Как се "пазите" след раждането?

  • 5 540
  • 72
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 155
За мен "прекъснатия полов акт" определено отнема от удоволствието, не мислите ли? А и не му вярвам, то човек тъкмо се отпусне, настрои се за нещо хубаво, ама не! трябва във всеки момнент да е нащрек. А има много дечица така направени ...

Напълно подкрепям! Ние се пазим с презервативи. Лесно, удобно, а и не мисля, че пречат или отнемат удоволствието. Не мога да понасям мъже, които се оплакват от тях! Но всяко семейство си е със собствените правила!

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
С презервативи.Добре че мъжът ми няма нищо против,даже се бъзика"На мъж който не ползва презервативи му викали...татко".

# 32
  • Мнения: 5 103

С прекъснат полов акт Mr. Green
И ние така, за сега разчитам на мъжа си Simple Smile
И ние така.

# 33
  • Мнения: 6 461
Та вие как се пазите?
В момента съм със спирала Peace
А  преди това с прекъсване на половия акт или с презерватив. Mr. Green

# 34
  • Мнения: 180
С презерватив, винаги така сме се пазили. Спряхме да използваме само когато решихме да си имаме бебче. Забременях на втория месец. Сега пак така, и на двамата ни е добре засега.

# 35
  • Мнения: 5 362
С орални контрацептиви Peace

# 36
  • до канала
  • Мнения: 518
има и трансдермелна контрацептивна лепенка т.е. противозачатъчни лепенки аз съм се насочила към тях но все още ги проучвам ползват се 3 за 1 месец

# 37
  • Мнения: 2 381
С презервативи.

# 38
  • София
  • Мнения: 1 252
Peace
Но след като ми се възстанови цикъла ще мина на орални контацептиви.

# 39
  • София
  • Мнения: 3 391
Ами.. пазят ме Simple Smile

# 40
  • Мнения: 118
Със спирала и след двете раждания

# 41
  • Мнения: 1 671
Мъжо ме пази - как - той си знае  Mr. Green . Пет години не сме направили гаф, сега след раждането се надявам, че пак ще ме пази.

# 42
  • София
  • Мнения: 2 160
Много хубава тема! newsm10
отговорът ми е :С прекъснат полов акт и с презервативи, но нещо много се замислям за спирала.....препоръчаха ми : "Мирена"-260лв.( дали си заслужава Rolling Eyes?)
Омръзна  ми всеки месец да се чудя дали  ще дойде или е станало нещо #Crazy
А хапчетата не ми действат добре, от Жанин напълнявам и ми се вие свят, от Ясмин пък получих пък невероятно главоболие Sick

Последна редакция: пт, 15 дек 2006, 19:13 от MadGirl

# 43
  • Мнения: 3 069
Колкото и да му е неприятно на съпруга ти, най-добре си е с презервативи Wink

# 44
  • Мнения: 2 159
и ние се пазиме като теб, но не са ни се случвали "изненади" Laughing така продължаваме и сега

Общи условия

Активация на акаунт