За консултациите в поликлиниките!

  • 694
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 514
Мили мами,искам да ви попитам,когато водите бебчовците на консултации в поликлиниката всеки месец,когато влизате вътре ,само вие ли сте или има и други майки с бебчовци т.е.мерят и преглеждат по няколко бебета едновременно? newsm78Както и по възможност за коя поликлиника и кой педиатър става въпрос!
Благодаря ви предварително за отговорите...

# 1
  • Мнения: 1 701
Винаги сме си само ние, въпроса ми се струва странен... въпреки че щом питаш, явно вие не влизате сами...  newsm78 Ходим в 25-та п-ка в Младост 3 при д-р Азади.

# 2
  • Мнения: 474
Винаги сме били сами в кабинета и лекарката и сестрата са се занимавали само с нас. Не мога да си представя да има и 2-ро дете- то има само един шкаф- повивалник, където събличам малкия, лекарката го преглежда и т.н.
29 п-ка, д-р Бъчварова
Ти какво имаш предвид- че в кабината се събличат и преглеждат няколко бебета едновременно?  newsm78 Звучи ми направо невероятно.  Shocked

П.С. Онзи ден за първи път, докато бяхме вътре вкараха и една майка с бебе на 20 дни, за да не стои повече в коридора на студа. Но майката стоя с количката настрани до вратата, докато ние се оправяхме.

# 3
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Винаги сме само ние в маниполационна!Без други бебета! Naughty

# 4
  • по света
  • Мнения: 1 587
Винаги сме си само ние, въпроса ми се струва странен... въпреки че щом питаш, явно вие не влизате сами...  newsm78 Ходим в 25-та п-ка в Младост 3 при д-р Азади.
Да и ние сме при нея,освен това правим консултациите в събота за да няма срещи с болни деца.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 610
ние също сме сами В кабинета,но това не важи за отвън,където понякога има 6-7 и повече хора кихащи,кашлящи Closeи всичкото това на 1кв.м. място и често чакаме по 1/2час.Др Дръжков-в Х.Димитър

# 6
  • Мнения: 2 807
Ние ходим при д-р Иванова - работи в САНА-та в Студентска поликлиника.

В стаята има по 2-3 бебчета, здрави, разбира се, там са само за консултация.

Помещението е с 4 легълца за преобличане + отделна маса за преглед, мерене, теглене.
Всяко бебче+мама+тати се удостояват със специално внимание и индивидуален подход.

Педиатърката никога не ни е "претупвала" само защото в стаята има още 2 дечица, които чакат.

Не мога да си обясня защо в стаята за преглед трябва да има само едно дете  newsm78
Нашата педиатърка например, когато отвън в коридора има и болни деца, предлага бебчетата да влязат в стаята за консултация (която между другото разполага с две помещения с преграда помежду тях), за да нямат пряк контакт с болните.

А пред кабинета й обикновено чакат по над 10 дечица, докато пред кабинетите на нейните колеги я има едно, я няма.

Последна редакция: чт, 14 дек 2006, 12:22 от Maminka

# 7
  • София
  • Мнения: 3 787
Ние ходим при д-р Иванова - работи в САНА-та в Студентска поликлиника.

В стаята има по 2-3 бебчета, здрави, разбира се, там са само за консултация.

Помещението е с 4 легълца за преобличане + отделна маса за преглед, мерене, теглене.
Всяко бебче+мама+тати се удостояват със специално внимание и индивидуален подход.

Педиатърката никога не ни е "претупвала" само защото в стаята има още 2 дечица, които чакат.
.........
А пред кабинета й обикновено чакат по над 10 дечица, докато пред кабинетите на нейните колеги я има едно, я няма.
И ние сме при Иванова.Обикновено сме с по още едно детенце,което не пречи да ни преглежда обстойно и да ни отделя поне по 15-20 минути винаги Peace
Не мога да кажа същото за предишната ни педиатърка,която преглеждаше децата в общия кабинет.Там влизаха болни възрастни и беше страшно неудобно,а и опасно за малките бебчета CloseЕ,там влизаше само по 1 дете,но се обезсмисляше цялата работа Twisted Evil

# 8
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
Винаги влизаме сами. При д-р Катя Иванова в 25-та п-ка в Младост сме.

# 9
  • Мнения: 9 901
В 17 поликлиника бебетата се преглеждат в общатата детска консултация, там има 6 повивалника и три теглилки. Там преглеждат поне трима педиатри/не знам общо колко са/ - често става лудница вътре, а и бащи влизат да помагат.
Досега болно бебе не съм видяла в консултацията.

# 10
  • Мнения: 2 956
Винаги сме само ние в манипулационна!Без други бебета! Naughty
Peace

# 11
  • Мнения: 6 164
Абе като се насъберат повече пускат по 2 бебета /мед. ц-р "Алитера" - Дружба 2/ и аз не го възприемам това, въпреки, че е рядко, но пък виж декември - време за сменяне и съм в размисли и страсти.

# 12
  • Мнения: 7 474
Винаги сме били сами в кабинета . 20 п-ка

# 13
  • Мнения: 514
Благодаря на всички за отговорите!На нас също ни се обръща спициално внимание и няма болни бебета и деца,но не винаги сме сами в самия кабинет за консултация,та това не ми харесва особено и аскх да знам дали и при вас е така? newsm78
Благодаря на отзовалите се... Hug

# 14
  • Мнения: 1 284
и ние винаги сме сами вътре

Общи условия

Активация на акаунт