Помогнете на един отчаян татко...

  • 5 001
  • 69
  •   1
Отговори
# 30
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Писнало ми е от ергенлъка, но... досега не съм попаднал на жена, която да не се страхува да се обвържем по-сериозно, защото не се знаело дали няма да след това да "сгазя лука"...  Sad

А  може би причината е в теб?
Как мислиш?
Дали е възможно жените просто да не те харесват?

# 31
  • Мнения: 15 619
Луна, аз все още съм ергенче, освен това не съм и женомразец - просто споделям лични наблюдения...
Между другото, едно от тях е, че точно жените масово се страхуват от обвързване  Sad
Писнало ми е от ергенлъка, но... досега не съм попаднал на жена, която да не се страхува да се обвържем по-сериозно, защото не се знаело дали няма да след това да "сгазя лука"...  Sad
Ами, пожелавам ти тогава да си намериш една, дето не я е страх, пък ти да не газиш лука...
Що се отнася до автора на темата, съгласна съм с raly. Можеше да не и пише името. Затова не съм убедена, че е искрен. Не се изтипоса той, да се представи, а тропна жена си. #Crazy

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 6 927
Точно това си мислех в тоя момент. Доста е подмолно. Да влезе в друг форум, да иска съвет или поне ако е тук да не конкретизира псевдоними. Момичето може да не иска да се афишират проблемите им . Да не стане така вместо да си изпише вежди, да си извади очите...господина.

Едва ли!
Жената първа е споделила още преди 3 месеца - че съжалява, че се е омъжила!
Значи проблемите им не са от вчера.

Дано и за двама ви има  смисъл  запазването на семейството и да намерите сили да решите проблемите си !
Успех!

# 33
  • Мнения: 4 451
Наистина е доста притеснително да ти изтипосат личните проблеми и да те посочат коя си точно. Аз бих се обидила.
Иначе по темата. Нужно е да поговориш с Аничка искрено. Нали хората казват, че в спора се ражда истината.

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Клисуров, много те моля редактирай си постинга и махни профила на момичето, много е неприятно...

# 35
  • Мнения: 1 001
Клисуров, много те моля редактирай си постинга ... много е неприятно...
Само не разбрах, къде точно е проблема ... но навярно си права ... моля да бъда извинен Embarassed

Последна редакция: пт, 15 дек 2006, 11:11 от klisurov

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Клисуров, много те моля редактирай си постинга и махни профила на момичето, много е неприятно...
Само не разбрах, къде точно е проблема ... но навярно си права ... моля да бъда извинен Embarassed
Не знаем как ще се отрази на майката това нахлуване в личното й пространство... пък и всеки регистриран може сам ако желае да издири инфото, което беше дал...

# 37
Писнало ми е от ергенлъка, но... досега не съм попаднал на жена, която да не се страхува да се обвържем по-сериозно, защото не се знаело дали няма да след това да "сгазя лука"...  Sad

А  може би причината е в теб?
Как мислиш?
Дали е възможно жените просто да не те харесват?

Напротив, мила ми Реза - харесват ме, и то много! Но просто не искат да се обвързват сериозно - искат джиджи-биджи, цунки-гунки, танци-манци, ама като им поставиш ребром въпроса, че искаш брак и деца - ела да видиш как се измъкват. Малки били, първо кариера трябвало да направят, не можели да си представят как ще се откажат от толкова удоволствия, за да се посветят на семейство и т.н....

# 38
  • Мнения: 15 619
Торби, ти си ги избираш какиното. Mr. Green
Приоритетите им такива, к`во да пра`иш! Mr. Green

# 39
Аничка ако го обичаш прости му!мисла че човека се разкайва истистински!!!! Praynig Heart Eyes

# 40
Бай Торбалане, поне веднъж остави някой друг да е в центъра на вниманието. Ще успееш ли?

Щото ми се струва, че си ги смучеш от пръстите тези простотии, само и само да те цитират във всеки следващ постинг и да ти обясняват как не си прав. Сигурна съм, че нарцисизмът ти и непрестанният ти глад за женско внимание ще преглътнат това, поне едни ден друг мъж да си постави проблема на дневен ред. Ейде по живо, по здраво. Пък утре цял ден ще сме на твое разположение.

Ти четеш ли изобщо какво пиша, или се заяждаш така - по принцип...
Виж как нападате човека и го плюете, аз му казах две мили думи и се нахвърлихте върху мен...
Иначе - много любвеобилни, много мили...

# 41
  • ...на брега на голямата река....и близо до морето
  • Мнения: 214
Нещо не ми звучиш искренно!..............Толкова време да няма проблясък newsm78

# 42
  • София
  • Мнения: 786
Аз съм въпросната Аничка. Николай ако обичаш престани вече да ангажираш други хора с личните ни проблеми!!!
То не бе ровене в пощата, четене на личните ми съобщения и какво ли още не, сега и теми тръгнал да пуска.  Престани вече!!!!!!!!!!!!!!!!!!


п.с. Момичета съжалявам че ставате свидетели на тази неприятна история.

# 43
  • София
  • Мнения: 786
Аничка ако го обичаш прости му!мисла че човека се разкайва истистински!!!! Praynig Heart Eyes

Това е проблема, не го обичам! Той се постара достатъчно.

# 44
щтом не го обичаш мила оправи си живота докато не е касно!А и той май си го заслужава!ако мога да ти  помогна с удоволствие!!!!! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт