Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

гр.Пещера

Моля ви кажете ми от кой месец се забелва пишлето?Ние сме на 21 дни и вчера пробвахме,но му е много малка дупчицата и започна да плаче и се отказахме.Много съм притеснена да не се наложи хирург да се намеси.
Цитирай

София

Здравей Галя и мен ме вълнува същия въпрос, ще следя темата с интерес
Цитирай

Банкя

Има безброй теми, включително и закована, която се казва "Фимоза; срастване при момиченцата и т.н." - там са споделени и мнения на детски уролози от Пирогов.
Цитирай
При нас на първото ни дете заголването го направихме още втория месец или третия не си спомням точно. Стана за по малко от 30 секунди и след това го мазахме няколко дена обилно с дефламол за да не се възпали и да изчезне зачервяването. Всичко мина О.К, но по-късно от лекари уролози във Варна ми казаха, че е престъпление да се заголва главата на бебето преди да навърши една година, тъй като опастността от възпаление била много голяма и било много опасно. Уролозите там бяха в недоумение как е могъл да заголи нашия уролог бебето ни на възраст два месеца...
Цитирай

София

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=73637.0
Цитирай

София

Нас педиатърката ни накара да го подръпваме леко, колкото поддаде, постепенно от втори месец, докато го къпем вечер. Без да се насилва. Процесът трябва да протече чак до 1 годинка. Изобщо не е имало проблеми и не е плакал дори!
Цитирай

Бургас/Neumagen-dhron,Germany

При всички деца е различно.Ние се опитваме да го заголим от втория месец,след годинката започна да не ми дава да го пипам ,сега го научих сам да си дърпа кожичката и още не се е заголила.Мисля ,че ще стане когато му дойде времето.
Цитирай

БГ - София

Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.