Мислите ли,че?

  • 2 132
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 313
И преди и сега обичам да се кипря.

# 31
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Ставам все по-суетна и взискателна към външния си вид.

# 32
  • Мнения: 6 315
Не, все същата суетница съм си Simple Smile.

# 33
  • София
  • Мнения: 5 604
Аз откакто родих, освен, че съм непрекъснато на диета май с другата потдръжка не се справям много добре, а и да си призная в момента не ми и пука как изглеждам толкова, колкото преди. Преди без грим не излизах. Лака ми за нокти винаги беше в тон с дрехите за деня и т.н., ама сега от къде време за тези неща!

# 34
  • Мнения: 3 164
аз сега съм по-капризна, щото и години трябва да крия, не само килца в повече Twisted Evil Laughing
вече не нося къси полички, щото нещо си загубих нейде талията Wink нося сутиени само с банел, че нали се сещаш Tired и козметиката ми е вече против бръчки Sick а до скоро и крем не ползвах Confused

# 35
  • Мнения: 8 505
Същата съм си-нито по-суетна,нито по-занемарена.Още не съм започнала с тежката артилерия в козметиката,но и това ще стане някой ден (всъщност това не го броя за повече грижи,а за по-различни такива).

# 36
  • Мнения: 463
не съм станала занемарена, но определено отделям все по-малко внимание на себе си и на глезотийките, с които си угаждах преди

# 37
  • Мнения: 9 095
аз пък си угаждам точно толкова, колкото и преди, дори май съм станала по- редовна в грижите Peace

# 38
  • Мнения: 463
да, ама от много бачкане къде време за глезотийки...

# 39
  • Мнения: 9 095
да, ама от много бачкане къде време за глезотийки...
по време на бачкане Joy

# 40
  • Мнения: 7 474
Май е същото при мен, поне в този период. Но мисля, че е защото съм тук и не ми пука и няма за къде да се глася. Виж, като се прибера в Бг е друго нещо.

Ще те видим на 29ти Laughing


Май съм си същата newsm78

Последна редакция: пн, 18 дек 2006, 17:09 от ПЕНЯТА

# 41
  • София
  • Мнения: 7 097
Точно обратното - колкото повече минават годинките, толкова по-големи грижи във всяко едно отношение полагам, за да изглеждам, респективно чувствам по-добре...

# 42
  • Мнения: 645
При мен за сега разликата не е в годините а в средата. Ако съм с детето хич не ми пука как изглеждам важно е да ми е удобно, но ако излизам по женски държа всичко да е перфектно. За мен също имат значение и сезоните, пролетта и лятото съм много по-взискателна към себе си.

# 43
  • Мнения: 2 529
От не особено взискателна, с времето ставам все по и по и по-претенциозна към себе си като цяло. Освен, че повече се грижа за външния си вид, сега като не работя и полагам грижи да си усъвършенствам уменията - занимавам се с подобряване на английския ми, чета много по темите, които ме вълнуват и така Grinning

# 44
  • Мнения: 6 461
Ами винаги съм се старала  да изглеждам добре Flutter,въпреки забързаното ежедневие край децата и дома.


Общи условия

Активация на акаунт