Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бременност с термин месец...
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 186 отговора

London

По мои изчисления моето бебче трябва да е септемврийско! Има ли вече и други?
Цитирай

Пловдив Белащица

Сигурна ли си че септември?  newsm78
Цитирай

London

Ми май да newsm78..Днес док ми каза че съм в начало на 5 седмица Rolling Eyes....Ама аз съм така замаяна тези дни Embarassed че забравих да я питам дали ще е септември или по-рано..Защо? Да не би да изчислявам грешно? newsm78
Цитирай

London

Ами..оказа се че бебето ще е към края август Embarassed  Embarassed  Embarassed ..Много неудобно се чувствам сега Embarassed..и тема пуснах дори Embarassed..Простете  bouquet...Ама съм така замаяна от точицата която видях на монитора днес  Crazy  newsm44..че не мисля много, а какво да говорим за смятане  Embarassed  Rolling Eyes  Embarassed..
Цитирай

Пловдив Белащица

Love Споко
Цитирай

Варна

Fiat 500 идва след девет месеца
Интернет Медия БИГ.БГ 23/12/2006 16:00:00

Девет месеца преди официалната премиера на новото поколение на модела 500, Fiat обяви че поставя началото на едно необикновено състезание. Проектът Baby Boom е насочен към онези бъдещи майки, които очакват своите бебета в деня на премиерата на автомобила- 15 септември 2007 година. Всяка една от записалите се майки в специализираната интернет страницата www.fiat500.com имат възможността да спечелят представител на новото поколение на легендата 500.
Самият сайт www.fiat500.com дава възможност на посетителите да се запознаят отблизо с бъдещата нова генерация на модела.

Всеки един от тях може да създаде своя уникална модификация на Fiat 500. До момента, от тази възможност са с възползвали 2 397 000 човека, като над 1 870 000 от тях са уникални. Броят презаредени страници е над 14 700 000. Посетителите на сайта са създали 166 500 различни модификации на автомобила и са дали 22 480 предложения.
Цитирай

Тъкмо се зарадвах,че септемврийки 2007 са се появили!
Споко beli4ka и моя термин беше края на август,но родих на 4 септември така,че не напразно си пуснала темата.Аз съм от септемврийки 2006 и искам да пожелая на всички момичета,които им предстои да пишат тука много здраве,късмет и най-здравите бебчета през септември месец да им се родят.Ако знаете как се вълнувам,точно по това време разбрах,че ще си имаме бебе и затова така емоционално реагирах като видях темата!Ще ви следя с най-голям интерес Hug!
Цитирай
ако наистина не си сигурна ето тук има място за сверка ---- newsm78  http://www.zachatie.org/calculator.htm--- Shocked
Цитирай

В къщи

Аз май съм от мамите за септември. Вече ми закъснява с 5 дена, а по принцип ми е доста редовен цикъла. Ако съм бременна, то термина ми е за 02.09.2007г. Smile
Цитирай
На мен днес ми е 4ти ден закаснение. Вчера и онзи ден правих тест и се оказа положителен. Very Happy Според календарите, които намерих в интернет излиза че датата е 3.09.2007, но още не съм сигурна, защото не съм ходила на преглед.
Цитирай

София

Здравейте и от мен. И аз се сдобих с 2 положителни теста и според калкулатора терминът се пада 01. 09. 2007. Има голяма вероятност нещата да станат през Август, но все пак се записвам в септемврийската тема. Това ми е втора бременност, а първата ми беше точно по същото време с 3 дни разлика (терминът тогава беше на 28 Август). На доктор ще отида в началото на новата година. Очаквам включване и на други момичета с добрата новина.
Цитирай

sofia

Момичета лека бременност!Аз съм от тазгодишните септеврийки много се вълнувам, като си спомня моите вълнения преди почти година. Предстоят ви страхотни емоции  Hug
Цитирай

Здравейте бъдещи септемврийски майчета  Hug Най накрая се появихте. Не ми се пишеше самичка в тази темичка  Very Happy. Kali и моят термин по собствени изчисления трябва да е на 01.09 и след известна чуденка дали да  да се отчета при августовските майчета или тук, реших, че мястото ми е при вас. Hellche аз съм родена на 03.09. Хубава дата ще знаеш.  Mr. Green Момичета, вие кога сте на лекар, аз имам час за 03.01. Надявам се да не е прекалено рано и да се види нещо. Една малка точица по възможност!  Love На мен  днес ми е 7 ден закъснение. Хайде чакам с нетърпение да пишете и дано бързо да увеличим бройката си  Blush
Цитирай

София

Tiarra аз също сам на 03.01 на преглед. Smile Според мен би трябвало да се види до тогава... чувала съм, че трябва да мине 1 седмица от закъснението за да се види нещо, а по някога и по-малко. Дано в сряда и двете имаме добри новини. Smile
Цитирай

hellche много се радвам Very Happy Стискам ти палци, както и на себе си.  fingerscrossed  Вече съм много нетърпелива, а често и притеснена, дали всичко е наред.  Praynig Хайде като се върнеш да разказваш. Моят час е за 16.00ч.
Хайде весело изкарване довечера и да не прекалявате с алкохола, ей! Mr. Green
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 186 отговора