Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 224 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Бихте ли ме посъветвали какъв модел и от къде мога да го купя.
Трябва да е по-мощен.
Помещението е хол и кухня в едно и е голямо около 33 кв.м.
Благодаря ви предварително   bouquet
Цитирай

E-CLM & CH-VD

Здравей! Мога  само да те посъветвам в твоя случай да си вземеш абсорбатор, малко по-голям от печката, на която готвиш. Пример: моят асорбатор е 90 см (Фагор, тристепенен, за вграждане), под него е центрирана плака индукцион с 4 котлона 60 см. Като готвя, всички врати са отворени, и абсолютно нищо не се усеща. При майка ми абсорбатор и печка с котлони са по 60 см. Резултат - понякога трябва да се отваря прозореца, за да излезе миризмата навън.  Peace
Цитирай

гр. Бургас

Ние на скоро си купихме и от всичко разбрах че е най-хубаво да е двумоторен, иначе марката му е ТЕКА-това ни препоръча момчето в магазина, защото тогава купихме и фурната и котлоните. Успех в избора. Иначе и нашето помещение е такова хол и кухня - 28 кв.м.
Цитирай

От Фабер и Нарди на бул. Драган Цанков. Има най-различни като визия, начин на вграждане и цена. Мощни има.
Цитирай
За мен един наистина добър абсорбатор е TAURUS ( испански е) и е 900 кубика. Има 3 степени, представлява голяма фуния Laughing Наистина не се усеща никаква миризма, може да се използва дори и ако се пуши в стаята, не остава никакъв мирис на цигари. Иноксов е, струва 230 лв. (само), купих го от Технополис. Помещението, в което се намира е 25 кв.м., много съм доволна.
Цитирай

От Фабер и Нарди на бул. Драган Цанков. Има най-различни като визия, начин на вграждане и цена. Мощни има.

Подкрепям на 100%. Фабер е и моят и съм много доволна, в хола не се усеща като готвя (хол и кухня са заедно)  Peace
Цитирай

София

Подкрепям на 100%. Фабер е и моят и съм много доволна, в хола не се усеща като готвя (хол и кухня са заедно)  Peace

И вкъщи е така и такова е и моето мнение  Peace
Цитирай

София

Благодаря ви за отговорите  Hug

А къде на Драган Цанков?
Цитирай

Sofia

Аз се извинявам на elen@ че се намесвам в темата но се възползвам да попитам - ползва ли някой от вас този аспиратор и доволен ли е?

модел Elica Om

Цитирай

Благодаря ви за отговорите  Hug

А къде на Драган Цанков?

Срещу Интерпред, близо до автогара Юг.
Цитирай

Аз се извинявам на elen@ че се намесвам в темата но се възползвам да попитам - ползва ли някой от вас този аспиратор и доволен ли е?

модел Elica Om

Марката е много добра, но като че ли у нас не е много популярна ... все още.
Цитирай

Sofia

Аз съм си го поръчала вече, но още не го ползвам, исках да знам дали някой има опит, че аз го избирах по красота  Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.