Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
 HI на всички бъдещи и настоящи мами! Аз съм в 28 г.с. и започнах да се замислям къде да родя в Пловдив newsm78! Лекарката, която ми води ж.к. ми препоръча някаква клиника Сани, която се намира зад хотел Лайпциг и доктор Кроснаров, който бил преподавател към ВМИ Пловдив. Чувал ли е някой нещо по въпроса?
   Благодаря предварително за всякакви мнения!  bouquet
« Последна редакция: чт, 14 дек 2006, 21:51 от Godzilla »
Цитирай

София

Не съм я чувала тази клиника. Аз ще раждам във Втора градска болница в Кючук париж. Отделението е след ремонт, малко е и изглежда добре. А и лекарят ми е завеждащ отделение там-д-р Карагьозян.
Цитирай

София / Пловдив

Аз лично бих ти препоръчала Окръжна болница.

Ето виж тези теми, дано са ти от полза:

КЪДЕ В ПЛОВДИВ ДА РОДЯ?

НОВА АГ - КЛИНИКА В ПЛОВДИВ

РАЖДАНЕ ВЪВ ВМИ - ПЛОВДИВ

С търсачката излиза още доста инфо от Здравния справочник.

Цитирай

Пловдив

Лекарят в Сана е мисля че Д-р Корсимов. Страхотен специалист!!! Работи и във ВМИ, Хирургийте на Пещерско. Бих те посъветвала да родиш там. Най добрите специалисти и неонатолози са там. Освен това Родилното е ново и чисто. Аз останах много доволна  Party
Цитирай

София / Пловдив

Лекарят в Сана е мисля че Д-р Корсимов. Страхотен специалист!!! Работи и във ВМИ, Хирургийте на Пещерско. Бих те посъветвала да родиш там. Най добрите специалисти и неонатолози са там. Освен това Родилното е ново и чисто. Аз останах много доволна  Party

Казва се д-р Корсемов. Ако говорите за един и същ човек.
Цитирай

Аз бих ти препоръчала окръжна болница и д-р Йончев. Моите родители и брат ми са лекари. Брат ми дори работи във ВМИ, но пак избрахме окръжна и то само заради лекаря. Много съм доволна от него. Иначе самото отделение е малко кофти, има хлебарки. Винаги ги е имало - и баща ми като работеше там . иначе стаите са чисти, с две легла. само ВИП стаите имат отделен санитарен възел.
Успех с избора, но знай, че където и да идеш, няма огромна разлика. След раждането няма да те интересува много много къде си  Smile
Цитирай
Здрасти! Аз раждах във ВМИ и съм доволна както от екипа доктори така и от условията там. Е не са като в частна клиника,но все пак всяка стая си е със самостоятелен санитарен възел.
Най-важното е че докторите са добри....един лев не съм платила там за нищо и съм доволна
Цитирай

Португалия - Пловдив

Родих при д-р Кръстева във Весела. Намам думи да кажа колко съм доволна
Леко раждане
Цитирай

вече в собствен дом

Аз също бих ти препоръчала да ходиш на консултации при Д-р Корсемов в Сана. Благодарение на него аз имам най-голямото ми богатство на този свят- моят син. Родих при него във ВМИ. Успех. Peace
Цитирай

D-r Minev - nai-dobriqt doktor v Plovdiv i kato lekar i kato chovek, no veche e samo v chastnata bolnica Selena. Smile
Цитирай

Пловдив

Миличка, отдавна съм из форумите и освен това много разпитвам за болниците в Пловдив, защото и на мен скоро ми предстои да раждам, но тази клиника за първие път я чувам, така че небих те посъветвала да и се доверяваш - все пак е много важно дали искаш и можеш да си позволиш частна клиника или ще си в държавна с направление - това е първото, което трябва да решиш, после избирай клиниката
Цитирай

Пловдив

Здрасти! Аз раждах във ВМИ и съм доволна както от екипа доктори така и от условията там. Е не са като в частна клиника,но все пак всяка стая си е със самостоятелен санитарен възел.
Най-важното е че докторите са добри....един лев не съм платила там за нищо и съм доволна
Напълно подкрепям с две ръце!!!!! Аз родих при д-р Димитрова. Тя наблюдаваше и бременността ми и всичко мина през Здравната каса. Не съм платила нито стотинка, а лекарите са професионалисти и отношението е отлично.
Цитирай

_mamasvetla_  не ти препоръ4вам да ходиш във втора градска.Аз раждах там преди 3,5 месеца и аз ходех на консултация при др.Карагьозян.Незнам какъв ремонт са му правили на това отделение,но три дена лежах там и ме изядоха комари и хлебарки.Да не говорим 4е накрая ми искаха 30лв. за престоя,защото стаята била вип .Във ''вип'' стаята бяхме наблъскани 4 родилки,а тоалетната няма никакъв прозорец и санитарките оставят вратата отворена и не мога да ти опиша кави миризми се носят.Нямат никаква апаратура,слушат тоновете на бебето с дървени фунии,акушерки и лекари нямат никакво отношение,а пък да не говорим за санитарките,които идват и ти крещят защо си изцапала 4аршафа,когато си в пред родилната зала и болкта е страшна.А др.Карагьозян докато раждах идваше при мен и ми казваше, 4е ще си изям възглавницата от зор и ми си смееше супер нагло.Ако имаш някакви въпроси ми пиши ли4но съобщение,има още много за писане,но сега нямам време.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.