Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 14 дек. 2006, 12:13 ч.

ПЕТИЦИЯ ЗА МЕДИЦИТЕ В ЛИБИЯ!

• 1 552
  • 48
  •   1
Отговори
  • София
Ак още не сте го направили, подпишете петицията в подкрепа на нашите медици в ибия:
http://www.abolition.fr/ecpm/french/petitions.php?ref=18

Моля модераторите да преместят темата, ако не й е тук мястото, и по възможност - я заковат!

# 1
  • София
И разпратете линка на всичките си познати, разбира се!!!

# 2
  • София
Не мога да позная по нищо чете ли изобщо някой темата Sad

# 3
  • Столицата-Разсадника
Малко ме е срам,ама нищо не му разбирам   Embarassed  как да я подпиша   newsm78

# 4
  • София
Не мога да позная по нищо чете ли изобщо някой темата Sad
Прочели са я 29 човека.
Пише го в синята линия над последното мнение. Peace

# 5
  • София
Има кратко описание на случая и петиция в тяхна подкрепа. Сайтът най-вече се бори срещу смъртното наказание, но в конкретния случай се набляга на невинността на медиците, а не се иска замяна на смъртната присъда.
Превод на полетата:

Nom                Име
Prénom           Фамилия
Adresse           Адрес
Code postal    Пощенски код
Ville                 Град
Pays                Държава

# 6
  • Еклесиаст
English, Russian, Spanish  няма ли някъде? трудно ще бъде на доста хора с този френски: нека да е на по говорими езици

# 7
  • София
Не съм намерила на друг език. Който се страхува, че може да ви лъжа, не е длъжен да подписва. И да го преведа цялото, като не можете да си го прочете сами, пак не сте длъжни да ми вярвате. Така че е очевидно излишно да го правя.

# 8
  • Столицата-Разсадника
Ехе гласува успешно,даже си видях името,най отгоре е  Hug   

# 9
Преди година една друга петиция обикаляше, пак френска(а може би е същата), събра хиляди гласове и каква полза от това... Пука му на Кадафи от петиции. Tired

# 10
  • Варна
Подписах,но не си виждам името никъде след това,трябва ли да се потвърди гласа от имейла-защото там нямам нищо получено.

# 11
  • Столицата-Разсадника
Подписах,но не си виждам името никъде след това,трябва ли да се потвърди гласа от имейла-защото там нямам нищо получено.

Да.  
  ideauu  Ама ти написа ли си мейла после пак,на втоят лист   newsm78   (след като попълниш първият нали натискаш''въведи'' и после ти излиза още един лист с много полета за меил и попълваш първото поле и тогава ще си видиш името)    Rolling Eyes

# 12
  • София
И аз изпратих успешно,но не разбрах къде си видяхте имената? newsm78

# 13
Подписах.

# 14
  • София
Естествено, че на Кадафи не му пука, ама като не можем друго да направим ние за тях, поне това! Sad

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт