно за бебето, но пък може да се пукне някой капиляр...

Точно по тоя повод и моята козметичка ми отказваше процедури през тоя ми период Rolling Eyes
Цитирай

Нищо подобно,аз съм в края на 6 месец и миналата седмица бях на козметик-жената си е доцент и каза че не трябва да имам никакви притеснения относно процедурите и бременността.Отиди и си се почисти-страхотно е! 35
Цитирай

София

Нищо подобно,аз съм в края на 6 месец и миналата седмица бях на козметик-жената си е доцент и каза че не трябва да имам никакви притеснения относно процедурите и бременността.Отиди и си се почисти-страхотно е! 35

Козметичка-Доцент???!!!!! newsm78 newsm78 newsm78
Цитирай

под жаркото слънце

И на мен ми отказваха такава процедура докато бях бременна.
Цитирай

София

Няма проблем PeaceХодих си на козметик,прави ми парна баня-нямам спукани капиляри
Цитирай

Ами така пише на сертификат закачен на стената в салона,най вероятно тя си го е писала rotfImbo де да знам да не съм врачка.
Цитирай

Старата столица

Няма проблем Peace
Цитирай

плевен

То си зависи и от устойчивостта на капилярите, при някой при раждането се пукат, но при парна баня също е възможно. При мен лично нямаше такъв проблем .
Цитирай

София

То си зависи и от устойчивостта на капилярите, при някой при раждането се пукат, но при парна баня също е възможно. При мен лично нямаше такъв проблем .

И аз мисля, че е до кожа. Ти най-добре можеш да прецениш.
Цитирай

София

Няма проблем PeaceХодих си на козметик,прави ми парна баня-нямам спукани капиляри
И аз Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.