За брачните халки

  • 3 968
  • 101
  •   1
Отговори
# 75
  • някъде
  • Мнения: 4 955
гласувах от време на време, но преди да забременея я носех постоянно, а сега я свалям понякога Peace

# 76
  • Мнения: 966
Постоянно я нося Grinning
Тя е за това да се носи.В началото и аз я пазих ама няма смисъл,като се надраска и стане "грозна" ще си направим нови с мъжа ми....дай боже да сме все заедно!!!!Пък халките се сменят...

# 77
  • София
  • Мнения: 3 676
Свалям я само като си легна,че се въртя много и размахвам ръце.С халката удрям по таблата на леглото и се стряскам и детето също.Иначе не ми пречи-откакто се помня на този пръст винаги съм имала пръстен и съм свикнала.
При мъжа ми беше проблем,защото никога не е носил пръстени,но свикна Twisted Evil- сваля я само като спи...

# 78
  • Мнения: 2 616
Аз я нося постоянно, съпругът нещо се оплаква, че му стягала и му прави раничка, ама и той я носи, де ще ходи. Обмислям ако не му свикне пръста (то вече 2 месеца минаха от сватбата) да идем да му я разширят малко, евентуално. Само да не вземе пък да я загуби тогава  #2gunfire

# 79
  • Мнения: 3 537
Постоянно я нося.Много рядко съм я сваляла,и то ако замесвам тесто със ръцете,за да не ми лепне по пръстените.

# 80
# 81
  • Мнения: 3 478
Не съм я слагала от години. Направих си други преди няколко години, тях нося от време на време.

# 82
  • Мнения: 999
преди да родя я носех, но сега постоянно си мия ръцете и под нея много ми изсъхва кожата

# 83
  • Мнения: 1 959
Нося моята през деня вечер я свалям като си лягам

# 84
  • Мнения: 6 992
Постоянно я нося. Не я свалям, когато се къпя, а той я сваля...На мен сега ми е доста широка и понякога ме е страх,че ще падне някъде на улицата и...Иначе вкъщи е падала, ама си я намирам бързо, то в тая огромна квартираааааа Laughing

# 85
  • Мнения: 2 000
Свалям я само като меся тесто или бъркам кайма. Иначе си я нося постоянно. А мъжът ми само навън я носи. Прибере ли се, веднага я сваля.

# 86
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Аз си я махам от време на време като ми се подуят пръстите или като меся тесто или немощо друго.Обаче моя мъж не я сваля Simple Smile
Явно още не ни е втръснало.Предполагам след време че ще я нося само като излизам.

# 87
  • София
  • Мнения: 480
Не обичам да нося пръстени, включително  и халката.

# 88
Аз мойта не я свалям въобще. Hug

# 89
  • София
  • Мнения: 6 011
Никога не бих я свалила,но напълнях и не ми става вече.Много жалко.Съпруга ми не я е свалял никога

Общи условия

Активация на акаунт